نصب دروپال

m2babaey

Member
من خواستم drupal رو روی لوکال با easyphp نصب کنم
اما بعد که اطلاعات دیتابیسو وارد کردم این ارورها رو داد:
Notice: Undefined index: pass in g:\programs new\easyphp\www\drupal\drupal-5.0\includes\install.mysql.inc on line 32
Notice: Undefined index: comment in g:\programs new\easyphp\www\drupal\drupal-5.0\includes\install.inc on line 207
Notice: Undefined index: comment in g:\programs new\easyphp\www\drupal\drupal-5.0\includes\install.inc on line 207
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at g:\programs new\easyphp\www\drupal\drupal-5.0\includes\install.mysql.inc:32) in g:\programs new\easyphp\www\drupal\drupal-5.0\includes\install.inc on line 573
دروپال خیلی ماژولهای خوبی داره ولی از این گیرها هم داره. من وقتی تو سی پنل دروپال نصب می کنم مشکلی نمی بینم. تو تجربه شما یک راهی هست که بشه دروپال رو بدون ارور نصب کرد؟
در کل نظری چیزی دارید بدید استفاده می کنم

از سه تا notice اول می تونید چشم پوشی کنید (اوصولا notice ها در php فقط برای اطلاع هستند)
در مورد warning هم اگه ممکنه این دو تا فایل را اینجا بگذارید تا بررسی کنیم
install.mysql.inc
install.inc

ali_sed

New Member
وقتی بعد از ارسال بخشی از صفحه html قصد ارسال هدر داشته باشید با این پیغام خطا مواجه می شوید (خطای چهارم) شما کافیه که ارسال notice ها را متوقف کنید. البته بصورت پیش فرض غیر فعال می باشد. که می توانید تنظیمات php.ini خود را تغییر دهید یا دستور زیر را به اول تمام صفحات خود اضافه کنید

کد:
// Report all errors except E_NOTICE
// This is the default value set in php.ini
error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE);

جدیدترین ارسال ها

بالا