نصب برنامه wildfx

maral55

Well-Known Member
سلام به همه دوستان
من برنامه wildfx رو از internet گرفته ام به نظرم اومد كه بايد برنامه خيلي جالبي باشه اما اصلا حتي نمي تونم نصبش كنم چون serial مي خواد ديگه چه برسه به كركش ميشه كسي لطف كنه و به من كمك كنه خيلي ممنون.

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

مارال جان اين برنامه كه فقط Demo هست !

هر وقت شما ديدي تو سايتش داره Trial ميده بگو تا كركشو پيدا كنم :wink:

موفق باشيد ..

علي. 8)

behsa

Member
سلام
من اين برنامه را دارم. راستش اگر بگرديد نسخه يك حرفه اي اونو پيدا ميكنيد. همراه با سريال نامبر . اما فكر كنم آخرين ورژن اون 2.12 باشه. كه اون رو هم دارم. راستش من خودم اين برنامه را آنلاين خريدم. و روش رجيستر كردنش هم اينه كه مياد به سايت كانكت ميشه و ID و سريال را چك ميكنه و از طريق سايت نصب ميشه ( حدود يك مگ را دانلود ميكنه ). من خودم ID و پسووردم را گم كردم و خودم دست بكار شدم. و با يك روش خيلي بچگانه تونستم فايلهاي اصلي را در بيارم. به هر حال من نسخه 2.12 اونو دارم و نياز به نصب نداره و بدون كوچكترين اشكالي كار ميكنه. خود برنامه 300 افكت داره اما من ميتونم بهتون 447 افكت بدم. هر كس خواست بهم ميل بزنه تا براش بفرستم.
خوش باشيد

shahrokh_xp

Active Member
behsa1110 گفت:
سلام
من اين برنامه را دارم. راستش اگر بگرديد نسخه يك حرفه اي اونو پيدا ميكنيد. همراه با سريال نامبر . اما فكر كنم آخرين ورژن اون 2.12 باشه. كه اون رو هم دارم. راستش من خودم اين برنامه را آنلاين خريدم. و روش رجيستر كردنش هم اينه كه مياد به سايت كانكت ميشه و ID و سريال را چك ميكنه و از طريق سايت نصب ميشه ( حدود يك مگ را دانلود ميكنه ). من خودم ID و پسووردم را گم كردم و خودم دست بكار شدم. و با يك روش خيلي بچگانه تونستم فايلهاي اصلي را در بيارم. به هر حال من نسخه 2.12 اونو دارم و نياز به نصب نداره و بدون كوچكترين اشكالي كار ميكنه. خود برنامه 300 افكت داره اما من ميتونم بهتون 447 افكت بدم. هر كس خواست بهم ميل بزنه تا براش بفرستم.
خوش باشيد
آقا پس زحمتش رو بكش :
[email protected]

behsa

Member
سلام
اما اگر اجازه بديد يكي دو روز بگذره كه هر كس ميخواد اعلام كنه و من يكجا بفرستم خدمت دوستان. راستش روي Lycos ميتونم بگذارمش اما نميدونم چرا كسي نميتونه دانلودش كنه.
بنابراين بايد ميل كنم و Attach ....

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

بهسا جان شما براي من يا آقا شاهرخ بفرست كه بزاريم رويه يك سرور تا همه بتونن بگيرنش ! :wink:

اينجوري خيلي بهتره :wink: :roll:

اينم ايميلم : [email protected]

موفق باشيد ...

علي 8)

behsa

Member
Ali_ix گفت:
سلام

بهسا جان شما براي من يا آقا شاهرخ بفرست كه بزاريم رويه يك سرور تا همه بتونن بگيرنش ! :wink:

اينجوري خيلي بهتره :wink: :roll:

اينم ايميلم : [email protected]

موفق باشيد ...

علي 8)

چشم الان ميفرستم براتون. شما زحمتشو بكش بگذار در اختيار همه.

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

بهسا جان ؟ چي شد ؟ :?:

براي من فرستادي يا براي شاهرخ ؟

اگه فرستادي بگو . شايد ميل سرور من مشكل پيدا كرده ! آخه تو هفته گذشته 2 تا ميل ديگه هم گم شد و به دستم نرسيد ! :cry:

موفق باشيد ....

علي. 8)

shahrokh_xp

Active Member
Ali_ix گفت:
سلام

اگه فرستادي بگو . شايد ميل سرور من مشكل پيدا كرده ! آخه تو هفته گذشته 2 تا ميل ديگه هم گم شد و به دستم نرسيد ! :cry:

موفق باشيد ....

علي. 8)
به منم نفرستادن :cry:

behsa

Member
shahrokh_xp گفت:
Ali_ix گفت:
سلام

موفق باشيد ....

علي. 8)
به منم نفرستادن :cry:

سلام دوستان
شرمنده همه هستم
بخاطر گرفتاري نتونستم براتون بفرستمش. اما همين الان اين كار را كردم.و الان بايد اون در ميل باكستون باشه. خوش باشيد. :wink:

shahrokh_xp

Active Member
خب ممنون كه فرستادين.ولي من كه تا آخر هفته نمي تونم.اميدوارم كه آقا علي upload كنن :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا