نصب اتوماتیک فلش پلیر 11 قبل از اجرای پروژه

farzadkamali20

New Member
سلام خدمت دوستان گرامی

چه طوری می شه فلش پلیر 11 رو به صورت اتوماتیک قبل از اجرای پروژه نصب کرد. یعنی اول بیاد چک کنه ببینه نصبه یا نه و اگه نبود بیاد نصب کنه. (اتوماتیک نصب کنه یعنی کاربر نخواد next یا install رو بزنه تا نصب بشه و تا کاربر بخواد بفهمه چی شده فلش پلیر رو نصب کرده باشه).

با کمک تایپیک های این انجمن من این کار رو انجام دادم ولی با فلش پلیر 7 . کارم میکنه. یعنی اگه نصب نبود تا کاربر بخواد بفهمه چی شده فلش پلیر رو نصب کرده.

با کدهای زیر که توی یه اسکریپت نوشته میشه :

FileExist("<System>\Macromed\Flash\Flash.ocx","vojoodflash")
If (vojoodflash) Then
NextPage()
Else
param$ = 'WAIT /q'
Run("<Embedded>\flashplayer7_winax.exe","param$")
NextPage()
End

ولی این کد برای فلش پلیر 11 جواب نمیده . یعنی برنامه رو باز میکنه ولی ارور میده. فکرکنم به خاطر param$ = 'WAIT /q' باشه. ولی اگه این کد رو برداریم دیگه اتوماتیک نمیشه و کاربر باید install رو بزنه تا نصب بشه.

ممنون اگه راهنمایی کنین.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
اینو گوگل کنید: flashplayer 11 silent install switch

ظاهراً از ورژن 10 سویچ به install- تغییر پیدا کرده.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
تو کدتون بجای q/ از install- استفاده کنید.

m javad

کاربر متخصص
برای اینکه مطمئن بشید چه نسخه از فلش نصب هست بهتره رجیستری ،قسمت برنامه های نصب شده و ورژن اونهارو بررسی کنید
بررسی آدرس زیر برای تشخیص ورژن مناسب نیست!
System>\Macromed\Flash\Flash.ocx

farzadkamali20

New Member
چرا مناسب نیست؟

فلش پلیر 11 رو که نصب میکنی؟ توی سیستم . مسیر System>\Macromed\Flash فایل Flash11r.ocx اضافه میکنه. اگه فلش 11 نصب نباشه خب طبیعتاً این فایل هم وجود نداره دیگه؟ نه؟

mqt

Member
سلام
ببخشید ولی این که در حالت user ویندوز 7 کار نمیکنه.
در اون حالت چه جوری flash player 11 رو نصب کنیم؟

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
ببخشید ولی این که در حالت user ویندوز 7 کار نمیکنه.
در اون حالت چه جوری flash player 11 رو نصب کنیم؟
در این حالت راهی جز اجرا کردن برنامتون در دسترسی Admin ندارین , برای اینکه برنامتون با این دسترسی اجرا بشه میتونید از این تاپیک کمک بگیرین

mqt

Member
با تشکر از جوابتون
امتحان کردم یعنی اول دکمه رو ساختم بعد کمپایلش کردم (با همون Player.bin که توی اون مبحث بود) بعد از کلیک بر روی دکمه باز هم نصب نشد .
بعد رفتم و روی فایل نصب Flash Player کلیک راست کردم و Run as Administrator رو زدم بازم نصب نشد ولی وقتی log off کردم و ادمین رو انتخاب کردم نصب شد.
پس حالا باید چیکار کنم؟

m javad

کاربر متخصص
چرا مناسب نیست؟
فلش پلیر 11 رو که نصب میکنی؟ توی سیستم . مسیر System>\Macromed\Flash فایل Flash11r.ocx اضافه میکنه. اگه فلش 11 نصب نباشه خب طبیعتاً این فایل هم وجود نداره دیگه؟ نه؟

خير مناسب نيست
چون اون برنامه تو همين نسخه 11 چند نوع مختلف داره ( برای ویندوز، برای فایرفاکس ، برای آی ای ! و .. ) که همشون اون فایل رو میسازه
بهتره از راههای استانداردی که برای این کار تعریف شده استفاده کنید

torob417

New Member
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و واقعا هم کلافه شدم از دستش ... لطفا یکی کمک کنـــــــه . . . .

atpf

Active Member
خير مناسب نيست
چون اون برنامه تو همين نسخه 11 چند نوع مختلف داره ( برای ویندوز، برای فایرفاکس ، برای آی ای ! و .. ) که همشون اون فایل رو میسازه
بهتره از راههای استانداردی که برای این کار تعریف شده استفاده کنید

اول سلام
دوم معذرت که فضولی میکنم
ولی خداییش این چجور جواب دادنه دیگه بنده خدا اگه می دونستن چجوری که خب از همون راه استاندارد که شما می فرمایید می رفتن فداتون بشم فقط میگید این راهش نیست:-? خب شما که می دونید بفرمایید راهش چیه دیگه!

و بازم معذرت که اینو تو عمومی نوشتم؛ چون منظورم تنها با شما نیست جواد جان، خواستم همه ببینن و رعایت کنن لطفا این نکته رو!

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
جناب atpf جوابی که جواد عزیز دادن با دلیل گفتن پس نیازی نیست الکی به کسی گیر بدیم

در ضمن برای نصب فلش پلیر توی انجمن دوستان قبلنا تاپیک های مختلفی رو ایجاد کردن و کلی هم راه حل توش بیان شده و به نتیجه هم رسیده

توی تاپیک قبلی هم گفتم اینجا هم میگم من نمیدونم چرا هیچکس قبل پرسیدن سوال یه زحمتی به خودش نمیده و جستجویی نمیکنه و دربه درم دنباله جوا به و منتظر اینه تا یکی پیدا شه و جوابی بده

atpf

Active Member
سلام محمود جان من بخدا قصدم اصلا گیر دادن به جواد جان یا هر دوست عزیز دیگه ای نیست با توجه به اینکه شما و جواد عزیز از اساتید این تالار هستید، بنده که در MMB حرفی برای گفتن ندارم در حدی نیستم که بخوام گیر بدم به شما و یا حتی دوستای تازه وارد (با توجه به این که من از همین دوستای تازه وارد هم گاها چیزایی یاد میگیرم که با این روند ایشان هم حق استادی بر من دارند) بنابراین من به خودم اجازه نمیدم که به کسی گیر بدم و یا از کسی خدایی نکرده اسائه ادب کنم و اگه یه وقت چیزی میگم برای برای اینه که فکر می کنم مشکلی حل میشه.
در آخر هم همین جا از جواد جان و هم از شما و هم از همه دوستان اگه جایی از حرف من دلگیر شدن عاجزانه معذرت میخوام.:rose:

چرا باید 10 تا تاپیک راجب این موضوع باشه و هیچ کدوم به نتیجه نرسیده باشه .شمایی که میگی قبلا بحث شده میشه لینکشو لطف کنی به ما هم نشون بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط راهنمایی نصف و نیمه میکنید آخرشم همه سردرگم
تو فروم های خارجی یه پیغام میدی اشباهت میکنن از جواب اینجا فقط جواب سر بالا بابا یکی بیاد یه سورس و روش درست ازین نصب فلش پلیر بده ما که حاضریم پرداخت کنیم مبلغ زحمتشو
پیغام خصوصی بده هرکس بدون باگ سورس رو میفرسته بدون گیر دادن آنتی ویروس ها مخصوصا بیت دیفندر مسخره

hamedroy

Member
نصب فلش 11 (راه حل)

سلام دوستان . آنچه که آقای جواد در چند پست قبل فرمودن صحیح است. چرا که نسخه های مختلفی برای نصب فلش 11 وجود داره و مسیر رجیستری اونها هم اگر یکی باشه مقدار ذخیره شده اونها تا حدی باهم متفاوت خواهد بود.
در اینجا من قصد ندارم روال نصب اتوماتیک رو توضیح بدم اما هدفم تشخیص نصب بودن فلش 11 روی سیستم کاربره. میتونید مسیرهای نصب مختلف رو با توجه به مثال زیر چک کنید و در اونصورت اقدام به نصب فلش یا ادامه کار کنید.
لازمه که بدونید بنا به آنچه گفته شد مسیرها متفاوت هست پس اگر یک مسیر روی سیستم شما جواب داد فکر نکنید کافیه و لازمه لیست تمام مسیرها رو در کدهای خودتون داشته باشید در غیر اینصورت وقتی برنامه روی سیستم دیگه ای کار نکرد تعجب نکنید.

پیوست ها

• chackFlash11.rar
    16.5 کیلوبایت · بازدیدها: 26

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
چرا باید 10 تا تاپیک راجب این موضوع باشه و هیچ کدوم به نتیجه نرسیده باشه .شمایی که میگی قبلا بحث شده میشه لینکشو لطف کنی به ما هم نشون بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط راهنمایی نصف و نیمه میکنید آخرشم همه سردرگم

اینجا که کسی بدهکار شما نیست که هرچی خواستید براتون ردیف کنه و امادش رو براتون بزاره و هر کمکی هم میکنن دارن بهتون لطف میکنن

شما که حوصله نداری یه سرچ رو بزنی و مطلبی رو سرچ کنی و تا اخرش بخونی و راهنمایی هایی رو که دوستان گفتن رو انجام بدی پس نباید اینطوری حرف بزنی

تو فروم های خارجی یه پیغام میدی اشباهت میکنن از جواب اینجا فقط جواب سر بالا

خب چرا نمیرید اونجا سوالتون رو بپرسید تا اشباه بشید؟!

بابا یکی بیاد یه سورس و روش درست ازین نصب فلش پلیر بده ما که حاضریم پرداخت کنیم مبلغ زحمتشو
پیغام خصوصی بده هرکس بدون باگ سورس رو میفرسته بدون گیر دادن آنتی ویروس ها مخصوصا بیت دیفندر مسخره

شما اگه همون راهنمایی ها و مطالب انجمن رو دنبال میکردین دوستان چند تا روش گفتن که میتونید با استفاده از اونها کارتون رو راه بندازید

که من خودم از این روش استفاده میکنم نسخه ای که کنار خود بیلدر هست نسخه 7 هستش حالا شما اگه فایل فلش رو خودتون طراحی میکنید خروجی که میگیرید با نسخه 7 بگیرید دیگه روی هر سیستمی بدون مشکل کار میکنه

یا از این روش بجای اون فلش پلیر که کنار بیلدر هست نسخه جدید فلش پلیر رو قرار بدید تا با استفاده از اون فایل های فلش اجرا بشن

و یه مورد هم که لوسیفر پلایگنش رو دارن که بدون فلش پلیر فایل های فلش رو اجرا میکنه میتونید بهشون پیغام بدید و پلاگین رو بخرید ازشش

arash-mmb-tz

Active Member
اگر می خواهید فایل هایی (در ویندوز 8 یا 7) به System32 یا <system> کپی کنید ، به مشکل بر می خورید ولی شما می توانید خود را به عنوان مدیر سیستم تعیین کنید

روزی و عبادتتان مقبول

جدیدترین ارسال ها

بالا