نشانه های من (1)

Komeyl_1110

Member
با سلام
حدود 5 ماه پیش فراخوانی رو با عنوان طراحی نشانه برای بنیاد میبدی در سطح کشور منتشر شد و من هم شرکت کردم.
در این فراخوان عنوان شده بود این بنیاد خیریه در شهر میبد یزد قرار داشته و از قدمتی طولانی برخوردار است.
همچنین تأکید شده بود تا از عناصری که تناسب بیشتری با معماری این شهر دارند، استفاده شود.
به همین جهت من از خط کوفی بنایی و همچنین با الهام از فرم نوک قلعه معروف میبد یزد، این نشانه را طراحی کردم.
امیدوارم بتونم از نظرات سازنده تون استفاده کنم. ممنونم:rose:

پیوست ها

• Meybodi.jpg
    Meybodi.jpg
    10.4 کیلوبایت · بازدیدها: 11
آخرین ویرایش:

p30room

Member
سلام
طرح خیلی جالبی شده با ایده ی جالبتر فقط به نظرم رنگش می تونست بهتر از این باشه حالا نمیدونم چه معیاری برای انتخاب رنگ داشتید
موفق باشید

Komeyl_1110

Member
سلام
طرح خیلی جالبی شده با ایده ی جالبتر فقط به نظرم رنگش می تونست بهتر از این باشه حالا نمیدونم چه معیاری برای انتخاب رنگ داشتید
موفق باشید

با سلام
من اين رنگ رو به خاطر الهام ار رنگ‌هاي خشت در معماري ميبد به كار بردم.
ممنونم از حسن توجهتون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار جالبی شده. اینکه برای استفاده از هر عنصری دلیل خاصی دارید نشون دهنده ی توجه شما به کار هست.

اتفاقا من اومده بودم بگم که رنگ کار خیلی مناسب انتخاب شده که خودتون هم گفتید دلیلش چیه. بنظرم رنگ کاملا مناسب با حال و هوای شهر یزد هست.

از طرفی این حالت پیکسلی بودن طرح آدم رو یاد طرحهای فرش یا گلیم های سنتی میندازه.

و خود طرح رو هم که توضیح دادید که شکلی شبیه به بادگیرهای شهر یزد داره.

در کل فکر میکنم طرح خوب و موفقی بوده. توی این فراخوان مقام خاصی هم آوردید؟!

Komeyl_1110

Member
کار جالبی شده. اینکه برای استفاده از هر عنصری دلیل خاصی دارید نشون دهنده ی توجه شما به کار هست.

اتفاقا من اومده بودم بگم که رنگ کار خیلی مناسب انتخاب شده که خودتون هم گفتید دلیلش چیه. بنظرم رنگ کاملا مناسب با حال و هوای شهر یزد هست.

از طرفی این حالت پیکسلی بودن طرح آدم رو یاد طرحهای فرش یا گلیم های سنتی میندازه.

و خود طرح رو هم که توضیح دادید که شکلی شبیه به بادگیرهای شهر یزد داره.

در کل فکر میکنم طرح خوب و موفقی بوده. توی این فراخوان مقام خاصی هم آوردید؟!

با تشكر از اينكه بالاخره تشريف ميارين و نظر مي دين
نه من فقط به اين نمايشگه راه پيدا كردم و قرارههههههههههههههههههههه يه بسته صنايع دستي يزد رو برام بفرستن.:lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا