نسخه نهايي Office 2010 براي آزمايش عرضه شد

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6


Office-2010-Technical-Preview-in-July-2009-Registration-Live-Now-2.png
شرکت مايکروسافت يکي از آخرين نسخه‌هاي مجموعه نرم‌افزاري Office 2010 موسوم به Release Candidate را در اختيار گروهي از کارشناسان قرار داد تا نسخه نهايي اين محصول را در ژوئن سال جاري به صورت عمومي در اختيار کاربران بگذارد.


به گزارش همکاران سیستم يکي از سخنگويان مايکروسافت در اين خصوص توضيح داد: «مايکروسافت نسخه Release Candidate اين بسته نرم‌افزاري را در اختيار اعضاي طرح تطابق فناوري(TAP) گذاشته است. اين اقدام يکي از طرح‌هاي مايکروسافت در فرآيند مهندسي اين شرکت محسوب مي‌شود. به هر حال، ما هم‌اکنون قصد نداريم اين کدها را به صورت گسترده و عمومي عرضه کنيم».

نسخه بتاي مجموعه نرم‌افزاري Office 2010 در ماه نوامبر به صورت عمومي عرضه شد و بر اساس آمارهاي موجود، تا ماه گذشته بيش از 2 ميليون بار بارگذاري شده است.

اين شرکت در ژوئيه گذشته نخستين آزمايش عمومي روي اين مجموعه نرم‌افزاري را با عرضه نسخه Technology Preview آن آغاز کرد که البته پيش از آن، در ماه مه نيز نسخه‌اي از نخستين کدهاي اين مجموعه نرم‌افزاري ارايه شده بود.

مجموعه Office 2010 با ارتقا هسته مرکزي کليه برنامه‌هاي خود همراه است که البته در اين ميان، پشتيباني از فرمت‌هاي XML و رابط کاربري اصلي به همان صورت ارايه شده در Office 2007 موجود مي‌باشد. بزرگترين تحولي که در اين مجموعه نرم‌افزاري ديده مي‌شود، مربوط به مرورگر ارايه شده همراه نرم‌افزارهاي Excel، Word، OneNote و PowerPoint است که با نام Office Web Apps شناخته مي‌شود. همچنين، مايکروسافت براي نخستين بار نسخه 64 بيتي و 32 بيتي اين نرم‌افزارها را با Office 2010 روانه بازار مي‌کند.
منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا