نسخه تجاری آپادانا

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام
جناب JavidX به نظر من حتما بعد از اتمام آپادانا 2 نسخه تجاری اون رو هم تو بازار عرضه کنید حالا میتونه با امکانات بیشتر از نسخه رایگان باشه تا کاربر رو وسوسه برای خرید نسخه اصلی اون از بازار کنه تا هم یکم از زحمات شما از این راه جبران کنه و تبلیغ عالی برای نرم افزار شما باشه و هم علاقه مندانی مثل خودم بتونن نسخه اصلی یا حداقل همون نسخه رایگان تنها با برچسب آپادانا رو روی سی دی داشته باشن.
اگرم زحمت رایت و دیگر چیزهاش شما رو ار انجام اینکار باز میداره میتونید روی من حساب کنید و تمامی کارهاش رو بدون دریافت کوچیکترین مبلغی براتون انجام بدم تا آینده و شناخته شدن آپادانا توسط دیگران بهتر و سریعتر انجام بگیره

Muscle

Member
در این مورد با مدیران انجمن های آپادانا صحبتی شده بود که اگه درست یادم مونده باشه ، قرار شد آپادانا 2 به علت امکانات فراوان و برتری زیادی که نسبت به نسخه 1 داره فقط قابل خرید باشه و به رایگان برای دانلود گذاشته نشه، دوباره یادآور می شم که درست به خاطر ندارم که نتیجه نهایی چی شد و فعلا هم دسترسی به تاپیک مقدور نیست.

سربلند باشید.

JavidX

Apadana Developer
با سلام
به توضیحات Muscle عزیز اضافه میکنم؛ نسخه های متفاوتی مثل Ultimate ، Student Edition و... ارائه خواهد شد که به احتمال خیلی زیاد یکی از اونها Free Edition هست که امکانات محدودتری داره.
با تشکر از توجه و نظرتون
موفق باشید

ali abedian

Banned
با سلام
به توضیحات muscle عزیز اضافه میکنم؛ نسخه های متفاوتی مثل ultimate ، student edition و... ارائه خواهد شد که به احتمال خیلی زیاد یکی از اونها free edition هست که امکانات محدودتری داره.
با تشکر از توجه و نظرتون
موفق باشید

اااااااااااااااااااااااااا ، نه دیگه، قرار نشد اینطوریش کنیا!! یا حداقل قیمتشو فوق العاده بیار پایین تا خدای نکرده کسی بی نصیب نمونه ازش
در غیر اینصورت بازم مثل همیشه نفع بردن برای پولداراست.. و صد البته پروژه هایی که با آپادانا انجام میشه توسط اونایی که دارنش! و اونهایی هم که ندارنش باید از دست دیگران ببینن

چه میدونم والله اگه کرکش هم درست شه من که استفاده نمیکنم ازش تا پولشو ندم.. چون اینجا دیگه بحث حلال حروم پیش میاد و هر پروژه ای که با آپادانا بسازم و پول بگیرم میشه حرام :-?

JavidX

Apadana Developer
اااااااااااااااااااااااااا ، نه دیگه، قرار نشد اینطوریش کنیا!! یا حداقل قیمتشو فوق العاده بیار پایین تا خدای نکرده کسی بی نصیب نمونه ازش
در غیر اینصورت بازم مثل همیشه نفع بردن برای پولداراست.. و صد البته پروژه هایی که با آپادانا انجام میشه توسط اونایی که دارنش! و اونهایی هم که ندارنش باید از دست دیگران ببینن

چه میدونم والله اگه کرکش هم درست شه من که استفاده نمیکنم ازش تا پولشو ندم.. چون اینجا دیگه بحث حلال حروم پیش میاد و هر پروژه ای که با آپادانا بسازم و پول بگیرم میشه حرام :-?
در این مورد خیلی نگران نباشید قیمت معقولانه ای رو در نظر میگیریم. از طرفی آپادانا دیگه نمیتونه کاملاً رایگان باشه. طعم Donate و همیاری رو چشیدیم! الان زوده که بخواهیم در مورد قیمت حرف بزنیم ولی قیمتش زیاد نخواهد بود که خیلی کسایی باشن که نتونن داشته باشنش! بالاخص که برای ایرانیها قیمتش قطعاً کمتر خواهد بود. از طرفی هم با وجود Free Edition دیگه کلا هیچ کسی نیست که بی نصیب بمونه. Student Edition یا Starter هم برای کسایی منتشر میشه که تازه میخوان آپادانا رو یاد بگیرن و میخوان تستش کنن. Ultimate برای افراد حرفه ای منتشر خواهد شد.

ضمناً از هیچ لحاظی من و پژمان عزیز راضی نیستیم که کسی بخواد کرک کنه و از لحاظ اخلاقی و انسانی و شرعی مشکل داره. و اگر هم ساخته بشه دوستان هستند که باید با ما همکاری کنن و از کرک استفاده نکنند.

موفق و پیروز باشید

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام دوست عزيز و خسته نباشيد

منم مثل دوستان منتظر نسخه تجاري برنامه هستم و البته حمايت كامل از نسخه‌هاي تجاري برنامتون رو توصيه ميكنم.

رو كمك من و دوستان منم ميتونيد حساب كنيد

موفق باشيد

hdnsoft

Well-Known Member
سلام
خیلی خوشحالم که میبینم اینقدر دوستان در زمینه حمایت از محصولات ایرانی فعال اند
میشه خواهش کنم ویژگی های نسخه ultimate رو بنویسین و اینکه نسبت به بیلدر چه ویژگی های داره و چه توانایی های؟

BlueMMB

Well-Known Member
جاوید جان راستش رو بخواین من هم با فروش آپادانا موافقم چون بالاخره شما و دوستانتون زحمت زیادی براش کشیدین و دارین می کشین.

در ضمن خیالتون از بابت خرید نکردن کرک برنامه (اگه خدایی نکرده ساخته بشه ) از طرف من هم راحت باشه . از دوستان هم خواهش می کنم این اطمینان خاطر رو به سازندگان آپادانا بدن تا هم حمایت از برنامه های ایرانی بیشتر بشه و هم اینکه حداقل در این مورد فرهنگ بد کرک فایل ها و برنامه ها که امروزه دیگه رواج پیدا کرده نقض بشه .

( به امید جهانی شدن آپادانا )

JavidX

Apadana Developer
خیلی خیلی از دوستان عزیز تشکر میکنم.
به امید روزی که ایرانیها از لحاظ فرهنگ و علم توی جهان حرف اول رو بزنن.

میشه خواهش کنم ویژگی های نسخه ultimate رو بنویسین و اینکه نسبت به بیلدر چه ویژگی های داره و چه توانایی های؟
سلام
حتی ورژن free edition هم بهتر از بیلدر هست ولی فعلا اطلاعاتی در مورد تفاوت نگارش ها نمیدم تا زمان انتشار.
در مورد برتری هاش نسبت به آپادانا 1 و بیلدر به این تاپیک مراجعه کنید:
مهم: سوالات متداول (لطفاً قبل از پست زدن بخوانید)

موفق و پیروز باشید

ali abedian

Banned
سلام
خیلی عالیه، مخصوصا اینکه برای ایرانی ها با قیمت مناسب ارائه میشه (دست شما درد نکنه).. اولش ناراحت بودم :-? چون فکر میکردم مثل نرم افزارهای متعدد توی دنیا قیمتش بالا باشه.
راستش نظر من در مورد کرک کردن نرم افزارهای غیر ایرانی کاملا متفاوت با کرک نرم افزارهای ایرانی هست.. من به حقوق شما در مورد نرم افزار آپادانا احترام میذارم
امیدوارم زودتر بیاد به دستمون این نسخه تجاری نرم افزار آپادانا.. من که خیلی منتظرشم چون فوق العاده ست و توو دنیا تکه

جدیدترین ارسال ها

بالا