نسخه‌های قدیمی فایرفاکس به طور خودکار بازنشسته شد

simo120

Active Member
- خبرگزاری‌ها- بنیاد موزیلا طراح و عرضه کننده مرورگر فایرفاکس به دنبال بازنشسته کردن اجباری نسخه 3.6 این مرورگر و نسخه های قدیمی تر آن است.
این شرکت اعلام کرده از ماه آینده به طور تدریجی، استفاده کنندگان از فایرفاکس 3.6 و نسخه های قدیمی تر را به طور اجباری به استفاده از نسخه 12 این مرورگر مجبور خواهد کرد.
نسخه 3.6 فایرفاکس در سال 2010 عرضه شده بود و به علت فناوری قدیمی استفاده شده در آن موزیلا قصد دارند از این نسخه و نسخه های قدیمی تر دیگر پشتیبانی نکند. موزیلا در سال گذشته میلادی هم فایرفاکس 3.5 و نسخه های قدیمی تر را بازنشسته کرده بود.
موزیلا آخرین وصله امنیتی مرورگر فایرفاکس 3.6 را در 31 ژانویه سال 2012 عرضه کرده بود. این شرکت مرورگر یاد شده را چهار روز قبل در تاریخ 28 آوریل بازنشسته کرده بود. نسخه های مختلف مرورگر فایرفاکس در مجموع بین 25 تا 30 درصد از بازار جهانی مرورگرهای اینترنتی را در اختیار خود دارند.
موزیلا از زمان عرضه نسخه 10 مرورگر فایرفاکس فناوری به کار گرفته شده در آن برای طراحی و ساخت موتور مرورگر را به طور کامل تغییر داد و سرعت به روزرسانی این مرورگر را هم به طور چشمگیری افزایش داد.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا