نستعلیق در ویندوز 7

masijoon

Member
سلام به همه
راستش چند مدتیه از ویندوز 7 استفاده میکنم. قبلا که xp نصب بود می تونستم از نرم افزارایی که نستعلیق و شکسته نستعلیق رو تایپ میکنن استفاده کنم. ولی نرم افزاری که دارم رو 7 نصب نمیشه. اگه کسی نرم افزاری یا روشی سراغ داره که بتونم ازش استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنه. پیشاپیش ممنون. :sad:

.:SENATOR:.

Member
نرم افزار میرعماد رو بخر و از جدیدترین آپدیتش که در سایت maryamsoft.com هست لذت ببر!!!
موفق باشی:rose:

Erfan

Active Member
اگر منظورتون نرم افزار کلک 2000 هست، من یکسالی میشه روی ویستا نصبش کردم و مشکلی باهاش ندارم، احتمال میدم روی ویندوز 7 ه مشکلی نداشته باشه.

آپدیت جدیدش رو تهیه کنید حتماً ساپورت میکنه !!

:rose:

oyama19

Member
سلام.واسه نستعلیق ، می تونی از این فونت یونیکد استفاده کنی.توی فولدر Fonts در ویندوزت کپی کن.
نرم افزارهایی که در بالا گفته شد، دارای پچ بروزرسانی مخصوص ویندوز 7 هستند.اما اگر از نرم افزار کرک شده استفاده می کنی، نمی تونی پچ بروزرسانی رو نصب کنی.یا اگرم نصب کنی، باید سریال داشته باشی.اگر موفق شدم چیزی واست گیر بیارم، پست میذارم.
البته مریم روی ویندوز 7 کار میده بدون پچ بروزرسانی، اما با سرعت پائین!

با تشکر

پیوست ها

• IranNastaliq.zip
    464.4 کیلوبایت · بازدیدها: 34
آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
نرم افزار میرعماد رو بخر و از جدیدترین آپدیتش که در سایت maryamsoft.com هست لذت ببر!!!
موفق باشی:rose:
سناتور جان مراحل نصب میرعماد توی ویندوز 7 رو یه توضیح میدی؟!
چون من هر کاری میکنم نرم افزار نصب میشه ولی موقع نصب قفل ، تا 100% هم قفل نصب
میشه ولی بازم دفعه ی بعد که میخوام میرعماد رو اجرا کنم درخواست سی دی برای نصب
قفل رو میکنه! و عملا هیچ کار مثبتی انجام نمیده!

bigman_ahmad

New Member
سلام

نرم افزار میرعماد و مریم هر دو پشتیبانی های خوبی دارد. از شرکت سازنده هر سوالی بپرسید خیلی خوب کمک می کنند.

.:SENATOR:.

Member
نویسنده sara_is_nice_girl
سناتور جان مراحل نصب میرعماد توی ویندوز 7 رو یه توضیح میدی؟!
چون من هر کاری میکنم نرم افزار نصب میشه ولی موقع نصب قفل ، تا 100% هم قفل نصب
میشه ولی بازم دفعه ی بعد که میخوام میرعماد رو اجرا کنم درخواست سی دی برای نصب
قفل رو میکنه! و عملا هیچ کار مثبتی انجام نمیده!

سلام سارا جان
راه حل اين است كه شما يك بار رو نرم افزار راست كليك كرده و run as administrator رو بزني.
اگه خواستي برو توي Properties و براش مشخص كن كه هميشه با ادمينستور اجرا بشه
موفق باشي:rose:

Erfan

Active Member
اکثر نرم افزارهایی که اتوران هایی دارند که چه مراحل نصب در محیط اتوران موجود است و چه اتوران آنها فقط روی ویندوز های xp به پایین اجرا میشود، با راست کلیک کردن روی فایل اجرایی اون سی دی یا دی وی دی و انتخاب گزینه Run as Administrator اجرا میشود.

منم یه مجموعه 45 دی وی دی گرفته بودم که با همین روش اجرا شد.
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا