نستعلیق در فتو شاپ

rele110

New Member
سلام
برای این که تو فتوشاپ نستعلیق بنویسید اول متنتون رو توی برنامه ای مثل چلیپا تایپ کنید بعد از اون Export بگیرید و به عنوان عکس (لایه ) در فتوشاپ ادیتش کنید . :)

S4DEGH

Well-Known Member
ممنون !
‌اما اين بحث خيلي وقت پيش شده بود ... از طرفي چندين راه حل هم عنوان شد ..

ZiTaNiX

Member
واقعا این جور چیز ها رو نباید به کسی گفت آخه حیفه !!!!!!!!!!!!
دوما چلیپا هم شد برنامه؟
کلک سگش شرف داره به چلیپا

rezatoofan

Member
آقایون لطفا به کسی خرده نگیرید دوست عزیزم P.A.Y.T.O.N لطف کردن صداقت داشتن و اطلاعات و تجربه خودشون رو به ما منتقل کردن و باید از این دوستمون ممنون باشیم . و به یاد داشته باشیم علمی که ما داریم زکات داره و زکات اون هم یاد دادنه هیچ وقت علمتون رو محدود به داشته های خودتون نکنید و نگه ندترین چون با داشتن این طرز فکر گامی به عقب بر میدارین و در ادامه این دوستمون می فرمودید با اکسپورد کردن در الیستراتور و ذخیره با فرمت psd , یا فلان نرم افزار میشه به نتیجه بهتری رسید. ودر ادامه به صحبت دوستمون صادق باید بگم واسه خیلی ها تازگی داره وقتی که برای اولین بار دنبالش میرن وبه نتیجه میرسن و چه شیرینه این پیروزی و کمک کنیم برای شیرین تر شدن عملمون.

absoonoo

New Member
قطعا اين مورديست كه خيلي ها با اون به صورت حرفه اي برخورد نميكنند و خوشحالم كه به هر حال اين مبحث شروع شده .
ولي شيوه هايي كه در بالا ذكر شده باعث رنجه رنجه شدن و ديدين پيكسل ها ميشه و خط نستعليق از كيفيت خوبي برخوردار نيست .
پس بهترين كار اينه كه خط نستعليق برنامه چليپا و يا كلك رو تبديل به وكتور كنيم و اون هم از طريق پرينت تو پي دي اف .
با نصب برنامه حرفه اي اكروبات در بخش پرينتر ها يك پرينتري ساخته ميشود كه كارش پرينت هر چيزي و تبديل به پي دي اف است .
خوب حالا اين فايل پي دي اف رو بايد وارد سند خود در فتوشاپ كنيم . از دستور Place استفاده كنيد از اين طريق شما بهترين كيفيت و از همه مهم تر چون به صورت Path وارد ميشود امكان اصلاح خوبي هم داريد .
پس يك مطلب ساده و بي اهميت ميتونه باعث شناخت بيشتر خيلي ها بشه .

Parham

Well-Known Member
این هم روش خوبی‌ نیست ! زمانی‌ که شما با استفاده از چلیپا 1.1 میتونی‌ بدون هیچ مشکلی‌ شکل را به صورت Path منتقل کنی‌ نیاز به هیچکدام از این روش ها نیست ...

absoonoo

New Member
ببخشيد من اين نسخه چليپا را ندارم و يوزر هاي ورژن قبلتر و يا كلك گمان نكنم راهي غير از اين داشته باشند .
و اينكه اين نسخه چليپا آيا مسير دانلود دارد ؟

Parham

Well-Known Member
باید صبر کنی‌ دوست عزیز ، تا شب برات آپلود می‌کنم ...

P.A.Y.T.O.N

Active Member
آقا این پسوردش کار نمی کنه؟؟

حالا حتما باید پس روش می زاشتین؟؟؟

Parham

Well-Known Member
بله حتما باید پسورد میزاشتم ! پسورد هم سالم هستش !
272.gif

samad1agha

New Member
سلام من چليپا دانلود كردم و بعد نصب كرك را هم اجرا كردم ولي برنامه موقع با لا آمدن ارور ميده و بسته ميشه
لطفا راهنمايي كنيد

ZiTaNiX

Member
آقا اگه مورد داره بگید تا الکی دانلودش نکنم دیگه

حداقل بگید چه اروری میده تا ببینیم قابل رفع هستش یا نه

ZiTaNiX

Member
اما من برای نستعلیق از یه روش دیگه استفاده میکنم
با کلک مینویسم
بعد clear type رو تو ایکس پی فعال میکنم
بعد رو نوشته زوم میکنم و از صفحه مانیتور عکس میگیرم
و توی فتوشاپ ادیتش میکنم
دندونه دندونه هم نمیشه

absoonoo

New Member
ممنونم پرهام عزيز
مثل اينكه سوال جواب ساده دوستمون نتيجه ي خوبي داد.
همه انگار دنبال چليپا بودن
باز هم ممنونم

samad1agha

New Member
samad1agha گفت:
سلام من چليپا دانلود كردم و بعد نصب كرك را هم اجرا كردم ولي برنامه موقع با لا آمدن ارور ميده و بسته ميشه
لطفا راهنمايي كنيد

هل من ناصر ينصرني
تو رو خدا كمك كنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا