نر م افزار مربوط به من

apadana34

Member
سلام . من یک نرم افزار می خواستم که با ان بتوانم سایتی بسازم که دارای مشخصات زیر باشد:
1- با استفاده از ان دیگه لازم نداشته باشم که یکسری اصطلاحات و تعریف ها و پروتکل ها و انجام یکسری کار بخصوص که به غیر از
طراحی سایت مثل گذاشتن ان در سرور است را بدانم
2- قدرت این را داشته باشد که بتواند از پس کار زیربربیاد
2-الف : سایت داینامیک به من بدهد یعنی با توجه به مناسبت ها واکنش نشان بدهد
2- ب : در سایت چون از مراجعه کننده ان یکسری اطلاعات می گیرم از پس ان یعنی کار با بانک اطلاعاتی بربیاید
3- در مورد امنیت اطلاعات و سایت نمی دونم چی بگم در این مورد اگه نرم افزاری معرفی می کنید خودتون توضیح بدید
4- نیازی به یادگیری مواردی مثل سی اس اس و برنامه نویسی مثل اچ تی ام ال و ای اس پی دات نت و جاوار اسکریپت نداشته باشه
ناگفته پیداست که اگه مواردی است بهترین را معرفی کنید
سایت من یکسری اطلاعات و تصاویر نشان می ده و دریخشهایی از مراجعه کننده یکسری اطلاعات می گیره و بنا به مناسبتها به روز می شه

apadana34

Member
مثلا مایکروسافت اکسپرشن در این مواردی که گفتم چطوری است
مثلا می تونه با بانک اطلاعاتی کارکنه یا امنیت اطلاعات با استفاده از ان چی می شه . منظور م این گروه نرم افزاری است که من تقسیم بندی کردم
1- نرم افزارهایی مثل مایکروسافت اکسپرشن و فرونت پیج
2- خود زبان برنامه نویسی مثل اچ تی ام ال و ای اس پی دات نت و..
3- نرم افزارهای مدیریت محتوی
من می خواهم اگه نیازم با گروه اول یا سوم حل می شه بدون اینکه درمورد گروه دوم و اصطلاحات ان
وارد بشم کار کنم

aghanaser

Member
با سلام
دوست عزيز شما بايد از سيستم هاي مديريت محتواي آماده استفاده كنيد.نيازي به دانش برنامه نويسي نيست .البته بايد با نصب اين سيستمها آشنا باشيد...
از هر نوعش را مي توانيد در اين سايت پيدا كنيد: لينك

موفق باشيد

apadana34

Member
با سلام
دوست عزيز شما بايد از سيستم هاي مديريت محتواي آماده استفاده كنيد.نيازي به دانش برنامه نويسي نيست .البته بايد با نصب اين سيستمها آشنا باشيد...
از هر نوعش را مي توانيد در اين سايت پيدا كنيد: لينك
موفق باشيد

نکته این است که من باید خودم سایتم را چه گرافیک و چه دیگر جنبه ها و کلا طراحی سایت انجام بدم با
این نرم افزارهای مدیریت محتوی می شه اینکار را کرد یا نه فقط اینها برا ی مدیریت سایت است .
ضمنا اگه جواب مثبت است :
1-چون بخش امنیت اطلاعات و سایت برای جلوگیری از هک شدن مهم است این نرم افزارهای مدیریت
سایت چگونه عمل می کنند
2- من می خوام سایتی داشته باشم که علاوه بر امنیت از نظر طراحی در ان اطلاعاتی و تصاویری نمایش داده
بشه و مطابق با مناسبتها واکنش نشان بده و از همه مهمتر کار با بانک اطلاعاتی است چون یکسری اطلاعات
از کاربر می گیرم ایا با این مدیریت محتوی انجام می شه
3- اگه استقاده از مدیریت محتوی برای سایت که گفتم نیاز به کدنویسی و برنامه نویسی در جایی می طلبد
من از همین ابتدا برم برنامه نویسی است انتخاب کنم و استفاده از ای اس پی دات نت

aghanaser

Member
پاسخ

با سلام
دوست عزيز در بيشتر اين سيستم ها مي تونيد قالب را ويرايش يا تغيير بديد....امكان حذف يا تغيير كپي رايت هم هست.پس مي تونيد طبق سليقه خودتون براش طراحي بكنيد.

1- در مورد امنيت بسياري از سيستم ها مثل phpnuke واقعا قوي كار كردن و جدا ازسيستم مديريت اطلاعاتي يك سيستم امنيتي هم دارن كه اگه كسي بخواد خرابكاري در سايت انجام بده تشخيص ميده و ip اون كاربر را قفل ميكنه.(براي سايت مورد نظر)

2- همه ي اين سايت ها از بانك اطلاعاتي استفاده مي كنند و اصلا بدون بانك نميشه سيستم مديريت محتوا درست كرد.والبته شما مي تونيد روي اطلاعات دريافتي از كاربران نظارت داشته باشيد و....بعضي از اين سيستم ها داراي تقويم شمسي هستند و مي تونند نسبت به مناسبت هاي مشخص شده در سيستم واكنش نشون بدن..

3- حتي اگه استفاده كامل از اين سيستم ها راهم بلد باشيد اگه بخواهيد تغييراتي در اين سيستم ها ايجاد كنيد و يا تسلط كامل روي اونها داشته باشيد بهتره كه به يكي از زبان هاي ديناميك مثل php يا asp تسلط داشته باشيد.البته بيشتر اين سيستم ها به زبان php هستند...

موفق باشيد

apadana34

Member
فکر می کنم بهترین گزینه ترکیب استفاده از سیستم مدیریت محتوی و استفاده از برنامه نیسی است اینطور که ابتدا از سیستم مدیریت محتوی
استفاده کنم همراه ان برنامه نویسی کار کنم هر چی که لازم باشد
فقط نکته اینجاست که اگه به حدی رسیدم که بتونم خودم از برنامه نویسی استفاده کنم ان موقع لازم نباشد که سایت را از اول طراحی کنم
می شه در ان سیستم مدیریت محتوی برنامه نویسی کرد
با این حرفها می ریم سراغ انتخاب سیستم مدیریت محتوی
فقط یه سوال دیگه هست و ان این که لازم است من برم سراغ برنامه نویسی این ترکیب که گفتم خیلی خوب است اما نمی دانم چرا وسواس دارم و نمی خوام اگه لازم نیست سراغ ان برم مثل ای اس پی و جاوااسکریپت و...

aghanaser

Member
پاسخ

با سلام
دوست عزيز اين طور كه من متوجه شدم اضطراب شما بيشتر از يادگيري برنامه نويسي هست...اصلا جاي وسواس نيست .ببينيد كافيه فقط يكم استعداد توي مسايل كامپيوتري و برنامه سازي داشته باشيد تا با همين استعداد بتونيد خيلي راحت برنامه نويسي را ياد بگيريد.درمورد سيستم هاي مديريت محتوا بايد بگم خيلي هاشون open source هستند و البته به زبان php .كه اگه تسلط نسبي هم در برنامه نويسي داشته باشيد مي تونيد كاملا اونها را به طراحي دلخواهتان تغيير بدهيد.براش قالبهاي پيشرفته طراحي كنيد و امكانات خاصي را براش ايجاد كنيد.البته قبل از شروع هر نوع برنامه نويسي وب بهتره كه با html آشنايي داشته باشيد....
ولي اينكه سراغ برنامه نوسي برويد خيلي خوب است و شما خودتان هميشه و همه جا قدرت ساخت يك سيستم مديريت محتوا را از ابتدا تا انتها و با سليقه ي شخصي خودتان خواهيد داشت...

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا