نرم افزار کاتالیزور (catalyst) بهترین نرم افزار افزایش سرعت رندر

hamed n

New Member
من با این نرم افزار دارم کار می کنم
انصافا خیلی جلو افتادم
حیفم اومد اینجا نگم

این لینکشه: http://www.vnplugin.com/index.php/دانلود/دانلود-محصولات/دانلود-کاتالیزور

نرم افزار کاتالیزور پلاگینی است جهت افزایش سرعت رندر در برنامه 3dsmax. این پلاگین قادر است با بهینه کردن تنظیمات رندر vray سرعت رندر را 5 تا 10 برابر افزایش دهد. از این پلاگین خصوصا در رندرهای آزمایشی می توان بهره برد. همانطور که می دانیم برای خروجی گرفتن یک تصویر در محیط 3ds max بارها وبارها به رندرهای آزمایشی برای تغییر نورپردازی ،متریال و... نیاز داریم تا تنها یک خروجی حرفه ای گرفته شود. این نرم افزار به شما کمک می کند تا بتوانید با سرعت بالایی رندرگرفته و به نتیجه مطلوب خود در زمان کمتری دست پیدا کنید. همچنین نرم افزار علیرغم سادگی، دارای تنظیمات حرفه ای برای موتور رندر Vray می باشد که افراد حرفه ای به راحتی می توانند تنظیمات مطلوب را ذخیره واز تنظیمات پیش فرض استفاده کنند. نحوه عملکرد برنامه به این صورت است که با باز شدن برنامه تنظیمات رندر شما ذخیره شده و متناسب با مقدار انتخابی این تنظیمات تغییر و مقادیر متفاوتی اعمال خواهند شد. با کاهش مقدار عددی برنامه تنظیمات به اندازه ای کاهش می یابند که شما افت کیفیت را مشاهده خواهید کرد. بنابراین استفاده از برنامه در خروجی های نهایی توصیه نمی شود. با بستن برنامه و یا تغییر عددی آن به مقدار 100% تنظیمات پیشین اعمال خواهند شد.

ویژگی های برنامه:

1.افزایش سرعت رندر بین 5 تا 10 برابر
2.این برنامه تنها قابلیت نصب بر روی سیستم عامل ادمین را دارد (قابل نصب روی سیستم user نیست.)

3.قابل نصب برروی برنامه 3ds max ورژن 2011 وبالاتر
4.پشتیبانی از موتور رندر Vray
5.کاربری ساده با توانمندی بالا

6.قابلیت ذخیره وبازیابی تنظیمات مختلف رندر
7.قابلیت شخصی سازی
8.نصب آسان
9.راهنمای CHM ومولتی مدیا
10.حجم برنامه 130کیلوبایت به همراه فایلهای راهنما 45 مگا بایت

max vray

کاربر VIP
سلام
خیلی از این نرم افزار تبلیغ میبینم اما این خاصیتی که شما میگین پلاگینی مثل solid rock هم داره که لینک های دانلود رایگانش هم هست پس چرا باید ما این نرم افزار بخریم؟:-?نسخه دمو هم که نداره از کیفیتش مطلع بشیم.من قبلا هم این صحبت هارو با یکی از مسئولین سایت نرم افزار کردم اما فاید نداشته!

wpad.group

New Member
:mad:مگه ملت مسخره دست شمان که یه ساعت تو سایت 2زاریتون ثبت نام کنن بعد لینک خراب بزارید:snap:

جدیدترین ارسال ها

بالا