نرم افزار ها و سایتهای هوش مصنوعی

saalek110

Well-Known Member
نرم افزارها و سایتهای هوش مصنوعی

نوشتن در موضوع تاپیک برای همه آزاد است.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
شما هم احتمالا chatgpt را شنیدید ، سوال کردن از هوش مصنوعی و دریافت پاسخ.
می توانید در مورد ان در گوگل سرچ کنید.
ممکن است در این تاپیک بعدا ، در این مورد چیزهایی نقل کنم.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
سالک: من یک نرم افزار از گوگل استور دانلود کردم که از سایت بالا بهتره چون سریع جواب میده. سایت بالا برای کشیدن عکسها خیلی وقت می گیره.
گویا روزی ۱۰۰ تا سوال جواب میده.
سوالات فارسی را هم جواب می دهد.
عکس هم می اورد.

اسم این نرم افزار chatsonic بود ، به نظرم می تونه مفید باشه.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
چند وقت بعد:

معرفی یک نرم افزار دیگه : bing

سالک: من قبلا اکانت میکروسافت داشتم ولی کلی وریفای کرد تا اجازه ورود بده.

این نرم افزار قسمتهای مختلفی داره و گویا برای هوش مصنوعی باید به new bing برویم.

زبان فارسی و کشور ایران را در تنظیمات پیدا نکردم ،، روی انگلیسی گذاشتم.

عکسهای بک گراند جالبی داره. می توانید برای بک گراند از رنگ های مختلف استفاده کنید. رنگهای متنوعی دارد.

من سوالاتی از هوش مصنوعی کردم.
یک نکته خوبش این بود که جملات فارسی را انگلیسی می کرد و بعد جواب میداد.
گویا محدودیتی در تعداد سوالات ندارد و با زدن دکمه پاک میشه یک سری سوالات جدید پرسید.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
بعضی سوالات من از بینگ:

یک آیه از قرآن که در آن وضو باشد بگو
جواب:
آیه ۶ سوره مائده در قرآن کریم به شرح زیر است: «یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِذَا قُمْتُمْ إِلَى الصَّلَاةِ فَاغْسِلُوا وُجُوهَكُمْ وَأَيْدِيَكُمْ إِلَى الْمَرَافِقِ وَامْسَحُوا بِرُءُوسِكُمْ وَأَرْجُلَكُمْ إِلَى الْكَعْبَيْنِ»¹²³.

بهترین کشور دنیا کدام است؟
جواب:
بهترین کشور برای زندگی، کشوری است که سیاست‌های کلان آن شرایطی را ایجاد کرده باشد که شهروندان، امنیت روانی و فیزیکی را در سایه اشتغال، آموزش، سیستم بهداشتی مناسب و سرمایه‌گذاری به دست آورند و کیفیت زندگی آن‌ها از سطح بالایی برخوردار باشد. بر اساس تحقیقات، کشور سوئیس اکثر معیارهای بهترین کشور برای زندگی را دارد¹.

بهترین کشور برای مهاجرت کدام است؟
جواب:
بهترین کشور برای مهاجرت به آن، بسته به هدف شما از مهاجرت می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال، برای مهاجرت تحصیلی، کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، آمریکا، انگلیس و نیوزیلند پیشنهاد می‌شوند¹. برای مهاجرت کاری، کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، سوئیس، دانمارک، هلند، بلژیک، نروژ، سوئد، فنلاند، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، چین، ژاپن، کره جنوبی و امارات متحده عربی پیشنهاد می‌شوند². برای مهاجرت به دلیل سرمایه‌گذاری، کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس، نیوزیلند، سنگاپور، مالتا، قبرس، پرتغال، اسپانیا، یونان، ترکیه، بلغارستان، موناکو، سوئیس، لوکزامبورگ، اندورا، اتریش، بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، لیختن‌اشتاین، مونته‌نگرو، سان مارینو، اسلوونی، اسلواکی، جمهوری چک، مجارستان، لتونی، لیتوانی، استونی، پولند، رومانی، اسپانیا، پرتغال، مالتا، قبرس، بلغارستان، یونان، ترکیه، موناکو، سوئیس، لوکزامبورگ، اندورا، اتریش، بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، لیختن‌اشتاین، مونته‌نگرو، سان مارینو، اسلوونی، اسلواکی، جمهوری چک، مجارستان، لتونی، لیتوانی، استونی، پولند، رومانی، اسپانیا، پرتغال، مالتا، قبرس، بلغارستان، یونان، ترکیه، موناکو، سوئیس، لوکزامبورگ، اندورا، اتریش، بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، لیختن‌ا

البته بعد هر پاسخ رفرنس ها و منابع هم بود که من در بالا نیاوردم.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
ابراهیم مسلمان بود؟
ابراهیم پیامبری است که در سه دین یهودیت، مسیحیت و اسلام مورد احترام و توجه قرار گرفته است⁵. در اسلام، ابراهیم به عنوان پیامبر و فرستاده خدا شناخته می‌شود². از دیدگاه اسلام، ابراهیم نه یهودی بود و نه مسیحی، بلکه یک مسلمان بود³.

بیورزونانس چیست؟( قبلش از دکتر حمیدرضا طاهری پرسیدم گفت پدر بیورزونانس ایران است)
سالک: توجه کنید من دکتر طاهری را تایید یا رد نمی کنم ، این به عهده خودتان است ، شاید بعضی کارهای او درست و بعضی بد باشد..... من قضاوت نکردم ، فقط از بینگ سوال کردم.

جواب:
بیورزونانس یک روش درمانی غیر تهاجمی است که با استفاده از امواج الکترومغناطیسی بدن سروکار دارد. هر ماده، ذره و مولکول دارای یک ارتعاش فرکانس ثابت است. اگر منبع انرژی یک فرکانس به ماده ساطع کند، منجر به خنثی شدن فرکانس طبیعی در بخشی از آن می شود و در بخشی دیگر این فرکانس ساطع شده با فرکانس طبیعی ماده بیولوژیکی همپوشانی پیدا می کند و دامنه آن به حداکثر می رسد. بیورزونانس درمانی یک رویکرد درمانی پزشکی است که در آن امواج الکترومغناطیسی را می‌توان برای تشخیص و درمان بیماری‌های انسان است مورد استفاده قرارداد¹.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
Synthesia.io

خوندن متن ، ولی یک کم اذیت داره برای ساختن ویدئو.
متن فارسی را هم می خونه، با کیفیت. یک فردی مثل مجری اخبار متن را می خونه.
بعد چند دقیقه با ایمیل خبر میده که فیلم ساخته شد برو اونجا نگاه کن.

آخرین ویرایش:

golex

Member
من برای تولید محتوا استفاده کردم اما حدودا 100 یا 150 کلمه می نویسد و دیگر متوقف می شود

saalek110

Well-Known Member
آره چنین مسئله ای هست. شاید یک مشکل یا نارسایی باشه.
شایدم یک حسن است که خلاصه میگه و با سوالات بعدی شاید بشه به اطلاعات افزود ، ولی خودم هنوز اینو امتحان نکردم.

golex

Member
من برای تولید محتوا ازش سوالات رو کوتاه کوتاه پرسیدم مثلا تاریخ تولد فلان شخص و محل تولدش رو بهم بگو اطلاعاتی که داد با اشتباهات زیادی بود. وقتی چک کردم همه رو غلط غلوط گفته بود

saalek110

Well-Known Member
اون که قطع میشه من فکر می کردم بخاطر سرعت اینترنت است. برای من کم قطع میشد.

میره از منابع میاره ، من چیزایی که همه اشتباه فکر می کنن را ازش پرسیدم همون اشتباه ها را آورد.
در حقیقت یک جمع آوری کننده خوب است و نمی تونه مقایسه کنه بین اطلاعات. چیزای دقیق را خودت باید در گوگل پیدا کنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا