نرم افزار های ارسال ایمیل انبوه به اینباکس

lichking

New Member
نامه های الکترونیکی امروزه یکی از پرکاربردترین ابزارهای اینترنتی می باشند. بسیاری از امور کاری امروزه به وسیله این نامه ها انجام و رسیدگی می شود و دیگر همانند قدیم کارهای روزانه و نامه های اداری به آن صورت بر روی کاغذ پیاده سازی نمی شوند. همچنین امروزه از نامه های الکترونیکی استفاده های ابزاری دیگری نیز می شود که از این نوع استفاده ها می توان به تبلیغات نیز اشاره نمود. شرکت های نرم افزاری با مشاهده نیازهای زیاد کاربران در انجام امور مربوط به نامه های الکترونیکی اقدام به ساخت نرم افزارهایی در این زمینه نموده اند. نرم افزارهای مختلفی که هریک وظیفه ای را بر عهده دارند. انجام اموری همچون مدیریت بر سرویس های Email ، ارسال نامه های الکترونیکی در تعداد بالا و ...
در این مطلب شما را با سه تا از این نرم افزارها آشنا می سازیم.

Mailing List Deluxe نا نرم افزاری می باشد که به وسیله آن قادر به خواهید بود تا پیغام خود را به یک Email لیست ارسال نمایید. به کمک این نرم افزار تنها کافیست شما متن مورد نظر پیغام خود را تایپ و آماده سازی نمایید ، سپس به کمک ابزارهای موجود در نرم افزار این توانایی را خواهید داشت تا پیغام مورد نظر خود را با ارسال به یک Email لیست با آدرس های فراوان ارسال نمایید. این نرم افزار درای توانمندی و قدرت بالایی در این زمینه می باشد. این برنامه یکی از تولیدات شرکت نرم افزاری Internet-Soft می باشد.

از ویژگی های این نرم افزار می تاون به موارد زیر اشاره نمود:

- قابلیت ارسال پیغام به آدرس های فراوان

- توانایی فیلتر گذاری بر روی آدرس های EMail

- قابلیت مرتب سازی email لیست ها

- توانایی ذخیره سازی mail لیست در فرمت Excel

- قابلیت جستجو در میان نامه های الکترونیکی

- توانایی ساخت پایگاه های داده به کمک HTML

و ... .

لینک دانلود

1st Mail Sender نرم افزاری بسیار عالی و حرفه ای در زمینه ایمیل مارکتینگ می باشد . شرکت سازنده این نرم افزار برنامه های زیادی را در زمینه های ایمیل تولید کرده است . این برنامه دارای محیطی ساده و کارکردی آسان می باشد . لازم به ذکر است بیشتر اوقات برنامه های ارسال ایمیل گروهی در فرستادن ایمیل های زیاد ( فرضا با حجم بیش از 10000 ایمیل ) دچار مشکل می شوند که مشکل اساسی آنها این است که بیشتر ایمیل ها ارسال نمی شوند . فرض کنید شما قصد ارسال 10000 ایمیل را برای مشتریان خود دارید . اما برنامه شما فقط اقدام به ارسال 5000 عدد از ایمیل ها نموده و نمی تواند مابقی را ارسال کند ( برنامه های زیادی در این رده دارای این مشکل هستند ) اما خوشبختانه برنامه 1ST Mail Sender دارای قدرت بسیاری برای فرستادن ایمیل می باشد و کمتر مواقعی پیش می آید که از ارسال حجم بالای ایمیل های شما ناتوان باشد و در این زمینه پیغام خطا بدهد . اعم ویژگی های این برنامه عبارتند از : پشتیبانی ارسال ایمیل های گروهی امکان استفاده از نشانی های ایمیل ذخیره شده در فایل هایی با فرمت های TXT HTML XML RTF CSF و صفحات وب همچنین دارای امکان پاورقی و امضا می باشد .

لینک دانلود

Send Blaster شما را قادر مي سازد تا تعداد زيادي ايميل به صورت همزمان به گروهي از دوستان و يا مشتريان خود ارسال كنيد. همچنين مي توانيد ايميل هايي به صورت Html يا Text به راحتي و به صورت شخصي به جاي استفاده از عبارتي مثل "دوست عزيز" يا "مشتري گرامي" استفاده كنيد. علاوه بر آن به راحتي مي توانيد اشخاص را به ليست اضافه كرده و يا آن ها را از ليست حذف كنيد.

لینک دانلود
کرک

امیدوارم تونسته باشم با قرار دادن این نرم افزار ها کمکی به دوستان کرده باشم.
درضمن هر سوالی داشتید در خدمتم.

A2D3D

Well-Known Member
سلام
من تو یاهو با شما چت کردم
اگه میشه یه بار هم این جا توضیح بدید
ممنون

DANG3R

Member
عالی بود دوست عزیز
این کرک سند بلستر ، این سایت آپلود.آی آر خراب شده بود ... لعنتی شانس ما معلوم نیست چی توش ریختن ! می تونه کسی کرکشو واسه من آپ کنه ؟ :) :) خیلی ممنونش می شم

ashkan 261

Active Member
سلام

من حدود یک میلیارد تا ایمیل دارم و نمیدونم چطوری بفرستم . ازم مشخصات سرور میخواد . امکان داره راهنمایی کنید که چطوری با سرور کنار بیام ؟ آخه سرورا که میفهمن میخوایم ایمیل بفرستیم هاستو میبندنو و این مشکلات .....

یه توضیح کلی میشه بدید که من با این چند میلیارد تا ایمیلم چکار کنم ؟

خیلی متشکر

p30room

Member
سرعت ارسال این نرم افزارها خیلی کمه بهترین روش ارسال ایمیل انبوه همون استفاده از اسکریپت فست ایمیله توی این روش حتی یک ایمیل هم اسپم نمیشه فقط شما احتیاج به یک هاست ویندوز دارید

p30room

Member
سلام

من حدود یک میلیارد تا ایمیل دارم و نمیدونم چطوری بفرستم . ازم مشخصات سرور میخواد . امکان داره راهنمایی کنید که چطوری با سرور کنار بیام ؟ آخه سرورا که میفهمن میخوایم ایمیل بفرستیم هاستو میبندنو و این مشکلات .....

یه توضیح کلی میشه بدید که من با این چند میلیارد تا ایمیلم چکار کنم ؟

خیلی متشکر

شما این مقدار رو نمی تونید با نرم افزار بفرستید باید از اسکریپت فست ایمیل استفاده کنید شما حتی نمی تونید با اسکریپت این همه ایمیل بفرستید

اطلاعات بیشتر تو سایت فست ایمیل : fastemail.ir

hamed1487

New Member
البته یک نکته را هرگز نباید فراموش کرد و آن هم این است که اینترنت و محیط آن را به ذباله دانی تبدیل نکنید . باید دقت کنید که فرضاً وقتی دارید 1000000000 ایمیل می فرستید پیام شما هدفمند و اسپم نباشد. یعنی به عبارتی آن چه را که دوست دارید در پیام های دریافتی خود داشته باشید ، همان ها را هم برای دیگران دوست بدارید!

fahim1368

New Member
اینم یه برنامه قوی دیگه که می تونید باهاش ایمیل گروهی بفرستید
اسمش هست email sender deluxe 2.9
کد:
http://rapidshare.com/files/296236103/Email_1_.Sender.Deluxe.2.09.rar

memphisxx

New Member
آقا دستتون درد نکونه
کی یه لیسته بلند مرتبه از ایمیل داره واسه ما هم بزاره تا استفاده کنیم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا