نرم افزار می خام برای پسورد گذاشتن روی فولدر و فایل تکست

سلام دوستان
من دنبال دو تا نرم افزار هستم ولي تا الان پيدا نکردم:
يه نرم افزار مي خام که بتونه روي فولدر ها پسورد بزاره البته از اين نرم افزار ها خيلي ديدم مثلا: Folder Crypto Password يا Folder Guard يا Hide Folders XP يا Magic Folders يا ... ولي همه اينا طوري هستن که اگه مثلا دو تا ويندوز رو دستگاه باشه و از طريق يکي از ويندوز ها براي فولدرمون پسورد بزاريم، از طريق اون يکي ويندوز و بدون نياز به پسورد اون فولدرمون قابل مشاهده هست که اين زياد نمي تونه روش مطمئي باشه! حالا مي خاستم ببينم کسي نرم افزاري سراغ نداره که وقتي رو يه فولدر پسورد گذاشتيم، از طريق ويندوز هاي ديگه هم قابل مشاهده نباشه و فقط از طريق اون نرم افزار و با وارد کردن پسورد قابل مشاهده باشه!!
اگه کسي همچين نرم افزاري سراغ داره لطفا کمک کنه
ممنون
دنبال يه نرم افزار ديگه هم هستم که بتونه روي فايلهاي TEXT پسورد بزاره و به محض اجرا کردن فايل TEXT مورد نظر ازمون پسورد بخاد

شديدا نياز دارم، لطفا راهنمايي کنيد
ممنون
راستي اينم وبلاگم: http://www.sajjadkaz2003.mihanblog.com

YTERROR

Active Member
برای فایلهای تکست هم می تونی از تویی ورد این کار رو انجام بدی و برای پسورد گزاشتن هم می تونی از توی یان سی بکنی و یا این که با برنامه لوک 2000 این کار رو انجام بدی

yterror گفت:
برای فایلهای تکست هم می تونی از تویی ورد این کار رو انجام بدی و برای پسورد گزاشتن هم می تونی از توی یان سی بکنی و یا این که با برنامه لوک 2000 این کار رو انجام بدی

سلام
پسورد برای فایل ورد باهال بود، روششو پیدا کردم، مرسی ولی اگه بشه برای فایلهای با پسوند Txt هم مثل ورد پسورد گذاشت عالی میشه ، اگه کسی راهی سراغ داره بگه
ممنون

در مورد برنامه لوک و دانلوش و یا برنامه های مشابهش هم اگه ممکنه بیشتر بنویسید، البته به شرطی که این برنامه لوک اون اشکالات قبلی رو که گفتم نداشته باشه
ممنون

سلام عزیزم

من چند وقتی سرهمین جریان با برادرم مشکل داشتم. اما چون یک سری چیزهای کم از کد نویسی بلد بودم بالاخره توانستم از توی داس یک پوشه را ببندم به طوری که هیچ وقت باز نشود . حتی با تغییر ویندوز( اینها را برای خود نمایی نگفتم )

متاسفانه متن اصلی کد از روی سیستمم پاک شده اما یادم اون وقتی که وب لاگ داشتم توش گذاشته بودم و خیلیها کپی کرده بودند چند جا هم یک نوع بهترش بود.
درکل دنبال برنامه اش نگرد چون اصلا پیداش نمیکنی . تمام این نوع برنامه ها تحت ویندوز اجرا می شن

www.iranvoroojak.com

HAMED SEIFI گفت:
سلام
PC Security 6.3
موفق باشی

سلام
من اینو دانلود کردم ولی به درد نمی خوره اخه اون شرایطی که من گفته بودم رو نداره!
مثلا من رو یه فولدر تو ایکس پی پسورد گذاشتم ولی از توی 98 دیده می شد، من یه نرم افزار می خام که از هیچ طریقی نشه اون فولدر یا درایو دید و فقط از طریق اون نرم افزار دیده بشه
کمممممممممک
هلپ می

Opera 8.0

Member
من که از Winrar استفاده میکنم
اگه پسورد بالای 7 حرف روی ارشیو Rar بذاری تقریبا فایلها در امنیت کامل هستند

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام آقا این برنامه رو من جایی دیده بودم همونی که فولدر ها و یا هر فایلی رو قفل میکنه و بدون پسورد هیچ چیزی نمیتونه بازش کنه.
حتی اگه رو سی دی رایت کنی توی هیچ کامپیوتر دیگه ای باز نمیشه چه تو داس چه توی ویندوز دیگه.
با این برنامه میتونی حتی روی فایل های Word و text هم پسورد بزاری ولی الان اسمش یادم نیست میگردم پیدا میکنم بهت میگم.

S.H.R.M.K گفت:
سلام آقا این برنامه رو من جایی دیده بودم همونی که فولدر ها و یا هر فایلی رو قفل میکنه و بدون پسورد هیچ چیزی نمیتونه بازش کنه.
حتی اگه رو سی دی رایت کنی توی هیچ کامپیوتر دیگه ای باز نمیشه چه تو داس چه توی ویندوز دیگه.
با این برنامه میتونی حتی روی فایل های Word و text هم پسورد بزاری ولی الان اسمش یادم نیست میگردم پیدا میکنم بهت میگم.

سلام
اقا دمت گرم
پیداش کن ببینیم چی داری
مرسی
منتظرم

Opera 8.0

Member
خوب دوست عزیز من یه برنامه پیدا کردم که بدین شکل عمل میکنه ببین بدردت میخوره

یک درایو مجازی میسازه که تعیین حجمش با خودته که درواقع یک فایله ودر حالت عادی اون درایو وجود خارجی نداره وقتی خواستی اسبفاده کنی mount میکنی بعد از این که فایل رو معرفی کردی و پسورد دادی میشه یک درایو مثل درایوهای دیگه.

Merott

Active Member
Opera 8.0 گفت:
خوب دوست عزیز من یه برنامه پیدا کردم که بدین شکل عمل میکنه ببین بدردت میخوره

یک درایو مجازی میسازه که تعیین حجمش با خودته که درواقع یک فایله ودر حالت عادی اون درایو وجود خارجی نداره وقتی خواستی اسبفاده کنی mount میکنی بعد از این که فایل رو معرفی کردی و پسورد دادی میشه یک درایو مثل درایوهای دیگه.
اگه با يه ويندوز ديگه بياي بالا چي؟....
نميشه فايل رو باز كرد؟

سلام
با فولدر لاک نمیشه!
ولی با اون یکی که درایو مجازی میسازه شاید بشه، یعنی شاید طوری باشه که وقتی یه فولدرو مخفی کردیم از درایو های دیگه هم نشه دیدش، ولی فکر نمی کنم زیاد جالب باشه آخه هر چی رو که می خایم مخفی کنیم هی باید بریزم توش مثلا اگه یه فایل گنده داشته باشیم و سریعا هم بخایم مخفیش کنیم خیلی طول میکشه و فکر نمی کنم چیز باهالی باشه
حالا لینکشو بزارید ببینیم چیه ؟
ولی اگه یه برنامه باشه مثل Hide Folders XP خیلی توپ میشه من که با این هاید فولدر خیلی هال می کنم چون خیلی سادس و چیز جالبیه فقط اشکالش اینه که اگه فولدری رو باهاش قفل کردی از توی ویندوزهای دیگه دیده میشه !

Opera 8.0

Member
در مورد سرعت کارکرد با این نرم افزار بگم که بینظیره
یعنی کپی کردن فایلهات توی این درایو کجازی که میسازه عین کپی کردن توی پارتیشن های مختلف هستش
در واقع از لحاظ زمانی چیزی مثل این پیدا نمیکنی
فایل هاشم که همه جا قابل استفاده است یعنی از هر ویندوز و هر سیستم که استفاده کنی در نهایت برای دسترسی به فایلها باید پسورد بدی
به هر حال اگه خواستی از این لینک بگیر

http://opera8.persiangig.com/other/StealthDisk.rar

مزیت دیگش هم اینه که حجمش خیلی کمه و نیازی هم به نصب کردن نداره

Password: Opera 8.0

جدیدترین ارسال ها

بالا