نرم افزار قفل گذاری برروی فایل(با استفاده از نرم افزار اتوپلی مدیااستدیو)""رمزنگار""

taha91

New Member
سلام دوستان
چندوقت پیش وقت گذاشتم یه نرم افزار رودرست کردم بانام رمز نگار دلیل اینکه این نرم افزار رو توی این جا گذاشتم اینه که میخوام قدرت نرم افزار اتوپلی مدیا استدیو رو رو نشون بدم
حجم نرم افزار خیلی کمه وفقط یه فایل اجرایی exe هست باگرافیک بسیار بالا
رمزگداری اون بسیار پیشرفتس وکار هرکسی نیست شکستنش
امیدوارم انجمن اتوپلی دراین فروم هم راه اندازی بشه تابتونم سورس روهم برای شما عزیزان قرار بدم
اگه دیدید احیانا اشکالاتی داره توی تایپ و... یاباگی مشاهده کردید لطفا به من خبربدید وهمچنین به بزرگی خودتون ببخشید چون من 14 /15سال سن دارم و....
یه توضیح کوچولو مهم:
قبل از هررمزگذاری لطفا به قسمت تنظیمات وبانک اطلاعاتی برید وتنظیمات خودتونو روی نرم افزار اعمال کنید
ممنون:rose:
درضمن متاسفانه نمی دونم چرا نمیشه ازطریق خود انجمن آپ کنم بخاطر همین توی مدیافایر آپ کردم اگه کسی میتونه لینک مستقیمش کنه ممنون میشم
لینک دانلود:
http://www.mediafire.com/?oxr546q6236fo4k

دوستان نظر یادتون نره!!!:wink:

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بازم بی فایدست ، این با تکنولوژی RarSEC کار میکنه ، بازم باز میشه ، اصلا Exe رو هیچجوره نمیشه قغفل کرد ...
راستی با File.Encrypt زدی ؟

taha91

New Member
ممنون
ببین اگه میتونی بازش کن ببینیم چیجوره
از چندتا دستور استفاده کردم واسه امنیت بیشتر وفقطا ازFile.Encrypt استفاده نشده حدود 10 دستور واسه قفل کردن استفاده شده
امیدوارم مفید واقع بشه

LinkinForEver

1 - میشه به راحتی فایل اتوران رو باز کرد و کد هارو از تو اون برداشت و برعکس کرد
2 - بنده وقت اضافی که ندارم بشینم پای کار شما تا باز شه اما به یک برنامه نویس ساده هم بدی باز میشه

این حرف من نیست exe بد ترین امنیت رو داره ...

LinkinForEver

1 - میشه به راحتی فایل اتوران رو باز کرد و کد هارو از تو اون برداشت و برعکس کرد
2 - بنده وقت اضافی که ندارم بشینم پای کار شما تا باز شه اما به یک برنامه نویس ساده هم بدی باز میشه

این حرف من نیست exe بد ترین امنیت رو داره ...
خوبه بازم ، به درد بخور هست اما هنوز هیچ نرم افزاری به پای رمز گذاری winrar نرسیده ، چون سخت ترین رمز گشایی رو داره
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا