نرم افزار قرار دادن زیر نویس روی تصویر زنده

shoueib

New Member
با سلام ایا نرم افزاری است که بتونه همزمان که تصویر را از روی دوربین می گیره، قابلیت اضافه کردن زیر نویس مثل اسم مجری یا .... برای اجرای همایش ها رو داشته باشه؟
مثلا دوربین روی مجری باشه بعد با افکت اسم طرف بیاد روی تصویر و با افکت بره؟
با تشکر

shoueib

New Member
خوب، حالا که کسی جواب نمی ده، خودم شروع می کنم:
در مورد سوال بالا نظر دوستان در مورد ترکیب power point با نرم افزار های capture برای ایجاد زیر نویس روی تصویر در همایش ها چیست؟
یعنی با نرم افزار، مثلا win dvr3 که پنجره نمایش از خود برنامه جداست capture کینم و با power point زیر نویس بدیم روی تصویر.البته بگم که باید از 2 ماتینور در حالت EXTEND استفاده کنیم، که پنجره نمایش در مانیتور دوم باشه که میز کار(مانیتور اول) ، دیده نشه؟

shoueib

New Member
کسی نظری نداره؟ دوستان تدوینگر جوابی ندارین؟

آخرین ویرایش:

wild-mans

Member
سلام
عزیز دلم یکم صبر کن درمورد این جور نرم افزارهای ریل تایم اگه نوشته هاتون از قبل آماده لاشه با اوید لیکویید همزمان همه کار می تونید بکنید.
یاحق

shoueib

New Member
سلام
عزیز دلم یکم صبر کن درمورد این جور نرم افزارهای ریل تایم اگه نوشته هاتون از قبل آماده لاشه با اوید لیکویید همزمان همه کار می تونید بکنید.
یاحق

با تشکر از دوست عزیزمون:
منظورت همون Ulead Video Studio است؟
حالا نظرت در مورد ترکیب نرم افزار با power point برای انجام این کار چیه ؟

آخرین ویرایش:

saeed50

Member
یولید همون اوید نیست!!!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر از دوست عزیزمون:
منظورت همون Ulead Video Studio است؟
حالا نظرت در مورد ترکیب نرم افزار با power point برای انجام این کار چیه ؟

منظور از اوید لیکوئیدAvid liquid هست و اصلا ربطی به یولید نداره, اساسا کلاس یولید در حد لیکویید نیست. در همایش ها از میکسر استفاده میکنن که یه لپ تاپ بهش وصل میکنن و با نرم افزار مخصوص خودش زیرنویس ها رو میندازن روی فاینال یا همون خروجی البته این ترکیبی از سیستم خطی و غیر خطیه. ولی اوید هم با استفاده از سیستم مولتی کم میتونه اینکارو انجام بده که جزئیاتشو نمیدونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا