نرم افزار رصد آنلاین ترافیک شهری تهران بر روی تلفن همراه راه اندازی شد

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6


نرم افزار رصد آنلاین ترافیک شهری تهران توسط شرکت کنترل ترافیک تهران با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شد.
به گزارش مهر، حجت الله بهروز، مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک با اعلام این خبر گفت: از سال گذشته به دنبال آن بودیم تا اطلاعات ترافیک به صورت بصری و از طریق نقشه بر روی گوشی تلفن همراه در اختیار شهروندان قرار گیرد که این طرح در دهه فجر با همکاری یک شرکت سرمایه گذار محقق شد.وی افزود: اطلاعات بصری ترافیک به وسیله کارت تراقیک از طریق مراکز پستی در اختیار شهروندان قرار می گیرد که با وارد کردن رمز کارت واز طریق سیستم" اس ام اس" به شماره درج شده بر روی کارت می توان وضعیت ترافیک را استعلام کرد.


وی اظهار داشت: اجرای این طرح کمک می کند تا شهروندان در هر کجا که باشند از طریق تلفن همراه خود از وضعیت ترافیک شهر مطلع شوند وآن را از طریق نقشه نصب شده بر روی گوشی خود ببینند.


سید محمد اسماعیلی حسینی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذار کارت ترافیک آنلاین تهران نیز از طراحی نرم افزار با قابلیت نصب بر روی تلفنهای همراه با ویژگی رصد آنلاین ترافیک شهری خبرداد.


وی افزود: این نرم افزار هم اکنون در نمایشگاه ها نوآوری ها به عنوان یک اختراع جدید در معرض دیدعموم قرار گرفته است و کارت شارژهای این نرم افزار همزمان با ایام دهه فجر در سراسر کشور از طریق مرکز پستی عرضه می شود.


وی با اشاره به ویژگیهای این نرم افزار افزود: در مرحله اول شهروندان می توانند با نصب نقشه تهران بر روی تلفنهای همراه خود و خرید کارت شارژ نرم افزار فوق از چگونگی ترافیک شهری در نقاط مختلف مطلع شوند.


اسماعیلی حسینی خاطرنشان کرد: 50 هزار کارت ترافیک آنلاین در دهه فجر از طریق مراکز پستی و دفاتر خدمات ارتباطی در اختیار شهروندان قرار می گیرد.


وی افزود: در مرحله اول استفاده از کارت با پنج هزار تومان شارژ می توان با 55 استعلام از آخرین وضعیت ترافیک شهری مطلع شد و در مرحله بعدی با همین مبلغ 100استعلام دریافت کرد .

منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا