نرم افزار برای Flipping Book های فارسی

sayanT

Member
سلام دوستان عزیز.

نرم افزارهای Flipping Book معمولاً برای Pdf و نوشته های انگلیسی ساخته شده اند وقتی که نمونه ساخته شده توسط این برنامه ها رو ورق

می زنید در واقع انگار که یک کتاب انگلیسی رو دارید ورق میزنید ، خوب این مدل استفاده برای متن های فارسی جالب نیست چون انگار از آخر به اول

صفحه ورق زده میشه.

آیا نرم افزاری ، تکه کدی ، یا کاپمونتی وجود دارد که بشه فلش Flipping Book ای ساخت که دقیقاً مثل ورق زدن کتاب های فارسی عمل کنه .

با تشکر.

sayanT

Member
سلام دوست عزیز.

برنامه خیلی جالبی بود خیلی ممنون

این برنامه بصورت فقط خالص swf خروجی به ما نمیده ؟ درسته ! امکانش هست فقط swf خروجی بده ؟

و اینکه به نظر شما ،

برنامه ای وجود داره که علاوه بر قابلیت های این برنامه امکان گذاشتن موزیک برای هر صفحه بصورت جداگانه وجود داشته باشه؟

با تشکر.

zxcv900

Member
من هم قبلا این مشکل رو داشتم که البته یک راه حل ابتکاری به ذهنم رسید و تونستم حلش کنم
شما بعد از اینکه فایل فلشت لود شد صفحه جاری کتاب رو به آخرین صفحه تغییر بده اینطوری کاربر که وارد سایت میشه و یا فایل فلش رو باز میکنه میتونه اون رو از راست به چپ ورق بزنه
به همین راحتی به همین خوشمزگی ! :wink:
نمونه پروژه من : http://ghasreyakh.com/index.php?page=page.php&page_ID=68

hdnsoft

Well-Known Member
من هم قبلا این مشکل رو داشتم که البته یک راه حل ابتکاری به ذهنم رسید و تونستم حلش کنم
شما بعد از اینکه فایل فلشت لود شد صفحه جاری کتاب رو به آخرین صفحه تغییر بده اینطوری کاربر که وارد سایت میشه و یا فایل فلش رو باز میکنه میتونه اون رو از راست به چپ ورق بزنه
به همین راحتی به همین خوشمزگی ! :wink:
نمونه پروژه من : http://ghasreyakh.com/index.php?page=page.php&page_ID=68

:wink: راه حل جالبیه ، این یعنی حداکثر استفاده از حداقل امکانات
خیلی جالب بود :rose:

sayanT

Member
بله خروجی swf میده البته پوشه های دیگه هم باید کنارش باشه تا کار کنه .

یه سوال مهمتر اینکه آیا میتوان به هر صفحه از این برنامه یا در کل برنامه های دیگه موزیک خاص داد. مثلاً صفحه یک که داره مطالعه میکنه یه موزیک باشه صفحه 2 که رفت موزیک یه چیز دیگه ای باشه و الی ... امکانش هست به نظر شما ؟

مرسی

zxcv900

Member
بله 100 درصد این امکان وجود فقط باید کمی بیشتر با این سورس کار کنی شما تا همه رویدادها دستت بیاد مثلا رویداد لود یک ورق و آنلود اون
زمانی که لود میشه یک موزیک پخش کنی و زمانی که آنلود میشه موزیک رو stop کنی .به همین راحتی !

sayanT

Member
دوست عزیز کجا میتونم به رویدادهای این برنامه دسترسی داشته باشم.

میشه یه مثال یا بیشتر راهنمایی کنی .

مرسی

zxcv900

Member
عرض کردم که تو سورس برنامه باید بگردی و Event هاشو پیدا کنی من سورس رو ندارم و متاسفانه وقت هم ندارم که برات پیدا کنم چون امتحان دارم . شما خودت یک کمی سعی کنی پیدا میکنی

آخرین ویرایش:

sayanT

Member
دوست عزیز برات آرزوی موفقیت میکنم.

اگه امتحانت تموم شد لطف میکنی کمک کنی پیداش کنیم من تا جایی که جستجو کردم چیزی پیدا نکردم.

تشکر. ^_^

idxxbi

New Member
دوستان برای رفع مشکل جستجوی فارسی تو نرم افزار PDFPublisher راه حلی دارین ؟

++Hadi++

Active Member
در مورد flipping page book
یه کلاس تقریبا جهانی هست که یه شی container و یه شی renderer از نوع displayObject می گیره و با دادن مختصات ایکس و وای موس ٰ‌حالت تا خورده تصویر دوم رو رو تصویر اول در شی renderer ٰ‌می کشه البته به حالت Bitmap ٰ این کلاس خیلی معروفه و حتی در کامنت های اولیه اون ٰ‌طراحش گفته که مکانیسم این کلاس ٰ‌چه مسایلی از صفحه رو دنبال می کنه و دقیقا یه صفحه ورق خورده رو کشیده و گفته که فلان تیکه اش برا فلان متغیر هست . در کل من خودم برای جایی دارم یه نسحه حرفهایشو می نویسم . نه اجازه شو دارم که منتشرش کنم و نه اینکه خودم میل به این کار دارم . اما در کل راهش اینه که خودتون از این کتلاس یه انجین بوجود بیارین . وگرنه در اینترنت ٰ‌برا اکشن 3 ٰ‌سورس آماده ای که همه فن حریف باشه به اینصورت نیست .اگر هم باشه من تا حالا ندیدم البته یکی برا flex نوشته شده که باز نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم .
بای...

جدیدترین ارسال ها

بالا