نرم افزار برای ساخت کلیپ

shad61

Member
سلام
من یه نرم افزار میخام که باهاش کلیپ درست کنم و بتونم توش فارسی بنویسم، کیفیت کلیپ بعد از خروجی عالی باشه، و طرحها و تم های شیک داشته باشه
کلا یه نرم افزار خوب میخام که وقتی کلیپ رو تبدیل کردم و خواستم پخش کنم کیفیتش پایین نباشه

سلام
من یه نرم افزار میخام که باهاش کلیپ درست کنم و بتونم توش فارسی بنویسم، کیفیت کلیپ بعد از خروجی عالی باشه، و طرحها و تم های شیک داشته باشه
کلا یه نرم افزار خوب میخام که وقتی کلیپ رو تبدیل کردم و خواستم پخش کنم کیفیتش پایین نباشه

دوست عزیز موفقیت شما در سایه تلاش بیشتر قطعا میسر خواهد شد اما اکثر نرم افزارهای حرفه ای تدوین متاسفانه فارسی رو ساپورت نمی کنند مثل ادیوس پریمیر افتر افکت اوید لیکویید ویدیو استودیو و غیره اینا نرم افزارهای حرفه ای هستند منتها یاد گرفتن اینا زمان میبره و برا فارسی نوشتن هم باید از فارسی نویس مثل مریم یا نسل جوان استفاده کنید
خروجی کیفیت هم بستگی به فیلم و عکس خودتون داره که با کیفیت باشه
حالا من نمیدونم شما چقدر تو این حیطه وارد شدی اما اگه از صفر میخای شروع کنید پیشنهاد من پریمیر یا ادیوسه
البته یک سری نرم افزارهای غیر حرفه ای هم هستند که عکس رو میدی خودش برات کلیپ رو درست میکنه که به نرم افزارهای البوم ساز معروفن که بدک نیست

shad61

Member
سلام
من با بیشتر این نرم افزارها آشنایی دارم و کار هم کردم،میدونم باید با فارسی ساز بنویسی!
من مشکلی که دارم با هر کدوم از اینا که کار کردم، بعد از خروجی کلیپ یا فیلمم کیفیتش رو از دست داده! و وقتی که روی سی دی رایت کردم هم که دیگه کلا بی کیفیت شده!
کیفیت فیلم خام و عکسام هم خیلی خوب بوده، اما وقتی میبرم تو این نرم افزارها بعد از خروجی کیفیت نداره!
راستش اون روز تو تب لت یکی از دوستام، کلیپی رو دیدم که داداشش واسش درست کرده بود و کیفیتش خیلی خوب بود! ازش سوال کردم گفت نمیدونم اسم نرم افزارش چیه و چطوری سیو کرده!
واسه همون از شما سوال کردم تا بهم معرفی کنین! فارسی هم ننوشت مهم نیست فقط میخام جلوه ویژه های خاص داشته باشه و وقت تبدیل کیفیتش خوب باشه

alishadmani

Well-Known Member
سلام
من با بیشتر این نرم افزارها آشنایی دارم و کار هم کردم،میدونم باید با فارسی ساز بنویسی!
من مشکلی که دارم با هر کدوم از اینا که کار کردم، بعد از خروجی کلیپ یا فیلمم کیفیتش رو از دست داده! و وقتی که روی سی دی رایت کردم هم که دیگه کلا بی کیفیت شده!
کیفیت فیلم خام و عکسام هم خیلی خوب بوده، اما وقتی میبرم تو این نرم افزارها بعد از خروجی کیفیت نداره!
راستش اون روز تو تب لت یکی از دوستام، کلیپی رو دیدم که داداشش واسش درست کرده بود و کیفیتش خیلی خوب بود! ازش سوال کردم گفت نمیدونم اسم نرم افزارش چیه و چطوری سیو کرده!
واسه همون از شما سوال کردم تا بهم معرفی کنین! فارسی هم ننوشت مهم نیست فقط میخام جلوه ویژه های خاص داشته باشه و وقت تبدیل کیفیتش خوب باشه

یعنی دمت گرما
هم خدا میخوای هم خرما...
دوست عزیز هر نرم افزاری یک قابلیت داره اما خروجی نرم افزارهای حرفه ای ، بستگی به نیاز شماست
مثلا ادیوس و پریمایر توی خروجی خیلی سریع هست ولی باز هم بستگی به تایم کار شما داره
شما بگو ابعاد فیلمتون و تایمش چقدر هست تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم

shad61

Member
:wink:
من گفتم نرم افزار واسه کلیپ ( بیشتر کلیپ عکس)
کلا اینا رو ولش
یه نرم افزار بهم معرفی کنین، باهاش کلیپ عکس درست کنم، جلوه های ویژه ش قشنگ باشه( غیر از ادیوس، پریمایرو ویدئو استودیو)

جدیدترین ارسال ها

بالا