نرخ جدید یرای فلش کاران!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HeXaM

New Member
این رو بخونید:

سلام دوست من

با تشكر از دوستاني كه در تهيه اين ليست قيمت ها كمك كردند .

با اين وضع تمام كاربراي فلش كار اين انجمن مؤضف هستند با توجه به ليست قيمت ها به سفارش هايي

كه ميگيرن و بر اساس اين ليست به مشتريان خود قيمت بدند !

ليست قيمت ها :

پروژه ها :

سی دی مالتی مدیا بدون کد نویسی داینامیک 100 تا 340 هزار تومان
سی دی مالتی مدیا با کد نویسی داینامیک 210 تا 550 هزار تومان

سایت مالتی مدیا بدون کد نویسی داینامیک 200 تا 400 هزار تومان
سایت مالتی مدیا با کد نویسی داینامیک 260 تا 800 هزار تومان

پروژه هاي دانشجويي با ارائه كارت دانشجويي ( بهمراه سورس )50 تا 200 هزار تومان
پروژه هاي دانشگاهي طراحي دروس بصورت مالتي مديا 400 تا 1 ميليون تومان

طراحي بنر 15 تا 30 هزار تومان
طراحي لوگو 8 تا 15 هزار تومان
طراحي تيزرهاي تبليغاتي تلويزيوني 200 تا 800 هزار تومان

طراحي بازيهاي 2بعدي ساده 70 تا 120 هزار تومان
طراحي بازيهاي 2بعدي نيمه حرفه اي 150 تا 300 هزار تومان
طراحي بازيهاي 2بعدي حرفه اي 500 تا 1.500 ميليون تومان
طراحي بازيهاي 3بعدي حرفه اي 2 تا 4 ميليون تومان

طراحي گالري هاي 3بعدي نيمه حرفه اي 80 تا 200 هزار تومان
طراحي گالري هاي 3بعدي حرفه اي 250 تا 900 هزار تومان

كلاس نويس نيمه حرفه اي 100 تا 600 هزار تومان
كلاس نويس حرفه اي 400 تا 2 ميليون تومان

برنامه هاي انيميشني بصورت سي دي مالتي مديا 60 دقيقه با طراحي حرفه اي (انيميشن 2بعدي + صداگزاري + طراحي ) = 4 تا 6 ميليون تومان

كلاس هاي آموزشي :

آموزش به صورت متن و عکس و صدا و غیر اینتراکتیو به صورت دقیقه ای که با قیمتی حدود 1000 تا 2000 هزار تومان

آموزش به صورت بالا + تمرینات اینراکتیو به صورت آزمون برای هر درس دقیقه ای 2000 تا 5000 هزار تومان

آموزش به صورت اینراکتیو ساده 5000 تا 7000 هزار تومان

آموزش فول اینتراکتیو 7000 تا 10000 هزار تومان

و اما در مورد کارهای کوچک کد نویسی به صورت مقطعی برای انجام پروژه ای که کارهای مالتی مدیای آن انجام شده و فقط بخش کدنویسی با ماست به صورت تکه تکه های برنامه نویسی بین 20 تا 50 هزار تومان

سلام
خوب امیدوارم متن بالا رو با دقت خونده باشید، من بطور کاملا اتفاقی وارد این صفحه شدم و بعد از خوندن این متن احساس واقعا بدی به من دست داد. خواستم توی تاپیک مربوطه جواب بدم که قفل شده بود خیلی جالبه من این سوال برام پیش اومد این دوست عزیز که مدیر این بخش هم هستن یا این سطح دانش چطوری مدیر این بخش شده، قیمت هایی که اینجا شما نوشتید نشان از تازه کار بودن یا آماتور بودن شماست شما گفتی طراحی لوگو 8 هزار تومن!! لوگو که معرف یه Brand هستش، اگر منظورت لوگویی شبیه به چیزیه که تو Avatar گذاشتی که هزار تومن هم ارزش نداره! شما چند تا تیزر خوب ساختی؟ دوست عزیز Full Interactive یعنی چی؟ شما چطور خودتو در جایگاهی میدونی که اینطوری قیمت میدی؟
متاسفانه از قدیم العیام مشکل ما Designer ها افرادی مثل شما بودن که نه تنها باعث رشد گرافیک تو این مملکت نمیشن بلکه باعث پس رفت همه میشن! واقعا متاسفم از اینکه اینقدر بقیه رو آماتور تصور کردی، فکر کنم شما هنر Motion Graphic رو با بقالی اشتباهی گرفتی دوست عزیز. عوض این کار ها شما بهتره بری به وب سایت خودت یه سرو سامانی بدی و این حرفهای مضحک رو اونجا مطرح کنی.

با عرض تاسف!....

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اولا درست صحبت كنيد .

دوما اينكه كجاي نوشته هايي كه من گذاشتم گفتم اينا قيمت هاي من هستش ؟؟؟؟

اين قيمت هاي 10 نفر از كاربراي ماست كه مرتب كار هاي فلش انجام ميدن .

سوما :

خیلی جالبه من این سوال برام پیش اومد این دوست عزیز که مدیر این بخش هم هستن یا این سطح دانش چطوری مدیر این بخش شده، قیمت هایی که اینجا شما نوشتید نشان از تازه کار بودن یا آماتور بودن شماست شما گفتی طراحی لوگو 8 هزار تومن!! لوگو که معرف یه brand هستش، اگر منظورت لوگویی شبیه به چیزیه که تو avatar گذاشتی که هزار تومن هم ارزش نداره! شما چند تا تیزر خوب ساختی؟ دوست عزیز full interactive یعنی چی؟ شما چطور خودتو در جایگاهی میدونی که اینطوری قیمت میدی؟

در مورد اون لوگو هم شايد به نظر شما اينجور باشه ولي من منظورم با لوگوي خودم نيست . شما اصلا ميدونيد لوگوي فلش چيه ؟؟؟

موفق باشيد

Mandana

Active Member
سلام
خوب امیدوارم متن بالا رو با دقت خونده باشید، من بطور کاملا اتفاقی وارد این صفحه شدم و بعد از خوندن این متن احساس واقعا بدی به من دست داد. خواستم توی تاپیک مربوطه جواب بدم که قفل شده بود خیلی جالبه من این سوال برام پیش اومد این دوست عزیز که مدیر این بخش هم هستن یا این سطح دانش چطوری مدیر این بخش شده، قیمت هایی که اینجا شما نوشتید نشان از تازه کار بودن یا آماتور بودن شماست شما گفتی طراحی لوگو 8 هزار تومن!! لوگو که معرف یه Brand هستش، اگر منظورت لوگویی شبیه به چیزیه که تو Avatar گذاشتی که هزار تومن هم ارزش نداره! شما چند تا تیزر خوب ساختی؟ دوست عزیز Full Interactive یعنی چی؟ شما چطور خودتو در جایگاهی میدونی که اینطوری قیمت میدی؟
متاسفانه از قدیم العیام مشکل ما Designer ها افرادی مثل شما بودن که نه تنها باعث رشد گرافیک تو این مملکت نمیشن بلکه باعث پس رفت همه میشن! واقعا متاسفم از اینکه اینقدر بقیه رو آماتور تصور کردی، فکر کنم شما هنر Motion Graphic رو با بقالی اشتباهی گرفتی دوست عزیز. عوض این کار ها شما بهتره بری به وب سایت خودت یه سرو سامانی بدی و این حرفهای مضحک رو اونجا مطرح کنی.

با عرض تاسف!....

با سلام دوست عزيز
اولن با لحن بهتر صحبت كنيد فكر كنم بهتر بشه به نتيجه رسيد!
دوم اونگ جان قبل از زدن تاپيك فكر كنم گفتن بقيه قيمت هاشونو بدن< شما چرا اينكار رو نكردين تا گله اي نباشه در اين ميونه؟
سوم هيچ موظف بودني در كار نيست..هر كس هر مقدار بخواد مي تونه قيمت بده!!! چون نه صنفي در كاره نه چيزي...اونگ اگر اون تاپيك رو زدن براي اين بود كه هميشه تعدادي دوستان هستن كه پيغام مي زنن و راجع به قيمت سوال مي كنن و ميگن براي فلان چيز چقدر به مشتري بگيم؟
اونگ اون تاپيك رو زدن تا وقتي باز هم پيغام هاي خصوصي اي ازين دست داشتن< راحت لينك بدن به تاپيك...
ولي قيمت ها شهر به شهر فرق مي كنن.انجمن صنفي گرافيست ها براي طراحي كارت ويزيت ميگه فلان قدر< اما توي همين مشهد كساني هستن كه با 1500 تومن كارت ويزيت مي زنن!!!ولي كسي بهشون سفارش نميده.چرا؟ چون مشتري ترجيح ميده كمي بيشتر هزينه كنه ولي كار مناسب تحويل بگيره
بهر حال طبيعيه قيمت هاي شوشتر با تهران يكي نباشه.اينو هر كسي مي دونه! :-?
شما هم بهتر بود بجاي زدن تاپيك اينجوري و توهين به مدير< با لحن مودبانه بهشون پيغام خصوصي مي زدين و مي گفتين در تهران هزينه انقدر هستش.اگر اونگ جان به حرف شما اهميت نمي داد اونوقت ميومدين اينجا هر چي به دهنتون مي رسيد مي گفتيد!
دليلي براي ادامه تاپيك نمي بينم.به نظرم بهتره يك تاپيك زده بشه هر كس قيمت هاي شهر خودش رو اونجا اعلام كنه بعد ميانگينش تخمين زده بشه و توي اون تاپيك گذاشته بشه.ديگه زحمتش با مديران عزيز:green:
موفق باشيد:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا