نحوه Unpack كردن پلاگين ها چطوريه؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aref_Alikhani

Well-Known Member
سلام
داشتم تاپيكي رو آقا حامد در مورد FoldyPlugIn كه از كارهاي بسيار جالب ايشون هست مطالعه مي كردم...(اگه تاپيك حذف فايل با پسوند خاص در كل يك درايو رو دنبال كرده باشيد مي دونيد به چه علت)...من رفتم كه جواب يه سوال رو پيدا كنم اما دوباره يه سوال برام پيش اومد البته مربوط به موضوع قبلي نيست در اين تاپيك يكي از دوستان به نام aff – SEvEN يه نوشته داشتن كه مي گفتن كه اين پلاگين رو Unpack كردن در واقع به مكانيسم داخلي اين پلاگين دسترسي پيدا كردن و به طور 100 در100 هم مي تونن در اون تغييراتي كه دلشون خواست ايجاد كنن براي من سوال شده چطور مي شه يه چنين كاري كرد و به سورس كد اين فايل هاي dll دسترسي پيدا كرده و اون ها رو ويرايش كرد؟؟

اگه راهنمايي كنيد ممنون مي شم...
راستي يه وقت برداشت بد نكنيد و بگيد كه اين سوال مربوط به كرك مي شه و خلاف مقررات هست و... باز هم ماجراي همون چاقوهه به وسط مي ياد براي مثال ما مي خواهيم تنها از يكي از فرمان ها پلاگين MiscY استفاده كنيم حالا مجبوريم كه كل اين فايل رو در برنامه Embedded كنيم كه حجم بسيار زيادي داره حدود230 كيلوبايت!!!(البته 230 كيلوبايت در نگاه اول حجم زيادي نيست اما به ياد داشته باشيد كه 511 كيلوبايت رو هميشه بايد برنامه ما به يدك بكشه اين Player هم شر شده ها!!!) ولي با ويرايش اين فايل مي تونيم از فرمان مورد نظر اون استفاده كنيم و اونو با حجم كمتري ذخيره سازي كرده و در پروژه خودمون استفاده كنيم...

با تشكر عارف:rose:

mojtaba-saleh

Active Member
برای آنپک کردن فایل ها اول شما به برنامه ای با نام peid احتیاج دارید که بهتون بگه با چه نرم افزاری پک شده برای مثال میگه PECompact 2.x -> Jeremy Collake شما این مرحله دنبال PECompact 2.x Unpacker می گردید. با اون فایل رو آنپک میکنید.

... توسط silvercover ویرایش شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mojtaba-saleh

Active Member
در ضمن حجم 511 + 230 که بازم چیزی نمی شه , من توی دات نت برنامه ای نوشتم که مجبور شدم دات نت رو بهش ملحق کنم و حجم فایلم چیزی در حدود 21 مگ شد , و باز هم به خوبی و روان اجرا می شد:wink:

silvercover

کاربر متخصص
خیلی جالبه زود تا مبحث کرک و هک میشه سر و کله خیلی ها پیدا میشه. و گویا باید مثل یه نگهبان 24 ساعت شبانه روز و 1440 دقیقه مدام این تالار رو پایش کرد که مبادا ... و اگر چند ساعت کسی نبود یعنی... بچه ها بریزین...!!!

سلام
داشتم تاپيكي رو آقا حامد در مورد FoldyPlugIn كه از كارهاي بسيار جالب ايشون هست مطالعه مي كردم...(اگه تاپيك حذف فايل با پسوند خاص در كل يك درايو رو دنبال كرده باشيد مي دونيد به چه علت)...من رفتم كه جواب يه سوال رو پيدا كنم اما دوباره يه سوال برام پيش اومد البته مربوط به موضوع قبلي نيست در اين تاپيك يكي از دوستان به نام aff – SEvEN يه نوشته داشتن كه مي گفتن كه اين پلاگين رو Unpack كردن در واقع به مكانيسم داخلي اين پلاگين دسترسي پيدا كردن و به طور 100 در100 هم مي تونن در اون تغييراتي كه دلشون خواست ايجاد كنن براي من سوال شده چطور مي شه يه چنين كاري كرد و به سورس كد اين فايل هاي dll دسترسي پيدا كرده و اون ها رو ويرايش كرد؟؟

شما خاطره قدیمی رو زنده کردین. عمده پلاگین های MMB با فشرده ساز UPX فشرده شدن تا حجم کمتری رو اشغال کنند. دستکاری و کاستن از یک پلاگین علاوه بر این اینکه کار خلافی هست ( به نوشته Copyright و All rights reserved ها در قسمت مشخصات توجه کنید) کار عقلانی نیست. بهتر هست با نویسندش تماس بگیرین و ازش تقاضا کنید نه اینکه با زیر پا گذاشتن اخلاقیات هر کاری دلتون خواست بکنید. اینجا که دیگه بحث خرید و پول مطرح نیست که مدام دم از تحریم و گرون بودن بزنید!

اگه راهنمايي كنيد ممنون مي شم...
راستي يه وقت برداشت بد نكنيد و بگيد كه اين سوال مربوط به كرك مي شه و خلاف مقررات هست و... باز هم ماجراي همون چاقوهه به وسط مي ياد براي مثال ما مي خواهيم تنها از يكي از فرمان ها پلاگين MiscY استفاده كنيم حالا مجبوريم كه كل اين فايل رو در برنامه Embedded كنيم كه حجم بسيار زيادي داره حدود230 كيلوبايت!!!(البته 230 كيلوبايت در نگاه اول حجم زيادي نيست اما به ياد داشته باشيد كه 511 كيلوبايت رو هميشه بايد برنامه ما به يدك بكشه اين Player هم شر شده ها!!!) ولي با ويرايش اين فايل مي تونيم از فرمان مورد نظر اون استفاده كنيم و اونو با حجم كمتري ذخيره سازي كرده و در پروژه خودمون استفاده كنيم...

متاسفانه بنده برداشت بد می کنم.

1 - اینجا به هر دلیلی جای این گفتگو ها نیست.
2- قضیه کم کردن حجم پلاگین ها کمی بود دار هست...

برای آنپک کردن فایل ها اول شما به برنامه ای با نام peid احتیاج دارید که بهتون بگه با چه نرم افزاری پک شده برای مثال میگه PECompact 2.x -> Jeremy Collake شما این مرحله دنبال PECompact 2.x Unpacker می گردید. با اون فایل رو آنپک میکنید.

...

آب گل آلود شده؟ بریم ماهی بگیریم؟

لازم هست که به دوستان یاد آوری کنم که aff-Seven ( شادی و ...) توهمی بیشتر نبودند که ادعایی کذب داشتند. لازم نیست تا این زخم کهنه دوباره باز بشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا