نحوه ی نصب چلیپا

sadismi_10

Member
سلام به دوستان عزیز
ببخشید من تو نصب این چلیپا موندم.در واقع توی مراحل نصبش
یعنی نمیدونم که ترتیب نصب خود نرم افزار ،پچ و سنتینال چه جوریه؟
لطفا توضیح بدید که اول کدومو و دوم و سوم کدومو باید نصب کنم؟

Parham

Well-Known Member
جستجو قبل از پرسش ! در ضمن در انجمن صحیح سوال کنید !

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اگر چه باید این سوال رو توی انجمن درست خودش سوال کنی ولی من که توی نصب برنامه این چیزا رو ندیدم یعنی فقط برنامه رو نصب می کنم و استفاده می کنم ولی قاعدتا باید ترتیب نصب بصورت: 1- خود برنامه 2- سنتیتال (که نمی دونم چی هست!) 3- پچ باشه چون برنامه که 100% باید اول نصب شه و پچ هم که واسه از بین بردن رجیستر برنامه هست پس احتمالا باید ترتیب نصب اینطوری باشه

Parham

Well-Known Member
البته نسخه ای که شما میگی‌ سارا با نسخه پیشرفته فرق داره نحوه نصب هم تو انجمن ها جستجو کن چند جا به همراه خود برنامه اصلی‌ معرفی‌ کردم، و روش نصب هم اول قفل را نصب میکنی‌ بعد برنامه آخر سر هم پچ ...

sadismi_10

Member
با عرض معذرت که من سوالم رو بد جایی مطرح کردم
من این مراحلی رو که میگید میرم و در پایان نصب هم این پیغام ظاهر میشه
-هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز-
اما وقتی که میخوام وارد برنامه بشم یه ارور با یه زبان درب و داغون میاد که یه دکمه هم بیشتر نداره
وقتی روی همون دکمه کلیک میکنم کلا از برنامه خارج میشه
چاره چیه؟

Parham

Well-Known Member
می‌شه بدونم از کدام نسخه و کدام کرک استفاده میکنی‌ دوست عزیز ؟ شاید مشکل از فایل کرک شما باشه

GFX Master

ببین بعد از نصب حتما باید سیستم ریست بشه ها اگه ریست نشه نمی شه

Parham

Well-Known Member
نسخه کامل چلیپا به همراه قفل و پچ را میتونید از اینجا دانلود کنید ، پسورد برای باز کردن فایل هم www.itworld.ir هستش !

در مورد نحوه نصب : شما ابتدا Sentinel را نصب کن و بدون اینکه ویندوز را از نو راه اندازی کنی‌ چلیپا را نصب کن و بعد از اون کرک را نصب کن ... و در آخر سیستم را از نو راه اندازی کن ...

آخرین ویرایش:

siasat

Member
نسخه کامل چلیپا به همراه قفل و پچ را میتونید از اینجا دانلود کنید ، پسورد برای باز کردن فایل هم www.itworld.ir هستش !

در مورد نحوه نصب : شما ابتدا Sentinel را نصب کن و بدون اینکه ویندوز را از نو راه اندازی کنی‌ چلیپا را نصب کن و بعد از اون کرک را نصب کن ... و در آخر سیستم را از نو راه اندازی کن ...

با سلام
این برنامه بعد از نصب حتی با همان روشی که راهنمائی نمودید ، دارای اشکالاتی است یعنی در قسمت سمت راست صفحه بعضی از امکانات غیر فعالند مانند : حروف (سین) بصورت کشیده یا غیر کشیده ، (هر) با حالت ویرگول زیر هـ و یا (ب) بصورت کشیده .
آیا روش خاصی برای فعال کردن این امکانات هست یا کلا برنامه کرک شده این نقص را دارد . خواهشمند است دوستانی که از نسخه اصلی استفاده میکنند هم در اینمورد نظر بدهند.

در ضمن اگر محبت کنید قدری در مورد نقش برنامه Sentinel در این چلیپا ، توضیح دهید و اینکه اساسا بعد از نصب چلیپا نیازی به وجود Sentinel هست یا میتوان آنرا عزل ( Uninstall ) کرد .

Mandana

Active Member
سیاست جان از لطفتون ممنون اما این سوال مال یکسال پیشه ها.گمونم مشکل سادیسمی تا الان حل شده باشه.بهر حال لطف کردین
موفق باشید

siasat

Member
سرکار خانم ماندانا گرامی
با سلام
این پرسش خودم بود و کار به سوال کاربر استارتر تاپیک ندارم بنده قصد داشتم تاپیک مستقلی را شروع کنم بعلت جستجو و یافتن این تاپیک ، از ایجاد صرفنظر نمودم و پرسش خود را اینجا مطرح کردم حال اگر دوستان محترم اطلاعی در این زمینه دارند محبت کنند راهنمائی فرمایند.

Mandana

Active Member
آهاند.شرمنده.من اصلا متوجه سوالتون نشدم.راستی من ماندانای گرامی نیستم.ماندانای خالی هستم
در مورد سوالتون، حرف سین کشیده و غیره در حالت عادی غیر فعال هستند.شما باید ابزار سلکت رو انتخاب کنید و بر فرض اگه میخواهید حرف سین رو کشیده کنید، روی حرف سین کلیک کنید.اون حرف به رنگ سبز در میاد.حالا روی قسمت سین کشیده که حالا فعال شده کلیک کنید، و روی حرفی که میخواهید اون رو کشیده کنید برید.یک علامت بعلاوه (+) برای شما نوشن داده میشه.با کلیک بر روی اون حرف میبینین که کشیدگی اعمال میشه

در مورد برنامه سنتیل، من اونو ندیدم.میشه بگین بعد از نصب کجا ریخته میشه؟
موفق باشید

siasat

Member
با سلام مجدد
ضمن تشکر از راهنمائی کارساز شما ،
این نرم افزار سنتینل در پوشه‌ای تحت نام Rainbow Technologies واقع در پروگرام فایل نصب میشود (Sentinel System Driver) .

Mandana

Active Member
منهم چلیپا رو دارم اما توی پروگرم فایل همچین فولدری ندارم.اصلا همچین برنامه ای برای من نصب نمیشه دوست عزیز.به احتمال زیاد ربطی به چلیپاتون نداره
موفق باشید

سلام
با اینکه تصویرم در فتوشاپ فرمت png داره ولی این نرم افزار کار نمی کنه فتوشاپم هم 8 هست

Mandana

Active Member
دقیقا متوجه نشدم.تصویر چی در فتوشاپ پی ان جی هستش؟ینی شما میخواین فایل پی ان جی رو با چلیپا باز کنین؟
mayi.gif

ممنون میشم اگه کمی واضح تر توضیح بدین
موفق باشید
balloon.gif

GFX Master

آقای رایان لطف کنید برای سوالتون تاپیک جدید ایجاد کنید و سوالتون رو تو تاپیک دیگران مطرح نکنید که موضوع تاپیک عوض بشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا