نحوه ی صحیح import کردن یک قالب psd در فلش سی اس 5

mohammad-70

Member
» نحوه ی صحیح import کردن یک قالب psd در فلش سی اس 5

سلام دوستان لطفا یکی آموزش کامل این موضوع رو بده خواهش میکنم اعصابم خورد شده،من میخوام یک قالبی رو که با فتوشاپ ساختم در فلش ایمپورت کنم اما بعد از اینکه ایمپورت میکنم و همه ی آنها را به مووی کلیپ تبدیل میکنم و ok را میزنم کامل میاد و مشکلی نداره اما وقتی میخوام جابه جا کنم یا ویرایش کنم لایه ها مثل فتوشاپ نیستن منظورم اینه که نمیدونم انگاری به هم میچسبند و وقتی که میخوام جاشون رو تغییر بدم بهم میرزن و به هم چسبیدن "لایه ها".... بعدش کیفیت کار زیاد مثل خود قالبی که تو فتوشاپ ساختم نیست یه طوریه
و سوال بعدیم اینه که آیا وقتی من همه ی اینها را که به مووی کلیپ تبدیل میکنم باید برای همشون اینستنس نیم هاشون هم اسم بذارم یا نه لازم نیست،توروخدا کمک کنید،خیلی ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

travon

Member
شما روی قالب که مووی کلیپ کردی دوبل کلیک کن
بعد میتونی تغییر بدی
یا هر یک از اجزا رو در لایه جداگانه قرار بده

mohammad-70

Member
نه متاسفانه نمیشه،دوستان کسی نمیدونه چیکار کنم هر کاری کردم نشد :cry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟

spryboy

کاربر فعال
1- باید قالبتون رو در فتوشاپ در رزولوشن 72px طراحی کنید.
2- در زمان ایمپورت به فلش، برای حفظ کیفیت، در قسمت راست پنجره Import در ناحیه Publish Settings ، گزینه Compression را روی Lossless تنظیم کنید.( میتونید همه لایه ها رو انتخاب کنید و همه رو باهم تنظیم کنید)

3- فقط برای اجزایی که باید با اکشن اسکریپت کنترل بشن مثلا قراره دکمه بشن باید Instance Name تعیین کنید.

در هر صورت چون فرمت فتوشاپ بیت مپ است تنها در صورتی باکیفیت کامل نمایش داده میشوند که برنامه شما تغییر سایز پیدا نکند و در اندازه 100% اجرا بشه.

mohammad-70

Member
سلام به همه دوستان عزیز
این ایمپورت آخر که نشد پدر منو در آورد:cry: اه،اما دارم با خود فلش یه قالب میسازم ، خواستم بپرسم وقتی که یه شیپ مثلا مربع رو رسم میکنم میتونم اونو ببرم توی فتوشاپ و ویرایش کنم،مثل اینکه عکس ها را که میتونیم ببریم "امیدوارم متوجه شده باشین" آیا شدنیه!؟ممنون.

travon

Member
اره
بعد اینکه عکس رو اکسپورت کردی راست کلیک کن
برو رو open with بعد بقیه رو بلدی

spryboy

کاربر فعال
سلام به همه دوستان عزیز
این ایمپورت آخر که نشد پدر منو در آورد:cry: اه،اما دارم با خود فلش یه قالب میسازم ، خواستم بپرسم وقتی که یه شیپ مثلا مربع رو رسم میکنم میتونم اونو ببرم توی فتوشاپ و ویرایش کنم،مثل اینکه عکس ها را که میتونیم ببریم "امیدوارم متوجه شده باشین" آیا شدنیه!؟ممنون.

سلام دوست عزیز

چرا پدرت دراومد؟ این کار که خیلی ساده و سرراسته. دقیقا مشکلت چیه؟

اگه نموتونی قالب طراحی شده ات رو آپلود کنی، یه فایل فتوشاپ ساده به همون روش طراحی کن و آپلود کن تا من و دوستان دیگه ببینیم مشکلت دقیقا چیه.

mohammad-70

Member
سلام دوست عزیز

چرا پدرت دراومد؟ این کار که خیلی ساده و سرراسته. دقیقا مشکلت چیه؟

اگه نموتونی قالب طراحی شده ات رو آپلود کنی، یه فایل فتوشاپ ساده به همون روش طراحی کن و آپلود کن تا من و دوستان دیگه ببینیم مشکلت دقیقا چیه.

ممنون،خودمم میدونستم کار ساده ای خیلی و خیلی اما نمیدونم شاید مشکل از فتوشاپ و لایه ها باشه یا از طراحی من در فتوشاپ"آخه فعلا متوسطم دوستان و دارم یاد میگیرم هر دوشون رو اما نمیدونم این عیب از کجاست".

متاسفانه نمیتونم قالب رو آپ کنم "آخه قراره وقتی فلش رو حرفه ای شدم وب سایتم بشه :)"حالا به یکی از دوستان گفتم ببینیم چی میشه دیگه،قبول میکنه یا نه.بازم ممنون.:rose:.

آخرین ویرایش:

mohammad-70

Member
ممنون

اره
بعد اینکه عکس رو اکسپورت کردی راست کلیک کن
برو رو open with بعد بقیه رو بلدی

ممنون:rose:،منظور من عکس نبود،منظور من این بود که مثلا از جبعه ابزار فلش یک مربع رسم میکنیم و حالا میشه اینو ببریم توی فتوشاپ و ویرایش کنیم.

spryboy

کاربر فعال
سلام

شیپ رو نمیتونید در فتوشاپ ویرایش کنید.

توی کامپیوترت adobe fireworks نصبه؟

spryboy

کاربر فعال
ببخشید دیر جواب دادم داشتم تست میکردم.

اول یه سوال تا به فایر ورکس هم برسیم.

شما دارید همون قالب فتوشاپتون رو دوباره توی فلش طراحی میکنید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا