نحوه ی بک آپ گیری ؟خیلی مهمه لطفاکمک کنید !

myhost

Member
سلام
من نرم افزاری را برام کسی نوشته که این نرم افزار محیط مدیریتی هم داره و مانند سایت های خبری ست تقریبا (اطلاع رسانی)
و این نرم افزار را برای من بر روی هاستم نصب کرده
حالا میخواستم این نرم افزار را من برای خودم نیز روی کامپیوتر خودم داشته باشم و بر یزم بر روی چند تا سی دی تا داشته باشم
حال چطور از روی هاست میتونم این کار را بکنم
آیا باید بک آپ بگیریم
کلا چه کار کنم که بدون عیب و نقص این نرم افزار را دریافت کنم مثلا اگر خواستم سایتی دیگر با همین نرم افزار داشته باشم بتونم این نرم افزار را کامل نصب و سایتی دیگه راه بیاندازم و مشکلی نیز نباشید
سایت من با php 5 نوشته شده و بانک اطلاعاتی my sql
لطفا دقیق بگین چون من با کنترل پانل و اینها زیاد آشنا نیستم
کنترل پانل هم cpanel هست
کلا میخواهم نرم افزاری را که برای من نوشته و روی هاست هست من هم خودم جایی به غیر از هاستم داشته باشمش
ممنون

بهتره که یک فول بک آپ از طریق cPanel بگیرید ، همه چیز سایت اون وقت دانلود میشه :D

ahadiany

Member
فایل پشتیبان

1. یکی از راه ها فول بک آپ هست که حتما نجامش بده اما ممکنه توی سرور بعدی به علت تغییر برخی ورژن ها وآپدیت ها اصلا فایلتو قبول نکنه .

2. را هدیگه این هست که با اف تی پی به سایتت وصل بشی و کل فایل ها رو دانلود کنی و بعد از اون با هاستت تماس بگیری و بهشون بگی که با دسترسی ریموتی که دارند کل فایل های موجود در فولدر مای اس کیو ال شما رو یک فایل زیپ کنند و بگذارند داخل یکی از فولدر های سایتتون بعد شما اون فولدر با فایل زیپش دانلود کنین.
اگر برنامه اف تی پی خوب هم خواستین اون رو از لینک زیر دانلود کنید :
http://www.karahelp.com/ftp.rar

جدیدترین ارسال ها

بالا