[حل شده] نحوه گرفتن خروجی با فرمت apk از فلش

شروع موضوع توسط Ali Mehrzad ‏4 سپتامبر 2014 در انجمن Action Script 3

1. Ali Mehrzad

Ali Mehrzad Member

امتیاز دستاورد:
    18
    سلام من یک فایل ساده فلش از طریق AIR for Android ایجاد کردم ولی تنظیمات منلسبی برای خروجی با فرمت ذکر شده پیدا نمی کنم پنجره AIR3.2 for Android Settings... را هم دیدم ولی تنظیماتش را بلد نیستم و ازش سردرنیاوردم و نتونستم خروجی مورد نظرم را بگیرم از دوستان اگه کسی منو راهنمایی کنه کمک بزرگی در وارد شدن من به دنیای نرم افزارهای تحت اندروید کرده. متشکرم

نوشته شده توسط Ali Mehrzad در ‏4 سپتامبر 2014
  2. Fanous

Fanous Well-Known Member

امتیاز دستاورد:
    93
    سلام
    یک فایل جدید با انتخاب air for android بسازین
    تنظیمات air for android رو باز کنین
    در تب deployment بر روی دکمه creat کلیک کنین
    مشخصات لازم رو وارد کنین و پس از تکمیل مشخصات دکمه browse رو بزنین و فایل رو در فولدر پروژه تون ذخیره کنین
    در انتها دکمه ok رو بزنین تا به تب deployment برگردین
    حالا پسوردی که قبلا توی مشخصات وارد کرده بودین رو اینجا هم وارد کنین
    و در آخر هم publish

پیوست ها:

• key.jpg
      key.jpg
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 83.1
      نمایش ها:
      32
    • publish.jpg
      publish.jpg
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 17.3
      نمایش ها:
      24
    • new.jpg
      new.jpg
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 30.2
      نمایش ها:
      20
    نوشته شده توسط Fanous در ‏4 سپتامبر 2014
    BehrouzPc از این پست تشکر کرده است.
  3. sardara ali

sardara ali New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    یعنی میشه با فلش برنامه با فرمت apk ساخت ؟؟؟

نوشته شده توسط sardara ali در ‏26 فوریه 2015
  4. rasool_jelve

rasool_jelve Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    سلام
    من هم همین مشکل رو دارم من دارم برنامه نویسی با فلش رو یاد میگیرم و قبل از اون به خاطر اینکه بتونم برنامه نویسی کنم اصول برنامه نویسی رو یاد گرفتم و با اتورن سازهایی مثل مولتی مدیا بیلد ر و اتوپلی مدیا استادیو کار کردم ولی چون داشتم زحمت یادگرفتن برنامه نویسی رو به خودم میدادم گفتم بهتر دنبال برنامه ای باشم که همه منظوره باشه که به این نتیجه رسیدم که با فلش کار کنم تا حدودی یاد گرفتم برنامه نویسیش رو و چون تخصصم انیمیشن و جلوه های ویژه هست رو گرافیکش مسلطم: و این طرح به ذهم خورد که فایلی رو که میسازم رو موبایل هم پیاده سازی کنم
    فایلم رو ساختم و روی موبایل دوستم که اندرویدش 2.2 بود قرار دادم ولی کار نمی داد حتی خروجی اندروید هم دادم ولی باز جواب نمیداد
    حالا موضوعات بالا رو گفتم که این سوالات رو بپرسم
    1)فلش لایت برای چیه آخه تو یه آموزش دیدم که با فلش ام ایکس 8 که نسخش خیلی قدیمیه برای موبایل های خیلی قدیمی نوکیا و و نمی دونم سونی اریکسون برنامه تحت موبایل نوشت
    2)تفاوتش با برنامه نویسی فلش برای اندروید و ای ا اس در چیه چون وقتی میخای یه پروژه جدید رو باز کنی سه تا ورژن داره اندروید -ios-air-حالا تفاوت این ها در چیه در شروع آیا هر کدوم رو که باز میکنی کدهای متفاوتی درونشون هست یا نه تفاوتی با هم نداره
    3)چرا وقتی فلش لایت رو مثلا 2 رو باز میکنی همون دستوورات قدیمی رو داره ولی نسخه های بلاتر رو که باز میکنی اکشن اسکریپت 3 اون دستوران قدیمی نیست ولی باید در طول کار ازشون استفاده کرد
    4)آیا در فلش میشه نرم افزار های حسابدار هم ساخت
    5)آگه با همین فلش میشه برنامه های تحت موبایل و کامپیوتر ساخت چرا فلش بیلدر رو هم تولید کردن
    6)تفاوت اداب دایرکتور با فلش در چیه

ببخشید که سوالاتم طولانیه چون من حدود چند ماهه وقتم رو برای برنامه نویسی گذاشتم و تنها دست آوردم اتورن سازی حرفه ای با بیلدر و اتو پلی برای رایانست و فلشض رو هم همونطور که گفتم تا حدی یاد گرفتم ولی متاسفانه با توجه به سوالات بالا هنوز سر در گم هستم
    ممنون

نوشته شده توسط rasool_jelve در ‏31 مارس 2015
  5. mansooor

mansooor New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام

نوشته شده توسط mansooor در ‏21 می 2015
  6. mansooor

mansooor New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام با تشکر از آموزش هاتون، من راهی رو که برای خروجی apk گفتید رفتم، ولی بهم فقط swf, xml , p12 داد . بیشتر توضیح میدهید ممنون میشم

نوشته شده توسط mansooor در ‏21 می 2015

به اشتراک بگذارید