افزونه 1 نحوه گرفتن خروجی با فرمت apk از فلش

سلام من یک فایل ساده فلش از طریق AIR for Android ایجاد کردم ولی تنظیمات منلسبی برای خروجی با فرمت ذکر شده پیدا نمی کنم پنجره AIR3.2 for Android Settings... را هم دیدم ولی تنظیماتش را بلد نیستم و ازش سردرنیاوردم و نتونستم خروجی مورد نظرم را بگیرم از دوستان اگه کسی منو راهنمایی کنه کمک بزرگی در وارد شدن من به دنیای نرم افزارهای تحت اندروید کرده. متشکرم

Fanous

Well-Known Member
سلام من یک فایل ساده فلش از طریق AIR for Android ایجاد کردم ولی تنظیمات منلسبی برای خروجی با فرمت ذکر شده پیدا نمی کنم پنجره AIR3.2 for Android Settings... را هم دیدم ولی تنظیماتش را بلد نیستم و ازش سردرنیاوردم و نتونستم خروجی مورد نظرم را بگیرم از دوستان اگه کسی منو راهنمایی کنه کمک بزرگی در وارد شدن من به دنیای نرم افزارهای تحت اندروید کرده. متشکرم

سلام
یک فایل جدید با انتخاب air for android بسازین
تنظیمات air for android رو باز کنین
در تب deployment بر روی دکمه creat کلیک کنین
مشخصات لازم رو وارد کنین و پس از تکمیل مشخصات دکمه browse رو بزنین و فایل رو در فولدر پروژه تون ذخیره کنین
در انتها دکمه ok رو بزنین تا به تب deployment برگردین
حالا پسوردی که قبلا توی مشخصات وارد کرده بودین رو اینجا هم وارد کنین
و در آخر هم publish

پیوست ها

• key.jpg
    key.jpg
    83.1 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • publish.jpg
    publish.jpg
    17.3 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • new.jpg
    new.jpg
    30.2 کیلوبایت · بازدیدها: 21

rasool_jelve

Active Member
سلام
من هم همین مشکل رو دارم من دارم برنامه نویسی با فلش رو یاد میگیرم و قبل از اون به خاطر اینکه بتونم برنامه نویسی کنم اصول برنامه نویسی رو یاد گرفتم و با اتورن سازهایی مثل مولتی مدیا بیلد ر و اتوپلی مدیا استادیو کار کردم ولی چون داشتم زحمت یادگرفتن برنامه نویسی رو به خودم میدادم گفتم بهتر دنبال برنامه ای باشم که همه منظوره باشه که به این نتیجه رسیدم که با فلش کار کنم تا حدودی یاد گرفتم برنامه نویسیش رو و چون تخصصم انیمیشن و جلوه های ویژه هست رو گرافیکش مسلطم: و این طرح به ذهم خورد که فایلی رو که میسازم رو موبایل هم پیاده سازی کنم
فایلم رو ساختم و روی موبایل دوستم که اندرویدش 2.2 بود قرار دادم ولی کار نمی داد حتی خروجی اندروید هم دادم ولی باز جواب نمیداد
حالا موضوعات بالا رو گفتم که این سوالات رو بپرسم
1)فلش لایت برای چیه آخه تو یه آموزش دیدم که با فلش ام ایکس 8 که نسخش خیلی قدیمیه برای موبایل های خیلی قدیمی نوکیا و و نمی دونم سونی اریکسون برنامه تحت موبایل نوشت
2)تفاوتش با برنامه نویسی فلش برای اندروید و ای ا اس در چیه چون وقتی میخای یه پروژه جدید رو باز کنی سه تا ورژن داره اندروید -ios-air-حالا تفاوت این ها در چیه در شروع آیا هر کدوم رو که باز میکنی کدهای متفاوتی درونشون هست یا نه تفاوتی با هم نداره
3)چرا وقتی فلش لایت رو مثلا 2 رو باز میکنی همون دستوورات قدیمی رو داره ولی نسخه های بلاتر رو که باز میکنی اکشن اسکریپت 3 اون دستوران قدیمی نیست ولی باید در طول کار ازشون استفاده کرد
4)آیا در فلش میشه نرم افزار های حسابدار هم ساخت
5)آگه با همین فلش میشه برنامه های تحت موبایل و کامپیوتر ساخت چرا فلش بیلدر رو هم تولید کردن
6)تفاوت اداب دایرکتور با فلش در چیه

ببخشید که سوالاتم طولانیه چون من حدود چند ماهه وقتم رو برای برنامه نویسی گذاشتم و تنها دست آوردم اتورن سازی حرفه ای با بیلدر و اتو پلی برای رایانست و فلشض رو هم همونطور که گفتم تا حدی یاد گرفتم ولی متاسفانه با توجه به سوالات بالا هنوز سر در گم هستم
ممنون

mansooor

New Member
سلام با تشکر از آموزش هاتون، من راهی رو که برای خروجی apk گفتید رفتم، ولی بهم فقط swf, xml , p12 داد . بیشتر توضیح میدهید ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا