نحوه کار یک فایل swf

***UNIQUE***

Active Member
لطفا" این flash رو ببینید(البته حتما" قبلا" دیدید !)
توی این listBox همانطور که میبینید اسم effect ها قرار گرفته و با انتخاب هر effect در زیر پیش نمایش اون نشون داده میشه حالا من میخوام بجای اسم effect ها یه سری شماره قرار بگیره و با انتخاب هر شماره ای توی این مکانی که پیش نمایش effect ها نشون داده میشه عکس و متن مربوط به اون شماره با یه Effect تصادفی نشون داده بشه.
-من fla این فایل رو هم نگاه کردم اما از کارش و code اون سر در نیاوردم چیکار کرده؟!-:wink:
بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم؟:)

پیوست ها

• Transitions.rar
    75.1 کیلوبایت · بازدیدها: 9

Security9776

Active Member
سلام ،
اون فایل که ساختارش راحت هست . اون یک Click Handler تعریف کرده ( البته اکشن رو نگاه نکردم ولی اگه من بخوام انجام بدم این کار رو می کنم ) . بعد یک فانکشن تعریف کرده و مثلا هر افکت و متنش رو در یک فریم مووی کلیپ قرار داده . بعد هر وقت که یک گزینه جدید انتخاب بشه اون فانکشن عمل می کنه و بر حسب کد یا دیتایی که به اون لیست باکس داده اون مووی کلیپ رو به فریم مورد نظر هدایت می کنه .

امیدوارم متوجه شده باشید ، مشکلی بود در خدمتم !
موفق باشید

***UNIQUE***

Active Member
من lfa این فایل و با swf Decompiler در آوردم (fla اصلی رو ندارم) حجمش هم زیاد شد نتونستم بفرستم ممنون میشم اگر شما هم با همین برنامه تبدیل کنید برای fla . :)

جناب Security چه جوری ClickHandler باید تعریف کنم؟(راستش خوب متوجه نشوم باید چیکار کنم ):)
یه بار کارایی که شما گفتید میرم دنبالش ببینم میتونم انجام بدم
با تشکر

Security9776

Active Member
سلام ، برای ClickHandler تو همون نمونه که برای لیست باکس گذاشتم می تونید ببینید چی هست .
اگه متوجه نشدید بگید تا کمکتون کنم .
موفق باشید ، محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا