نحوه و سایز استاندارد جعبه دستمال کاغذی- فوری

joweb2008

New Member
با سلام
اگه کسی بلده کمک کنه.... سایزها و برشهای استاندارد برا جعبه دستمال کاغذی رو لطف کنید بذارید...
ممنون

دوست عزیز جعبه های دستمال کاغذی رو بر اساس تیشوز و سایز اون طراحی و قالب بندی میکنن
جعبتون چند تایی هستش ؟ 100 یا 200 یا 300 ؟
سایز تیشوزتون استانداره یا اندازه ی دیگه ای هستش ؟

اگر جواب این دو سوال رو بدین بنده میتونم قالبش رو براتون طراحی کنم ...

موفق باشید.

joweb2008

New Member
سلام قالب استاندارد که اکثر کارخونه های ایران کار می کنن ... بحث من سر برش های چاپخونه و نحوه تنظیمات فتوشاپ برای این نوع چاپ هست.ممنونم از شما اصلا من یک سوال کلی داشتم آیا طراح باید کار نهایی رو تحویل چاپخونه بده یا چاپخونه برش های لازم رو خودش روی کار پیاده می کنه... بازم ممنون

siavosh1

Member
دوست عزیز 2 حالت رو در نظر میگیریم : 1 - شما میخواهید روی سایزهای استاندارد کار کنید یا 2- یک سایز دلخواه میخواهید کار کنید
باید بگم که کار کردن روی سایز استاندارد خیلی بهتره چون روی قیمت تاثیره مستقیم میذاره و اینکه میتونی هرجایی که بخوای کارت رو واسه بسته بندی ببری ولی روی حالت دوم خیلی باید حرفه ای باشی و اطلاعات در مورد بسته بندی داشته باشی .
برای حالت استاندارد کافیه شما از چاپخونه طرح قالبشون رو درخواستن کنی یا اینکه یه دونه از نمونه کار هاشون بگیری و به صورت گسترده باز کنی و اندازه گیری کنی البته بگم کار دستمال کاغذی رو بهتره به چاپخونه هایی بدی که کارشون فقط دستمال کاغذیه مثل چاپ آلاله .

جدیدترین ارسال ها

بالا