نحوه ورود به وبینار ویژه دانشجو با نصب adobe connect

adobe-connect.png

یکی از چالش های افراد در زمینه برگزاری کلاس های آنلاین یا وبینار، استفاده از یک برنامه مناسب برای این کار است. در حال حاضر برنامه های مختلفی برای این کار در نظر گرفته شده adobe connect جرء بهترین برنامه هایی است که شما می توانید از آن برای برگزاری کلاس آنلاین و وبینار استفاده نمایید. ادوب کانکت یک نرم افزار رایگان است و ورود به ادوبی کانکت با هدف نشست های آنلاین صورت می گیرد. برخی نیز نسبت به برگزاری کلاس رایگان ادوب کانکت اقدام می کنند و وبینارهای خود را بر این اساس برگزار می کنند. استاد و دانشجو می توانند با نصب ادوبی کانکت روی ویندوز یا حتی دانلود ادوب کانکت برای اندروید و نصب آن روی موبایل به وبینارها وارد شوند. نحوه کار با ادوب کانکت نیز بسیار ساده است.

دانلود adobe connect برای ویندوز

دانلود adobe connect و نصب ادوب کانکت روی ویندوز برای وصل شدن به کلاس آنلاین و یا ورود به وبینار مورد استفاده قرار می گیرد. حتما می پرسید ادوب کانکت چیست؟ آیا ادوبی کانکت رایگان است؟ برنامه ادوبی کانکت قابلیت نصب روی ویندوز و گوشی تلفن همراه اندروید را دارا می باشد و شما بعد از نصب آن می توانید از قابلیت های مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد استفاده نمایید.

ابتدا برنامه را دانلود کنید.

adobe-connect.jpgadobe-connect-virtual-cla_s_sroom.jpg

میانبرهای مدنظر را تعیین کنید.

adobe-connect-virtual-cla_s_sroom-and-meeting.jpg

آدرسی که از میزبان دریافت کرده اید را در کادر مربوطه وارد کنید.

adobe-connect.jpg

برای تست صدا هم روی علامت بلندگو بزنید و اسپیکر گوشی یا لپ تاپ خود را فعال یا غیر فعال کنید.

manage-speaker-in-adobe-connect-768x213.jpg

اگر هم بخواهید که از نرم افزار اندرویدی ان برای گوشی های هوشمند استفاده کنید نیز کافی است آن را در گوگل پلی جستجو، نصب و اجرا کنید.

install-adobe-connect-in-android.jpg

در این مرحله قوانین را مشاهده می کنید که باید آن را تایید کنید.

install-adobe-connect-in-android-tutorial.jpg

در این مرحله باید لینک کلاس را وارد کنید.

install-adobe-connect-in-android-guideline.jpg

شایان ذکر است در وبسایت رسمی ادوب کانکت تنها این دو نسخه ارائه شده است. در گام دوم به نصب ادوبی کانکت روی ویندوز بپردازید. سپس با دانستن نحوه اتصال به ادوب کانکت می توانید وارد وبینار یا کلاس آنلاین شوید البته این مرحله نیز بسیار ساده است تنها می بایست لینکی که میزبان در اختیار شما قرار داده را در برنامه ادوب کانکت وارد کنید. در نهایت نیز حتما دقت داشته باشید که تست صدا در ادوبی کانکت را فراموش نکنید چرا که گاها این مشکل زمان ورود به وبینار یا کلاس انلاین مشاهده می شود.

با مطالعه مقاله لینک زیر می توانید تمام نکات مهم در مورد کار با این نرم افزار کاربردی را فرا خواهید گرفت:

منبع : mizbanfa.net/mag/adobe-connect-virtual-classroom-and-meeting
 

جدیدترین ارسال ها

بالا