نحوه هایپرلینک کردن- تغییر رزولیشن

sogoli

Active Member
دوتا سوال:
1- من از MagicResStart برای تنظیم رزولیشن استفاده می کنم و یک دکمه ساختم ب ااین دستور که
on mouse up
NewRes (800,600)
end
حال چجوری می تونم طوری کد رو بنویسم که بدون کلیک کردن و زمانی که پروژه اجرا میشه رزولیشن تغییر کنه.

2-از چه کدی استفاده کنم تا وقتی رو یک دکمه کلیک می کنم وارد سایت یاهو بشه

sogoli

Active Member
من از magic , DMChangeres ّ , Buddy API 3.7 برای فول اسکرین کردن در دایرکتور 11 استفاده کردم که همشون رو وقتی داخل برنامه اجرا می کنم عالی و بدون نقص اجرا میشه ولی نمی دونم چرا وقتی publish می کنمش زمان اجرا شدن اون اسکریپ ارور میده .
ممنون میشم یه راهی نشون بدید که در دایرکتور 11 بشه فول اسکرین کرد.
مرسی

(omid)

Member
با سلام
از قسمت modify - xtra - movie xtra این اکسترایی را که استفاده کردی وارد کن .

sogoli

Active Member
on startMovie()
NewRes (800,600)
end

دوست عزیز نشد
ببنید من یه دستور می خوام که وقتی برنامه اجرا شد رزولیشن بشه 1024 و بعد از بستن برنامه برگرده به حالت قبلی .حالا قالب کلی دستور اینه?
on exitFrame me

end

sogoli

Active Member
در اولين فريم اين اسكريپ رو براي تغيير رزوليشن قراردادم:
on exitFrame me
NewRes(1024,768)
end

حالا براي اينكه در هر زماني برنامه بسته شد ، رزوليشن به حالت قبل برگرده از اين دستور استفاده كردم:
on stopmovie
RestoreRes()
end
ولي نمي دونم اين دستور دومي رو در كدوم فريم قرار بدم

(omid)

Member
با سلام
دستور دوم را جوری تعریف کن که با کلیک بر روی دکمه خروج اعمال بشه

sogoli

Active Member
ممنون اميد جان
فقط يه راهنمايي بكن كه چگونه رو ي يك دكمه وقتي كليك مي كنم وارد سايت مثلا ياهو بشه

(omid)

Member
خوب و اما برای این یکی
شما باید از Web xtra استفاده کنی خیلی امکانات خوبی به شما می ده . حتما استفاده کنید

sogoli

Active Member
خوب و اما برای این یکی
شما باید از Web xtra استفاده کنی خیلی امکانات خوبی به شما می ده . حتما استفاده کنید

دوست عزيز من يه فايل تو اينترنت به نام WebXtra.x32 پيدا كردم و در پوشه طفقش ذخيره كردم ولي به ليست اكسترا هام اضافه نشد .
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

(omid)

Member
با سلام
شاید تو نسخه 11 جواب نمی ده !
یه سری اکسترا تو نسخه 11 جواب نمی دهند مثل اکسترای فوق العاده vizionDB که باعث تاسف است
تو نسخه 10 استفاده کن من هنوز از 10 استفاده می کنم

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزیز
به اسکریپتهایی که روی کل movie تاقیر میزارن میگن movie script و لازم نیست توی فریم خاصی قرار بگیرن.کافیه شما روی یه جای خالی توی کست کلیک کنید و بعد پنجره اسکریپت رو باز کنید و شروع به نوشتنش کنید مثل همین startmovie و stopmovie...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا