نحوه قرار دادن فایل pdf داخل فلش

ramtin_b

New Member
سلام دوستان گلم.....
سال نوی همگی مبارک
یه سوال کوچولو داشتم.........من دارم یه مالتی مدیا با فلش میزنم.......که البته آخرش به exe سیوش میکنم...
میخواستم توش چند تا pdf بذارم.....که مثلا روی آموزش 1 کلیک کردن اون pdf جدا باز بشه......چطوری این کارو بکنم؟
میشه کمکم کنید؟ممنونم:rose:

mohammad.sub7

کاربر فعال
اگه میخوای فایل pdf به صورت خارجی باز بشه بهترین راه استفاده از فایل bat هست که با fscommand صدا میزنی.

اما اگه میخوای تو دل خود فلش بیاد باید از نرم افزار فلش پیپر یا پرینت 2 فلش کمک بگیری

ramtin_b

New Member
من عذر میخوام.....میشه یکمی در مورد bat و نحوه استفاده ازش راهنماییم کنید؟

ramtin_b

New Member
کدم یکی راحت تره؟فکر میکنم دومی راحت تر باشه درست میگم؟

ramtin_b

New Member
ای واااااااااااااااای...........ممنونم
فداتون بشم من........خیلی ممنونم........هیچی ندارم بگم جز تشکر!
:)

ramtin_b

New Member
سلام سلام
من دکمه شمارو تو فایلم کپی کردم.......خروجی exe هم گرفتم.....اما وقتی روش کلیک میکنم یه ثانیه یه چیزی باز و بسته میشه و اتفاقی نمیفته.....مشکل از کجاست به نظرتون؟من فولدر fscommand رو هم تو جایی که فایل فلش و exe وجود داره هم کپی کردم....اما نشد....

mohammad.sub7

کاربر فعال
اگه میتونی دمو فایلتو بذار ببینم. اگه نه تو اسم دادن دقت کن فایل bat کلیک راست کن با notepad باز کن ببین اسمش چیه و چیو start میکنه

ramtin_b

New Member
اگه میتونی دمو فایلتو بذار ببینم. اگه نه تو اسم دادن دقت کن فایل bat کلیک راست کن با notepad باز کن ببین اسمش چیه و چیو start میکنه

ممنونم از لطفتون که خیلی کمکم کردید
مشکل من این بود که خروجی swf رو با یه نرم افزار دیگه تبدیل به exe میکردم ..........که بعدش که از داخل خود فلش و قسمت پابلیش رفتم windows project رو انتخاب کردم و exe گرفتم درست شد.......خیلی لطف کردید
بازم ممنونم مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا