نحوه طراحی جعبه

lavan

Member
با سلام
یه آموزش در مورد نحوه طراحی جعبه خواستم لطفا اگه کسی بلده اینجا توضیحاتشو بنویسه
با تشکر

mostafa_cs

Well-Known Member
خوب بستگی داره جعبه ی شما چه شکلی باشه.
شما میتونید اول جعبه رو به صورت باز شده تصور کنید و بعد با خطهای راهنما طرحش رو روی صفحه بکشید.
بعد از اون طراحی رو با توجه به خطها و موقعیتها بکشید.

AMiR

Active Member
در ضمن ، طراحی جعبه با فتوشاپ توصیه نمی شه ، حجم کار که بالا بره ، اذیتتون میکنه
smilies_msn_zorrito-22.gif

من پیشنهاد می کنم با کارل این کار ور انجام بدید :}

می بینم که پر رنگ شدی
zorro_msn_zorrillito-30.gif

AMiR

Active Member
پر رنگ يعني قهوه اي ؟
دوست عزیز خوبه کت کردم که روی صحبتم با کیه
و اصلا اون چیزی که شما فک می کنی منظورم نبوده !
متاسفم

خواهشن خیر نمیرسونین ، شر به پا نکنید ، ممنون ( همون آف تاپیک ممنوع)

lavan

Member

تشکر از همه دوستان عزیز که به تاپیک توجه کردند و وقت گذاشتند اما من دنبال آموزش نحوه طراحی جعبه تو فتوشاپ هستم این صفحه ای که دوست عزیزمون گفتند هم چیزی آموزش نداده فقط در موردش بحث شده .. ممنون میشم اگه کسی آموزشی از جعبه تو فتوشاپ داره اینجا عنوان کنه .
با تشکر

lavan

Member
..

تشکر از همه دوستان عزیز که به تاپیک توجه کردند و وقت گذاشتند اما من دنبال آموزش نحوه طراحی جعبه تو فتوشاپ هستم این صفحه ای که دوست عزیزمون گفتند هم چیزی آموزش نداده فقط در موردش بحث شده .. ممنون میشم اگه کسی آموزشی از جعبه تو فتوشاپ داره اینجا عنوان کنه .
با تشکر

AMiR

Active Member
با تشکر
تو فتوشاپ هم مثل واقعیت ه .

همون طور که دوستان گفتن و برای شروع
اول باید طرح کلی از کار داشته باشین ، که از نظر هندسی منطقی باشه

بعد طرح جعبه رو گسنرده رسم کنید روی کاغذ و سعی کنید اندازه بزنید، بعد طرح رو با استفاده از اندازه هایی که دارید با فتوشاپ رسم کنید

بعد هم طرح که آماده شد ، می فرستین به قالب سازی تا براش قالب تیغ بسازن و باقی قضایا ...

شما طرح جعبه ت رو بذار شاید بشه اونجوری کمکت کنیم

memol_515

Active Member
هه، سلام امير، چطوري پسر؟
خوب عزيزم، تو هم 3 تا از امتحانات ميخورد توي تهطيلات برفي، پررنگ ميشدي ديگه دوست جانم.

اون دوستمون هم كه منظور اقا امير رو اشتباه گرفتن، نيم نگاهي به امضاي من بندازن. تنكس ميشم !
(ضمنا من باز يادآور ميشم كه كلا اسپم زدن بلد نيستم، دست خودم نيست:neutral:)

خوش باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا