نحوه ساخت وبسایت؟

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
با سلام و خسته نباشید
من می خوام یه وب سایت واسه خودم بسازم هیچی از قالب سازی و طراحی صفحات وب نمی دونم.کار اصلیم 3بعدیه و کارای گرافیکیه با فوتوشاپ.می خواستم بدونم میشه از template های آماده استفاده کنم البته تا اونجایی که دیدم css قالب های خوبی داره ولی وقتی دانلودش میکنم سورس قالبو میده چطوری میتونم edit کنم این قالبارو کا خودمم بتونم تغییراتشونو ببینم؟از قالب های wordpress چطوری میشه استفاده کرد برای edit و طراحی وب سایت؟

ma_xxxm

New Member
:)یه سیستم وردپرس نصب کنید بد قالب وردپرس برزید تو پوشه تمپ بد اگه میخوان ویرایش کنید با برنامه Notepad ++ میتونید ویراش کنید

ashkan 261

Active Member
css بخش کوچکی از طراحی سایت هست ، این سیستم برای ما جنبه نظم دادن به قالب رو میده ، مثل تنظیمات مرورگر و راست چین کردن و غیره ...

شما برای طراحی سایت نیاز به ، php ,html , ajax, xml هم دارید ، که همگی در یک مجموعه برای شما سایت درست میکنن . حتی طراحان وبسایت هم به تنهایی نمیتونن سایت های خوبی بسازن ، و در هر حال یا با کمک دوستانشون یا استفاده از اسکریپت های اماده این کارو میکنن .
البته وبسایت های دینامیکی پیشرفته .....

شما اسکریپت ورد پرس رو ازین سایت دانلود ، www.wordpress.org کنید . آموزش نصبش وجود داره ، همچنین اموزش تغییرات در قالب های اون . ساختن سایت در این سیستم مثل ساختن وبلاگ هست .

جدیدترین ارسال ها

بالا