نحوه ساخت كانكشن وي پي n جهت فروش

mehrdxd

Member
سلام
خواستم بدونم كه نحوه ساخت كانكشن وي پي ان جهت فروش چطوريه؟
ممنون

hypermatrix

Member
وی پی n

سوال شما بسیار کلی هست و جواب اون هم اینه "برای سرورتون کلاینت ایجاد کنید!"

کمی در این مورد ( و حد اقل طریقۀ مدیریت سرور وی پی n ) تحقیق کنید، و بعد از اون با اطلاعات بیشتر سوالتون رو بپرسید تا اگه تونستم، کمکتون کنم.

موفق باشید

سلام
خواستم بدونم كه نحوه ساخت كانكشن وي پي ان جهت فروش چطوريه؟
ممنون

vatanmusic

Well-Known Member
من vpn ميخوام
اگه كسي بتونه يك اكانت 1 ساعته رايگان بهم بده ممنون ميشم
در صورت خوب بودن خريد ميكنم

mehrdxd

Member
سوال شما بسیار کلی هست و جواب اون هم اینه "برای سرورتون کلاینت ایجاد کنید!"

کمی در این مورد ( و حد اقل طریقۀ مدیریت سرور وی پی n ) تحقیق کنید، و بعد از اون با اطلاعات بیشتر سوالتون رو بپرسید تا اگه تونستم، کمکتون کنم.

موفق باشید
منظورم اين بود كه چطور با يه سرويس وي پي n كه دارم كانكشنهايي بسازم كه هر كي ميخواد بخره بره اول اون كانكشنو دانلود كنه و بعد user , pass رو وارد كنه

blognevis

Active Member
من هم سرور دارم كه فقط 10 درصد از منابع ان را دارم استفاده ميكنم و دوست دارم با اين سرور حداقل يك سرويس vpn ايجاد كنم كه بشه n يوزر ايجاد كنم البته نه دستي و كسي از يوزر ها نتونه به مديريت سرور نفود كنه رايگان هم بين دوستان ميخوام ارائه بدم

اگر كسي ميتونه كمك كنه اعلام كنه سرور هم ويندوز 2003 است و روش برنامه در حال اجرا دارم كه دوست ندارم مشكل تنظيمات سرور هم بهم بخوره

منتظرم

blognevis

Active Member
من هم سرور دارم كه فقط 10 درصد از منابع ان را دارم استفاده ميكنم و دوست دارم با اين سرور حداقل يك سرويس vpn ايجاد كنم كه بشه n يوزر ايجاد كنم البته نه دستي و كسي از يوزر ها نتونه به مديريت سرور نفود كنه رايگان هم بين دوستان ميخوام ارائه بدم

اگر كسي ميتونه كمك كنه اعلام كنه سرور هم ويندوز 2003 است و روش برنامه در حال اجرا دارم كه دوست ندارم مشكل تنظيمات سرور هم بهم بخوره

منتظرم

جدیدترین ارسال ها

بالا