نحوه ذخیره سازی آپدیتهای نود32

u3fi

Member
سلام دوستان من چند وقتیه نود رو رو سیستمم نصب كردم و حالا میخوام ویندوزم رو عوض كنم میشه راهنمایی بفرمایین چیكار میتونم بكنم كه آپدیتهایی كه تا الان انجام دادم از دست نره ؟ ممنون

مطابق عکس کپی .... بعد از نصب مجدد قبل از ری استارت ، تمام فایل ها رو در شاخه اصلی paste کنید.

****** قبل از ری استارت ******

Node Update.jpg

amir-taji

Member
آپديت آفلاين نود32

نرم افزار پشتيبان گيري از فايل هاي آپديت نود32 - backuper-Nod32

backuper-nod32.jpg

قابل توجه آن دسته از عزيزاني كه از آنتي ويروس نود32 استفاده ميكنند
ديگران نگران از دست دادن فايل هاي آپديت نود 32 نباشيد
با استفاده از اين نرم افزار ميتوانيد براحتي از فايل هاي آپديت پشتيبان بگيريد

مزايا:
1- يروز رساني آنتي ويروس خود پس از نصب مجدد ويندوز بدون نياز به اتصال به اينترنت ( آپديت آفلاين )
2- استفاده از نسخه پشتيبان بر روي ساير سيستم ها
3- كاملا كم حجم و قابل حمل بر روي فلاپي يا ساير دستگاه هاي ذخيره سازي

با استفاده از مزاياي بالا ديگر مشكلي با تعويض ويندوز نداريد . زيرا با استفاده از اين نرم افزار ميتوانيد به راحتي يك نسخه Backup از فايل هاي اپديت نود32 تهيه كرده و پس از نصب مجدد ويندوز فايل هخاي آپديت را بازگرداني كرده و آنتي ويروس را بروز نمايد.

نكته قابل توجه اينجاست كه شما ميتوانيد از فايل خروجي گرفته شده توسط نرم افزار backuper-Nod32 آنتي ويروس هاي نصب شده بر روي ساير سيستم ها را نيز آپديت نماييد

مژده به مديران سايت ها و وبلاگ ها:
شما ميتوانيد با پشتيبان گيري روزانه از آنتي ويروس نود خود و گذاشتن آن بر روي سايتتان ، سايت خود را به يك مرجع دانلود فايل هاي آپديت نود32 تبديل كرده و بازديد روزانه و همچنين رده خود در گوگل ر افزايش دهيد

نكته : اين نسخه تنها براي نود 32 ورژن3 به بالا كارايي دارد

روش كار:

پشتيبان گيري
1- ابتدا از نصب بودن نود32 ورژن3 مطمئن شويد
2- بر روي ْbackuper-Nod32.exe كليك كنيد
2- در صفحه باز شده مسير ذخيره سازي نسخه پشتيبان را بدهيد ( مسير پيش فرض برروي صفحه دسكتاپ ميباشد)
4- با زدن گرينه Next نرم افزار به صورت اتوماتيك وارد عمل شده و در كمتر از 1 دقيقه نسخه پشتيبان را به فرمت EXE با مضمون آخرين تاريخ آپديت نود 32 در مسير تعين شده ميسازد

بازگرداني فايل هاي آپديت
1- ابتدا از نصب بودن نود32 ورژن3 مطمئن شويد
2- بر روي فايل خروجي گرفته شده توسط نرم افزار كليك كنيد و منتظر بمانيد تا مراحل بازگرداني به اتمام برشد
3- براي جايگزيني فايل هاي آپديت حتما سيستم خود را Restart نماييد

اميدوارم ار استفاده از اين نرم افزار لذت ببريد و ايرادات آن را به اطلاع مديران اين سايت (irwit.com) برسانيد

براي دانلود اينجا كليك نمايد

شرح: نرم افزار ذخيره و پشتيبان گيري از فايل هاي آپديت نود 32
ویرایش: 1
اندازه فایل: 557.90 Kb

amir-taji

Member
همه فكر ميكنن فايلهاي آپديت فقط همون چند تا فايل موجود در پوشه eset در صورتي كه فايلهاي ديگري هم هست به هر حال با نرم افزاري كه در بالا معرفي كردم ميتونيد آنتي ويروستون را از طريق سيستمهاي ديگه آپديت كنيد

akhorramsoft

New Member
سلام به دوستان

amir-taji جان ممنون از اینکه این برنامه رو معرفی کردی

این برنامه فایل های آپدیت آنتی ویروس ESET رو اخراج می کنه

ولی اگه کسی این برنامه رو نداشته باشه بازم میتونه فایل های آپدیت رو کپی کنه

akhorramsoft

New Member
حالا کسانی که می خوان فایل های آپدیت رو از روی سیستمشون کپی کنن روش زیر رو بخونن
:paint:
ابتدا به مسیری که آنتی ویروستون نصب شده بروید
مثلا : C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security

حالا روی یه جای خالی از صفحه کلیک راست کنید و از گزینه Arrange Icon By گزینه Modified را انتخاب کنید

دوباره کلیک راست کنید و از Arrange Icon By گزینه Show in Groups را انتخاب کنید

با این کار فایل ها را براساس تاریخ مرتب سازی می کنیم.
اولین دسته از فایل ها آخرین زمانی است که برنامه را آپدیت کردیم
این فایل ها با پسوند Dat. می باشند
حجم این فایل ها تقریبا 14 مگابایته

امیدوارم بکارتون بیاد :D

amir-taji

Member
بهتره از همون نرم افزاري مه معرفي كردم استفاده كنيد چون فايلهاي .dat فقط تاريخ آپديت رو عوض ميكه - فايلهاي اصلي جاي ديگست

akhorramsoft

New Member
بهتره از همون نرم افزاري مه معرفي كردم استفاده كنيد چون فايلهاي .dat فقط تاريخ آپديت رو عوض ميكه - فايلهاي اصلي جاي ديگست

اشتباه می کنی
اگه نمی دونی چرا می نویسی
بابا من خودم کارم اینه

ساپورت امنیت دوتا از شبکه های مهم توی شهرمون دست منه
البته نمی خوام از خودم تعریف کنما

دوستان فایل های dat همان فایل های بروز شده آنتی ویروس می باشد
و نتنها تاریخ اونو عوض می کنه بلکه عوض کردن تاریخش به خاطر به روز شدنشه
:cool:

bad1

New Member
باسلام نوشته دوستمون 100 درصد درسته بارها من به همین صورت از فایل ها ی آپدیت بکاب می گیرم...:mad:

آخرین ویرایش:

amir-taji

Member
دوستان هر جور راحتيد فكر كنيد از ما گفتن بود
شما وقتي فايلهاي dat رو جايگزين ميكنيد فقط تاريخ ديتابيس يا در كل 50 درصد كار رو انجام ميديد
اگر آقاي akhorramsoft كارش اينه بايد بگم نود32 تخصص منه ميتونيد به سايتم مراجعه كنيد و ببينيد
با اين سبك آپديت شما مشاهده ميكنيد كه وقتي شروع به آپديت مجدد ميكنيد حجم فايلهاي ارسالي از سمت سرور نود بيشتر از اون چيزيه كه شما انتظار داريد و اين يعني آپديت ناقص انجام شده - من بارها اين موضوع رو تست كردم فايلهايي هستند كه اطلاعات آخرين تاريخ برورز رساني آخرين سرور دريافتي و غيره رو ذخيره ميكنند - يك آپديت بايد هماهنگ باشه تا توازن به هم نخوره
به هر حال من هدفم كمك بود نه چيز ديگه

www.IRWIT.com

akhorramsoft

New Member
روش آپدیت

دوستان هر جور راحتيد فكر كنيد از ما گفتن بود
شما وقتي فايلهاي dat رو جايگزين ميكنيد فقط تاريخ ديتابيس يا در كل 50 درصد كار رو انجام ميديد
اگر آقاي akhorramsoft كارش اينه بايد بگم نود32 تخصص منه ميتونيد به سايتم مراجعه كنيد و ببينيد
با اين سبك آپديت شما مشاهده ميكنيد كه وقتي شروع به آپديت مجدد ميكنيد حجم فايلهاي ارسالي از سمت سرور نود بيشتر از اون چيزيه كه شما انتظار داريد و اين يعني آپديت ناقص انجام شده - من بارها اين موضوع رو تست كردم فايلهايي هستند كه اطلاعات آخرين تاريخ برورز رساني آخرين سرور دريافتي و غيره رو ذخيره ميكنند - يك آپديت بايد هماهنگ باشه تا توازن به هم نخوره
به هر حال من هدفم كمك بود نه چيز ديگه

www.IRWIT.com

با سلام به همگی دوستان

عزیزان خدایی نکرده ما که نمیخواهیم با هم دعوا کنیم!!!

هدف فقط تبادل اطلاعات بین یکدیگره...

امیر جان شاید ما دوتا داریم این جا با هم کل کل می کنیم ولی ...
این که توی پست نوشتی رو قبول نمی کنم!!!
ممکنه اشتباه کرده باشی
اصلا از این روش شخصا استفاده کردی؟؟؟
اگه خودت استفاده کرده بودی عمرا این حرفو نمیزدی!!!

بهت پیشنهاد می کنم این روشو امتحان کنی..

البته درست ترین روش همونی است که با برنامه مخصوصش فایل های dup را استخراج کنیم ولی این روش هم دقیقا مثل همون روش می مونه و هرعقل سلیمی می دونه که برنامه ای که به صورت ناقص آپدیت بشه برنامه درپیتی هست...

با تشکر از همگی

amir-taji

Member
نسخه كامل backuper-Nod32

با توجه به درخواست فراوان كاربران نسخه full بكاپر نود32 رو براتون قرار دادم تا بتونيد از تمامي نسخه هاي نود32 بكاپ تهيه كنيد و با استفاده از بكاپ سيستم هاي ديگه رو هم آپديت كنيد

همونطور كه ميدونيد آپديت آفلاين نود نسخه 4 به دليل بستن سطوح دسترسي يكمي با مشكل مواجه شده
اما با روش زير ميتونيد اين مشكل رو رفع كنيد

چند نكته :
1-اين بكاپر بر روي تمامي نسخه هاي 2x 3x 4x بدون هيچ مشكلي كار ميكنه و از بكاپ گرفته شده ميتونيد نسخه هاي 2 و 3 را به راحتي آپديت كنيد
2- براي استفاده از نسخه 4 چند نكته لازم هست
اين نسخه به راحتي از نسخه 4 بكاپ تهيه ميكنه اما براي برگردوندن بكاپ بر روي نسخه هاي 4 ديگه بايد مراحل زير رو طي كنيد

الف : باز كردن پنجره نود32
ب : رفتن به قسمت advanced برنامه و حذف تیکenable self defense

پ : ریست دستگاه برای فعال شدن حذف تیک فوق -- حتما ریست کنید نه لوگ آف

ت : اجراي بكاپ گرفته شده از نود32

دانلود
http://www.irwit.com/download-file-19.html

جدیدترین ارسال ها

بالا