نحوه دیلیت اکانت تلگرام

delete-telegram-account-steps.jpg

تلگرام یکی از پیامرسان های شناخته شده در جهان است که به دلیل تاکیدی که روی سرعت و امنیت دارد در میان افراد در سرتاسر جهان به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است. دیلیت اکانت تلگرام یکی از تکنیک هایی است که گاهاً کابران این پیامرسان نیاز دارند با آن آشنایی پیدا کرده و آنها را مورد استفاده قرار دهند. تلگرام یک پیامرسان بسیار پرکاربرد است. اما ممکن است خیلی را به خود معتاد کد. از این رو خیلی با دیلیت اکانت سعی می کنند وقت بیشتری داشتند! تموضوعی کهوجود دارد این است که گاهاٌ افراد به دنبال روش دیلیت اکانت تلگرام به صورت کلی هستند. موضوعی که در هنگام تلاش برای حذف اکانت تلگرام باید به خاطر داشته باشید این است که بعد از حذف برنامه با استفاده از یکی از روش هایی که در ادامه گفته می شود، تمامی اطلاعات شما مثل چت ها، مخاطبین، گروه ها و… نیز حذف می شود.

مراحل حذف اکانت تلگرام با لینک


موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما می توانید از طریق بخش تنظیمات برنامه تلگرام، مدت زمان حذف خودکار اکانت تلگرام را تغییر دهید. حال می توانید زمان آن را کم کنید تا دیلیت اکانت خودکار تلگرام رخ دهد. برخی فکر می‌ کنند که برای رفع ریپورت شدن تلگرام اگر اکانت خود را حذف کنند و مجددا وارد تلگرام شوند، از ریپورت تلگرام خارج خواهند شد که چنین چیزی صحیح نبوده و ریپورت تلگرام بر اساس شماره تعیین می‌ شود . از طرفی نیز در صورتی که با همان شماره‌ ای که اکانت خود را حذف کردید، قصد استفاده مجدد از تلگرام را داشته باشید، لازم است دقت داشته باشید که بعد از دیلیت اکانت تلگرام، اطلاعات قبلی قابل بازیابی نبوده و به عنوان کاربر جدید وارد تلگرام خواهید شد.

از طریق لینک می توانید اکانت خود را حذف کنید. برای این کار در ابتدا صفحه حذف اکانت تلگرام بروید. سپس شماره خود را وارد کنید.

delete-account-telegram-wth-phone-number.jpg

سپس فیلد جدیدی در صفحه نمایش داده می شود که باید کد تاییدی که در تلگرام دریافت کرده اید را در فیلد وارد نمایید. با توجه به اینکه در این مرحله کدی به تلگرام شما ارسال خواهد شد، باید برنامه تلگرام گوشی یا دسکتاپ خود را باز کرده و کد مورد نظر را کپی کنید.

delete-account-telegram-verification-code.jpg


کدی که کپی کردید را مشابه تصویر زیر در فیلد Confirmation Code وارد کرده و در نهایت روی دکمه Sign In کلیک کنید.

delete-account-telegram-enter-verification-code.jpg


وارد صفحه مدیریت اکانت تلگرام خواهید شد که در این مرحله باید گزینه Delete Account را انتخاب کنید که به لینک دیلیت اکانت تلگرام هدایت شوید.


accept-delete-account-telegram.jpg

در صورت تمایل می توانید دلیل حذف کردن اکانت را در فیلد why are you leaving وارد کنید. در نظر داشته باشید که این گزینه اختیاری است و اجباری به پر کردن آن ندارید. در نهایت نیز روی دکمه Delete My Account کلیک کنید.

reason-to-delete-account-telegram.jpg


در مرحله آخر حذف کردن اکانت تلگرام برای تایید نهایی دیلیت اکانت تلگرام پنجره‌ای مشابه تصویر زیر برای شما باز خواهد شد که طی آن از شما پرسیده می شود که آیا از حذف اکانت مطمئن هستید؟ در صورتی که پاسخ مثبت بود و مایل به حذف پیام بودید روی دکمه قرمز رنگ که با عنوان Yes, delete my account نمایش داده شده است، کلیک کنید.

deletation-telegram-account.jpg


برای دیلیت اکانت تلگرام فوری شما باید از طریق مرورگر خود وارد وب سایت تلگرام شده و سپس از این طریق فرآیند حذف اکانت تلگرام را دنبال نمایید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که باید از برنامه های تغییر آیپی استفاده نمایید. از آنجاییکه خود تلگرام حدود است برای این روش ها نیز نیازمند دیلیت اکانت هستید.

ما در یک مقاله به صورت جامع و کامل مراحل دیلیت اکانت تلگرام را به صورت تصویری آموزش داده ایم. از طریق لینک زیر می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام
 

جدیدترین ارسال ها

بالا