نحوه دريافت كد php يك صفحه

omidpersia

Member
با سلام حضور دوستان
امكان جالبي رو براي طراحي يكي از بخشهاي سايت شخصيم :paint:در يكي از سايتهاي محلي ديدم كه خيلي مايل به استفاده اون در وبساين شخصي خودم هستم اما به محض ورود به صفحه اي كه ميخوام سورسشو php اونو بردارم ، صفحه به آدرس ديگه اي منتقل ميشه و پيغام خطا ميده !
چطور ميتونم وارد اين صفحه بشم و كد مورد نظرمو بردارم؟
لازم به ذكر اينكه از راه مسالمت آميز (ارتباط با مدير) پاسخ داده نميشه :-? آخه سايتش مدتيه آپ نميشه
اگه راه حل ، ترفند يا نرم افزاري هست لطفا راهنمايي كنيد
:cry::rose:

Mr.Steres

Active Member
به هیچ وجه شما قادر به مشاهده سورس پی اچ پی سایتی نیستید !

parsiteam

Member
اگر می شد سورس PHP یک سایت رو بدست آورد که سنگ روی سنگ بند نمی شد :lol:

payamsp

Member
اون سورسي كه شما منظورته سورس php نيست سورس html ,css.javascript كه از طريق مرورگر ميشه ديدشون

amirepsilon

Active Member
البته فکر کنم سورس پی اچ پی روی هاست ویندوز و سورس asp روی هاست لینوکس قابل مشاهده باشه

omidpersia

Member
اون سورسي كه شما منظورته سورس php نيست سورس html ,css.javascript كه از طريق مرورگر ميشه ديدشون

اون امکان جالب چیه ؟
شاید اصلا php نباشه .

ضمن تشكر از توجه و پاسخ دوستان عزيز
بايد در جواب payam sp بگم دقيقا نميدونم ، امكان داره javascript و يا html هم باشه و براي تكميل حدثم و جواب foranyone عزيز اين امكان بسيار جالب ارسال free اس m اس هست و در پايان اين پيام رايگان تبليغاتي وجود داره كه ميخوام تغييرش بدم . البته اگه امكان پذير باشه ! تا يه بخشهايي رو دستكاري كرده ام و روي سايت خودم الان كار ميكنه اما اون بخش نهايي رو هم ميخوام اگه بشه تغيير بدم كه البته فكر ميكنم حق با دوستان عزيز parsiteam و mr.steres باشه اما در هر صورت اگه راهي براي اينكار هست دوستان بفرماييد تا امتحان كنم و خبرشو بذارم

foranyone

Well-Known Member
ارسال اس ام اس رایگان رو بعید میدونم ، مگر اینکه خود سایت این امکان رو بده .

جدیدترین ارسال ها

بالا