نحوه تلفیق تکست و رادیو ویو در افتر با نقاط کلونر در سینما فوردی

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان خوبم
راستش یه مشکلی برام پیش اومده که هر کاری کردم نشد این شد که از شما دوستان راهنمایی بخوام

به این تصوریر بی زحمت نگاه کنین : cloner.JPG
حالا سوالم اینه که چجوری میتونم تکست و رادیو ویوی (همون موجهای رادیویی دایره سفید رنگ دور نقاط ) که توی افتر ساخته شده رو به نقاط کلونر ی که توی سینما فوردی ساختم وصل کنم
قبلا از بذل توجهتون و همچنین از لطفهای شما سپاسگذارم:)

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام..

برای اینکار اول این ابزار رو نصب کنید... (Cinema4D>>Library>>browser)
NullYourClone

C4D رو باز کنید، برید به این قسمت و انو اجرا کنید Content Browser>> Presets>> Null Your Clone

Null Cloner رو انتخاب کنید
در قسمت ClonerObject کلونر مورد نظرتون رو معرفی کنید
بعد از 10تا Clone Number دارید که باید عدد بدید.. شکل زیر
9k=
nullYCloner.jpg

(اگه خواستید بیش از 10تا معرفی کنید، میتونید چندتا Null Cloner بسازید)

و بعد هم خروجی افتر میگیرید

حالا NullObjectها رو توی فضای سه بعدی افترافکتز دارید که با رندر سه بعدیتون مچ هستند..

:rose:

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
به به سلام خدمت حمید جان عزیز نیستی برادر حداقل یه آشنایی چیزی ، عرض ادب داریم خدمتتون حمید جان:wink::)
واقعا راهنمایی که کردین بسیار بدرد بخور و مفید بود نمیدونم از این بابت چجوری ازتون تشکر کنم مث همیشه شرمنده ام کردین شما همیشه نسبت به بنده لطف داشتین و من قدردان این همه بذل لطفتون هستم :rose:

راستی یه چن تا سوال در مورد کار با این پریست داشتم که دقیقا متوجه نشدم چجوریه و همینطور خروجی بصورت رندر باشه یا نه بصورت obj باشه کلا سوالاتم بصورتیکه چون تا حال با این پریست کار نکردم به این خاطره ،مثلا این تصویر رو بی زحمت ببینین plexusre.JPG نمیدونم چجوری به این نقاط تکست و غیره رو وصل کنم ،ممکنه بیشتر با لطفتون شرمنده کرده و بیشتر راهنمایی بفرمایین
بازم از اینکه این بهانه ای شد که با شما حمید عزیز دوباره عرض ادبی داشته باشم خیلی خوشحالم و از این بابت خدا رو شاکرم

آخرین ویرایش:

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام عزیزم...
شما خیلی لطف داری...:rose:

وقتی کلونر رو معرفی میکنید و عدد میدید، در واقع اون عدد ها شماره هر شئی توی کلونر هستند..
هر کدوم از nullهای زیرمجموعه Null Cloner رو انتخاب کنید میبینید به کدوم ابجکت اشاره داره..
1 تا 10 یعنی 10 تا ابجکت درون کلونر!

rr.jpg

بعد رندرتون رو میگیرید و یه خروجی هم جدا برا افترافکت میگیرید به این صورت:
gg.jpg

:rose:

rrss

Active Member
دست گلتون درد نکنه حمید جان خیلی از لطفتون سپاسگذارم
راهنمایی بسیار مفیدی بود با راهنمایی شما مشکل بنده حل شد واقعا ازتون ممنونم:rose:
راستی حمید جان مث اینکه بنده رو بجا نیاوردی؟:)
در هر حال شما عزیز خیلی به بنده لطف داشتین و بازم مث همیشه شرمنده ام کردین و من از این همه لطفتون سپاسگذارم:oops::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا