نحوه تقسیم سرور اختصاصی به سرور مجازی

Help_Me_Now

New Member
سلام.
سرور اختصاصی با مشخصات زیر :

• Processors: 1 x Intel Core2Quad Q9650 3.0 GHz 12 MB Cache (Cores: 4)
  • RAM (type): 8192 MB (DDR2)
  • Drives (type): 1 x 750 GB WD Black (SATA) (RAID: Available)
  • Monthly Bandwidth: 10,000 GB1
  • IP Allocation: 5 IP Addresses3
  • Private Network Uplink Speed: 100 Mbps2
  • Public Network Uplink Speed: 100 Mbps

رو به چندتا وی پی اس میشه تقسیم کرد.لطفا می کنید توضیح بدید.بعد کار با سرور اختصاصی سخت هست؟(از قیمت های اجارشون با خبر هستم)

Mozafary

Member
از اونجایی که ۵تا ادرس ipداری به ۵تا حداکثر :D
در کل این کار به سیاست کاری خودت بستگی داره و کاربرد VPSها.
ممکن هست VPSهارو برای وب سایتهاب پرترافیک-هاستینگ یا هرچیز دیگه استفاده کنی،ممکن هست هر VPS رو بخوای ماه ۱۰۰تومن بفروشی یا ماهی ۱۰تومن اینها همه تاثیر داره در اینکه چه تعداد VPS روی سرور ایجاد کنی :)

Help_Me_Now

New Member
از اونجایی که ۵تا ادرس ipداری به ۵تا حداکثر :d
در کل این کار به سیاست کاری خودت بستگی داره و کاربرد vpsها.
ممکن هست vpsهارو برای وب سایتهاب پرترافیک-هاستینگ یا هرچیز دیگه استفاده کنی،ممکن هست هر vps رو بخوای ماه ۱۰۰تومن بفروشی یا ماهی ۱۰تومن اینها همه تاثیر داره در اینکه چه تعداد vps روی سرور ایجاد کنی :)

حالا بر حسب اینکه 20 تا ای پی دارم و خب 20 تا هم می تونم ساپرت کنم.
رم و سی پی یو و این جور چیزا رو چه جوری می تونم بینشون تقسیم کنم؟
بعد 10 ترابایت پهنای باند کم نیست؟ بر فرض اینکه همه جوره بخوام از این سرور استفاده کنم.هم واسه رپیدلچ هم برای هاستینگ هم برای آپلود دانلود و در کل همجور کار.دقت کنید نهایتا بخوام بین 20 نفر تقسیمش کنم!

bitaraf

Member
یه نگاهی به eukhost.com کن
گوشه صحفه مشخصات سرور رو زده
بعد بهت می گه چطور تقسیم بندی کنی
البته این همه هاستینگ هست چک کن پلان هاشون رو

neda_salehi

New Member
سلام
چجوری میشه یه دومین رو به یه وی پی اس وصلید؟
منظور از آی پی چیه؟
منظور از دومین چیه؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
اولا به شما ربطی نداره
دوما دوست داشتم بپرسم
سوما برام سئوال بود
دوست من با توجه به اینکه سوال شما پاسخی برای نویسنده این تاپیک نیست ، طبق قوانین باید یک تاپیک جدید باز کنید.

قانون شماره 10) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره 13) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

با تشکر
مجید

جدیدترین ارسال ها

بالا