تغییرات فایل 1 نحوه استخراج پروژه آماده ؟

alex000

New Member
سلام .
دوستان در مورد روند و نحوه استخراج یک پروژه آماده اگر توضیح بدند ممنون میشم . تا دفعه بعد فقط با جاگذاری تصویر کلیپمون /اماده بشه .

سمیر2011

Active Member
آسونه هر فیلم و عکسی که استفاده می کنید از یک پوشه مجزا فقط استفاده کنید و عکس های خود طبق شماره و نام فایل ها تعویض کنید البته قبلش باید بعد از اینکار پروژه را سیو کنید تا فعال شود بعدش هر وقت فیلمی دیگه رسید دستون ببرید به همون نام فیلم و عکس قبلی توی اون پوشه کپی کنید و برید پروزه را باز کرده و حالشو ببرید .

alex000

New Member
آسونه هر فیلم و عکسی که استفاده می کنید از یک پوشه مجزا فقط استفاده کنید و عکس های خود طبق شماره و نام فایل ها تعویض کنید البته قبلش باید بعد از اینکار پروژه را سیو کنید تا فعال شود بعدش هر وقت فیلمی دیگه رسید دستون ببرید به همون نام فیلم و عکس قبلی توی اون پوشه کپی کنید و برید پروزه را باز کرده و حالشو ببرید .

ممنون دوست عزیز ولی منظورم اون پروژه های آماده ای بود که فقط کلیپ رو بهش اضافه میکنند .

سمیر2011

Active Member
کلیپ های اماده خودشون استخراج شده هستند شما به جای پوشه فیلم و عکس پیش فرض اون یک پوشه دلخواه ایجاد کرده و عکس فیلم خود را یکبار به پروژه معرفی می کنید اگر بخواهید مجدد مانند اول استخراج کنید پوشه خاصی را نمی ده همه عکس و فیلم های را توی پوشه کانسلت موجود در داخل کلیپ درهم و بر هم اضافه می کنه که تنظیم مجدد اینها مکافاته برای خودش البته با ادیوس 6 و به بالا
دنبال اینکارها نرید آماده را اماده کردند دیگه نمی خواند که بدون قاشق بزارن دهان شما حداقل شما هم باید زحمت بکشید .

Mosoly

Member
یک گرافیست تازه کار!

سلام به سایت من سر بزن، آموزش های مقدماتی و قسمتی ادیوس (هم به صورت متن و هم در آینده ی نزدیک به صورت فیلم) .....

پیوست ها

• 01.gif
    01.gif
    9.8 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

shadiballaa

New Member
دوست عزیز متوجه منظورت شدم و منم این مشکل داشتم ولی سایت یکتا فیلم اصفهان رفتم مشکلم حل شد.با شماره داخل سایت تماس بگیرتا جواب سوالت رو برات توضیح بدن.

جدیدترین ارسال ها

بالا