نحوه اجرای یک مسابقه فلش

mbf

Member
دوستان ما می خوایم یک مسابقه فلش برگزار کنیم و جایزه نقدی هم براش بزاریم

این تاپیک رو باز کردم تا راهنمایی کنید که به چه شکل این مسابقه رو برگزار کنیم تا تعدا شرکت کننده در اون زیاد باشه و هیجان مخصوص به مسابقه رو هم داشته باشه

در ضمن مبلغ جایزه نه کمه نه زیاد ولی چون قرار هست این مسابقه رو به صورت مداوم و در حالات گوناگون به صورت فصلی یا ماهانه انجام بدیم
فکر می کنم مبلغ هم کافی باشه

و مسابقه رو هم بعد از نتیجه گیری از شیوه اجرای اون احتمالا تا یک هفته دیگه شروع کنیم.

لطفا در این رابطه نظر خودتونو بگید و راهنمایی کنید.

YTERROR

Active Member
برای مسابقه اول باید دسترس به فلش کارهای حرفه ای داشته باشی که برای این کار با تقاضا از سایتهای ایران کلیپ و نغمه می تونی خیلی از فلش کارها رو در جریان بزاری و سطح مسابق خیلی بره بالا

بعد باید جایزه ها رو از سکه بهار آزادی شروع کنی بیایی تا نمی سکه و ربع سکه

قوانینشم قوانین معمول رو می زاری که کار دزدی نباشه و اگه کسی اصل کار رو نشون داد اون شرکت کننده حذف بشه و........

و امتیاز دهی هم چند بخش داره یکی سلیق نو آوری هماهنگی فریمها و ....... که هر کدوم امتیاز خودشو داره و اگه اسکریپ هم داشت باید ببنی از آناده استفاده کرده یا نه

mbf

Member
ببینم می شه فقط یه آماری بدین که از این انجمن احتمالا چند نفر توی مسابقه شرکت می کنن
جوایز هم احتمالا همون سکه بهار آزادی باشه

توی انجمن ها دارم این مورد رو مطرح می کنم تا تعداد شرکت کننده ها دستم بیاد و راهی پیدا کنم که مسابقه هیجان و جذابیت بیشتری داشته باشه و چیزی اگر به ذهنتون رسید بگید

در ضمن توی پی تی بچه ها گفته بودن به خاطر امتحانات شاید بعضی ها نتونن شرکت کنند به نظرتون زمانش از کی و تا کی باشه خوبه؟

دارم یه صفحه مربوط به مسابقه توی سایت مربوطه می زنم ، وقتی آماده شد آدرس اونجا رو می دم و شرایط مسابقه و میزان جوایز رو که از همین نظر سنجی ها بدست آمده هم می زارم.

amir_s

Active Member
باید اول از همه معیار های داوری تعیین بشه ...
بعد زمانی رو برای ثبت نام مشخص کنید ...
و بعد از اون زمان داوری و تعیین آثار برتر !
نحوه داوری ... داوران ... نحوه تحویل جوایز ... نحوه تحویل آثار هم باید روشن و واضح باشه !

آمار دقیق هم از همه چیز در سایت قرار داده بشه !
...
اینها مقدماتش بود !
اگر کمکی خواستید من هم در خدمتم !

mbf

Member
امیر عزیز زمان مسابقه رو نمی دونم از کی شروع کنم
چون بچه ها گفتن که به خاطر امتحانات ممکنه همه نتونن شرکت کنن
برای همین موندم که زمان شروع و پایان کی باشه

درباره تحویل جایزه از همون اول همه چی روشن و واضع تعیین خواهد شد تا مشکلی از این بابت هم نباشه

کمک هم حتما استقبال خواهیم کرد.
وممنون خواهیم بود

mbf

Member
نمی دونم جریان چیه ولی انجمن های فلش همهشون مثل اینکه اینجورین!
اصلا حس و حال و تحرکی توشون دیده نمی شه!

نظرتون در این باره چیه؟
من اشتباه برداشت کردم یا واقعا اینجوریه؟

knox

Member
اشتباه برداشت كردي جيگر.
اكثرشون بخاطر سرعت پايين اينترنت هست كه تنبلي ميكنن بيان تو اين جا!
علاوه بر اين يه ايميل مشخص كنيد (مثلا يك ايميل شخصي در ياهو) تا كساييكه ميخوان شركت كنن،مشخصات خودشون رو به علاوه نمونه كارشون به اون ايميل بفرستند.
درمورد جوايز هم ميتونيد مبلغي تو مايه هاي 60 يا 70 هزارتومن بزاريد يا سكه طلا،هاست براي مدت دو سال و يا ... تعيين كنيد و اما داوري...
از بين كسايي باشه كه توي مسابقه شركت نميكنن و عضو پرسنل مجيد آن-لاين هستند.مثلا آقا مجيد و يا آقا شاهرخ.
اگه بخواين من ميتونم اين مسابقه رو توي سايت خودم برگزار كنم ولي جوايزش رو شما بديد و يه چيزي هم به من برسه!
خوش باشيد

YTERROR

Active Member
سلام

مسابقه کلیپ سازی شاید کلیپ ساز کم باشه ولی کلیپ سازهای حرفه ای هستند و فلش متاسفانه بخاطر سرس آماده زیاد هست کسی زیاد برای یادگیریش سعی نمی کنه

مطمن باش وقتی مسابقه رو راه انداختی با دو تا کلایپ برای تبلیغات به سایت ایران کلیپ و ... بفرستی کلی کلیپ ساز میان ثبت نام می کنند من تضمین می کنم اگه جایزه خو بدی تا 700 تا کلیپ ساز میان جلو

mbf

Member
خب دوستان از لطف شما ممنون
چند وقت که وقفه به دلیل این بود که بچه ها امتحان داشتن و گذاشتم امتحانات تموم بشه تا شروع به مسابقه کنیم
سایت مربوطه هنوز اماده نیست و فعلا فقط به همین خاطر آدرس ندادم و این مسابقه هم افتتاحیه سایت هست البته هیچ ربطی به فلش نداره ها
فقط من دوست داشتم یک مسابقه پویا توی این چنین انجمنهایی برپا بشه و پیشنهاد دادم اونها هم قبول کردن و دارم سایتشون رو آماده می کنم
بگذریم
مسابقه به امید خدا از 15 همین ماه شروع خواهد شد
فعلا اللحساب این ایمیل من هست و دارم توی فروم های دیگه هم تبلیغ می کنم تا یک مسابقه جدی داشته باشیم
[email protected]

شما هم اگر دوستی اشنایی کسی رو دارین لطفا خبر کنین چون خارج از مسئله جوایز این مسابقه طرح من بیشتر برای فعال کردن انجمن های فلش توی فروم ها هست و اینکه نشون بدیم که یک مسابقه فلش با این هزینه های کم برای شرکتها البته چقدر می تونه مفید باشه براشون و اونا هم ترقیب بشن که در آینده از این حرکتها بکنن
این در هر صورت به نفع هر دو گروه خواهد بود به نظر من

اگر جایی هم سراغ دارین مثل همون سایت ایران کلیپ و نغمه بفرمایید تا من برم اونا رو هم دعوت بکنم
راستی جایزه هم قرار بود نیم سکه و دو تا ربع سکه باشه
من فشار بهشون آوردم و قرار شد جایزه نفر اول تمام سکه باشه
و برای نفر دوم و سوم قصد دارن دوربین بدن که می خوام فردا بهشون بگم که برای دوم و سوم هم جایزه بهتری در نظر بگیرن در این رابطه هم نظری دارید بفرمایید.
دیگه نمی دنم چی باید بگم اگر مسئله ای جا مونده بفرمایید تا جواب بدم

mbf

Member
راستی اون ایمیل رو که دادم لطفا هر کس می خواد در مسابقه شرکت کنه به اون یه ایمیل بزنه و اعلام کنه
چون برای مسابقه یک تاپیک جدید می زنیم و بتونیم از طریق ایمیل به دوستان اطلاع بدیم و آدرس سایت و اطلاعات کامل رو هم براشون بفرستیم

mbf

Member
ممنون محسن جان
پس از این به بعد به جای ایمیل زدن به من ، ایمیلتونو اینجا بزارید که همه هم بدونن چه کسانی شرکت می کنن
و خودتونو هم معرفی کنید

YTERROR

Active Member
منم هستم تویی مسابقه یکسال پیش کلیپ پارت ایران کلیپ شدیم نفر سوم ببنیم اینجا نفر چندم میشم موضوع رو بگو

[email protected]

mbf

Member
بچه ها هنوز روی موضوع فکر نکردیم نخندینا
ولی جمعه همین هفته تمام کار ها رو اعلام می کنیم
هم سایت هم موضوع هم قوانین هم داوران و چیز دیگه ای هم نیازه به نظرتون؟

amir_s

Active Member
بنده هم در خدمتم ! اگر کمکی خواستید رو من حساب کنید !

mbf

Member
امیر عزیز چرا که نه هر کمکی را استقبال خواهیم کرد
فقط ببینم کسی با برو بچه های سایت نغمه و ایران کلیپ آشنایی داره؟
من دیشب بهشون ایمیل زدم ولی هنوز هیچکدام جوابی نداده اند؟
می خواهم بچه هایی که اونجا کار گذاشتن رو هم دعوت به مسابقه کنم اینها همه برای اینه که شرکت کننده ها تعداد بیشتری داشته باشند و مسابقه شور هیجان خودش را پیدا کند

اگر راه دیگری به نظرتون می رسه که بشود تعداد بیشتری فلش کار رو به این مسابقه دعوت کنیم بفرمایید
حرفی نظری موردی هم به نظرتون رسید برای بهبود و کیفیت مسابقه مطرح کنید ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا