نتایج دومین دوره مسابقات مالتی مدیا بیلدر

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
با سلام
امیدوارم که حاله همه خوب باشه.
قبل از هرچیز از محمد (nevercom) و حامد عزیز (silvercover) بابت تمام همکاری هاشون تشکر و قدردانی میکنم.
تاپیک برگزاری مسابقات : دور دوم مسابقات انجمن مولتی مدیا بیلدر، شرایط و جزئیات

این دوره از مسابقات اصلا خوب و راضی کننده نبود و انتظار خیلی خیلی پروژه های بهتری رو داشتیم. تعداد شرکت کننده ها به صورت تیمی هم 3 شرکت کننده بوده که خیلی کم هستش و اصلا رنگ و بوی مسابقه و رقابت رو نداشت.
در کل این سری مسابقات اصلا راضی کننده نبود اما به هر ترتیب من از دوستان شرکت کننده بسیار سپاسگذارم.

نتایج :

جوایز :
به دلیل سطح پایین بودن مسابقه و کم بودن تعداد شرکت کننده ها جوایز به شرح زیر است :

نفر اول :

نفرات دوم و سوم :

تاپیک در انجمن برترین ها :

کد:
[URL="http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=1008966"]http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=1008966[/URL]

پی نوشت : پلاگين اكسس از طرف آقای مجتبی تاجيك (Silver Soft) به برندگان اهدا خواهد شد.

پي نوشت : جوایز به زودی به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

پي نوشت
: پروژه ها به زودی بر روی سایت قرار میگیرند.

موفق و موید باشید.
به امید شب و روزی خوش.

OMiD

Well-Known Member
باعرض سلا خدمت شما دوستان عزيز و كاربران مجيدآنلاين

اين سري، مسابقات با امتحان كنكور همراه شد و من هم كه پشت كنكوري بودم ولي به هرصورت شركت كردم كه اگه نميكردم به قولي سنگين تر بودم :sad:

ولي به شما قول ميدم اگه سال آينده همچين مسابقه اي برگزار شد، يه برنامه اي كه الان يك ماه فقط روي ايده ش فكر ميكنم رو واستون بزارم.

اميدوارم كه اين مسابقات تداوم داشته باشه...... :cry:

Silver PC

Well-Known Member
سلام ،

من هم واقعا تعجب میکنم ×××

بچه ها میگن چرا مسابقه برگزار نمیشه ! خب دلیلش همینه ! فقط اطلاعیش زده میشه میگن چه خوب ما هم هستیم ... !

اما فقط 3 تا ؟!

من و پژمان اول قصد نداشتیم شرکت کنیم ! میشد 2 تا پروژه !

... ×

موفق باشید !

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز امیدوارم حال همگی خوب باشه خوشحالم که تونستم نظرات داوران رو با برنامه ای که طراحی کردم جلب کنم ممنون از حامد و محمد و سامان عزیز به خاطر زحماتی که برای ما میکشن و حق استادی به گردمون دارن امیدوارم توی تمامی مراحل زندگیشون موفق باشن. انشا الله

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ضمن تبریک به برنده های مسابقه و خسته نباشید به بچه هایی که شرکت کردن و مدیرای انجمن که زحمت برگزاری مسابقه رو کشیدن.

جوایزی که بر عهده ی انجمن بود تقدیم دوستان شد. دسترسی ها به بخش کاربران ویژه هم باز شد.

فقط سیلور پی سی جان چون عضو فعال بودن ، تایتلشون به کاربر ویژه تغییر نکرد ولی دسترسی به بخش ویژه دارن.

اگر دوست داشتی عنوانت تغییر کنه بگو تا به کاربر ویژه تغییرش بدم.

موفق باشید.

Ehssan_it

Well-Known Member
من هم به همه کسانی که شرکت کردند خسته نباشید و اونای که برنده شد تبریک می گم.
دور قبل که مسابقه برگزار شد برنامه ها برای دانلود گذاشته شدند این دوره همچین چیزی نیست؟

با عرض معذرت از splinter cell پست ایشون رو ندیدم

آخرین ویرایش:

Saman

ایول محسن جان. یاد رفته بود کلا.

فقط آقای حسینی نمیخواستن سورس برنامشون عمومی شه ، که ایشون هم قرار بود دوباره یه خبری بدن، ازشون میخوام اگه وضعیت تمایلشون رو یا همینجا یا توی پ.خ به بنده بگن.
پروژه سه دوست عزیز دیگه که 2 پروژست هم قرار میدم.

موفق باشید.

Saman

نام پروژه :
مدیریت کافی نت ماهان

سازندگان :
محمد احراری - پژمان چترروز

توضیحات :
این یک برنامه مدیریت کافی نت است! برای اجرا باید تمام فایلها کنار هم باشن. توجه کنید که ذخیره فقط برای ذخیره قیمت هر دقیقه می باشد.

پیوست ها

• Project Source.rar
    747.9 کیلوبایت · بازدیدها: 177
  • Project Graphic.rar
    410.3 کیلوبایت · بازدیدها: 150
  • Project Compiled.part1.rar
    1 مگایابت · بازدیدها: 170
  • Project Compiled.part2.rar
    1,021.2 کیلوبایت · بازدیدها: 165

MahmoodM30

نام برنامه :

نرم افزار مدیریت کتابخانه الماس

طراح و برنامه نویس :

محمود حسینی ( MahmoodM30 )

توضیحاتی در مورد برنامه :

نرم افزار مديريت کتابخانه ام سي ، يک نرم افزار کامل مديريت کتابخانه ميباشد که ميتوان کارهاي مديريتي کتابخانه را با ان به راحتي و در محيطي کاملا فارسي و راحت انجام داد.

اين نرم افزار تحت ديتابيس SQLite پياده سازي شده است تا بتوان اطلاعات را بهتر و راحت تر در سيستم ذخيره و مورد ويرايش جستوجو و بازيابي قرار داد.

در اين نرم افزار قسمت هايي براي مديريت قرار داده شده است که به ترتيب زير ميباشند:

سيستم چاپ کارت عضويت

·صدور کارت عضويت ( براي چاپ و صدور کارت عضويت براي عضو شوندگان )

سيستم افزودن عضو جديد

·اضافه کردن دانشجو ( براي ذخيره کردن اطلاعات فرد ثبت نام کننده )
·ويرايش کردن ( براي ويرايش کردن اطلاعات فرد ثبت نام شده )
·حذف کردن ( براي حذف اطلاعات فرد ثبت نام شده )
·گزارش گيري ( براي پرينت اطلاعات فرد ثبت نام شده )
·جستوجو ( براي جستوجوي اطلاعات فرد ثبت نام شده )
·ليست عضو شوندگان ( براي مشاهده اطلاعات فرد ثبت نام شده )

سيستم افزودن کتاب جديد

·اضافه کردن کتاب ( براي ذخيره کردن اطلاعات کتاب )
·ويرايش کردن ( براي ويرايش کردن اطلاعات کتاب ثبت شده )
·حذف کردن ( براي حذف اطلاعات کتاب ثبت شده )
·گزارش گيري ( براي پرينت اطلاعات کتاب ثبت شده )
·جستوجو ( براي جستوجوي اطلاعات کتاب ثبت شده )
·ليست کتاب هاي ثبت شده ( براي مشاهده اطلاعات کتاب ثبت شده )

سيستم امانت تمدید و پس گرفتن

·امانت دادن کتاب ( براي ذخيره کردن اطلاعات کتاب امانت داده شده )
·پس گرفتن کتاب ( براي ثبت اطلاعات کتاب پس گرفته شده )
·تمديد امانت کتاب ( براي تمديد کردن تاريخ امانت کتاب )
·ليست امانات ( براي پرينت اطلاعات کتاب هاي امانت و پس گرفته شده )

سيستم تنظيمات برنامه

·تنظيمات مدير ( براي مشاهده کاربر استفاده کننده از سيستم )
·تنظيمات امنيتي ( ايجاد حساب کاربري براي استفاده مدير سيستم )
·تنظيمات اجرا ( براي کنترل نشان دادن برنامه به صورت تمام صفحه يا پيش فرض و تغيير عنوان پنجره )

پلاگين هاي استفاده شده در اين نرم افزار

·SQLite ( پلاگين اصلي نرم افزار ميباشد براي ذخيره،بازيابي،ويرايش،جستوجو و حذف اطلاعات )
· ListViewPlugIn( پلاگين براي مشاهده اطلاعات ذخيره شده در ديتابيس )
·SmallPlugin ( پلاگين براي ايجاد منوي برنامه )
·TinyWindow ( پلاگين براي تغيير عنوان پنجره )
·IsWindowsAdmin ( پلاگين براي مشخص کردن کاربر استفاده کننده از سيستم )
·Change Language ( پلاگين براي تغيير زبان نوشتاري سيستم )

امکانات ديگر نرم افزار
·تقويم هجري شمسي ( مشاهده تقويم هجري شمسي با تمامي امکانات )
·موزيک پلير ( پخش کننده موزيک )

پیوست ها

• Almas%20Booker.zip
    4 مگایابت · بازدیدها: 248
  • Almas.png
    Almas.png
    209.3 کیلوبایت · بازدیدها: 39
آخرین ویرایش:

Amit13

Well-Known Member
سلام
:lol:

همين جا از استاد تاجيك بابت پلاگين تشكر ميكنم.ممنون استاد:oops::oops:

آخرین ویرایش:

Saman

سلام
جناب شریف لطفا پروژتون رو بذارید ، ماشاالله حجمش خیلی بالا بود.

مرسی

Amit13

Well-Known Member
[SaMaN];1010715 گفت:
اشاالله حجمش خیلی بالا بود.

آره ،من هم فقط فايل نصبش رو ميذارم.آخه چيزي فراتر از مباحث انجمن نداره كه سورسش رو بذارم.
نميدونم خودتون بفرماييد
89.gif

پیوست ها

• setup.part1.rar
    2 مگایابت · بازدیدها: 74
  • setup.part2.rar
    2 مگایابت · بازدیدها: 91
  • setup.part3.rar
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 80
  • helping.rar
    409.7 کیلوبایت · بازدیدها: 84

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
قبل از هرچیز از کاربران عزیز عذرخواهی می کنم که این تاپیک بسیار قدیمی رو بالا آوردم.

بعد از مدتها اومدم به انجمن و این تاپیک رو دیدم. خیلی از خاطرات خوب گذشته واسم زنده شد.

اون موقع ها که هنوز MMB جامعه ی فعالی داشت و هرازگاهی آپدیتی براش ارائه می شد، جو خیلی خوبی تو انجمن حاکم بود.
سوالایی که مطرح میشد بعضی وقتا اونقدر خوب بودن که آدم رو به چالش می کشید تا چیزای بیشتری یاد بگیره، کما اینکه خیلی چیزهایی که یاد گرفتم و الان که با زبان های دیگه ای کار می کنم، سر منشاء اون MMB بوده.

یادمه چقدر ذوق زده شدم وقتی پلاگین SQLite توسط حامد عزیز منتشر شد. قرار شد واسه سمپل این پلاگین یه پروژه بسازم و من دیکشنری رو انتخاب کردم.
Dicti، محبوب ترین پروژه ی من هست. خیلی دوسش داشتم و دارم. همین پروژه ی ساده باعث شد کلی چیزا یاد بگیرم. اون موقع ها دانشجو بودم، یادمه صبح زود بیدار میشدم و یه آهنگی که دوستش داشتم رو پخش میکردم و میزاشتم رو Repeat و تا شب رو این پروژه کار می کردم. هروقت یاد اون موقع ها می افتم و یادم میاد چقدر انرژی داشتم واسه انجام این کار، یه حس خوبی پیدا می کنم.

یادمه که چقدر انگیزه داشتم برای برگذاری همین مسابقه، حیف که شرکت کننده ها کم بود وگرنه شاید هرسال برگذارش می کردیم.

یادمه با اینترنت کند اون زمان مجبور بودم برم کافی نت و پروژه ها رو دانلود کنم و بررسی کنم و نظر خودم رو بگم، تا در نهایت با سامان و حامد به جمع بندی نهایی برسیم که نفرات اول تا سوم رو انتخاب کنیم.

دوستای خیلی خوبی تو این انجمن پیدا کردم که با بعضی ها هنوز هم در ارتباط هستم و حامد که شد یکی از بهترین دوستهای مجازی من تو دنیای واقعی !

امیدوارم همیشه تو هر انجمنی آموزش و انتقال دانش بالاترین اولویت رو داشته باشه و با هر زبان و تکنولوژی ای که کار می کنید، به بهترین ها برسید.

MahmoodM30

سلام محمد جان من خودم به شخصه این تاپیک و حضورت رو تو انجمن دیدم خیلی خوشحال شدم. من هم کلی خاطره دارم تو این انجمن و میشه گفت بهترین روزام رو تو انجمن و با دوستان خوبم مثل شماها بودم از جمله خودت محمد عزیز و دوس داشتنی ، حامد استاد ، لوسیفر(محمد) ، جواد پیمان سیفی عزیز و دوس داشتنی و خیلیای دیگه همه و همه که کار ازشون یاد گرفتم و امیدوارم روزی بتونیم دور هم جمع بشیم میتونم بگم یکی از آرزوهای من اینه
امیداورمحمد جان تو و بقیه همیشه تو زندگیتون موفق باشید دوستان خوب هیچوقت فراموش نمیشن

جدیدترین ارسال ها

بالا