نبود پنجره اینفو درادیوس 6

aliziya

Member
سلام دوستان
من جدیدا ادیوس 6.1 رو تو ویندوز سون 64بیتی نصب کردم . پنجره اینفورمشن اون نیست . البته همین نسخه رو منزل هم روسیستم خودم رو همین ویندوز نصب کردم مشکل نداشته. دو سه بار هم نصب کردم بازهم پنجره اینفوی اون نیست. لطفا راهنمایی کنید.:rose:

mnh40

Well-Known Member
سلام دوستان
من جدیدا ادیوس 6.1 رو تو ویندوز سون 64بیتی نصب کردم . پنجره اینفورمشن اون نیست . البته همین نسخه رو منزل هم روسیستم خودم رو همین ویندوز نصب کردم مشکل نداشته. دو سه بار هم نصب کردم بازهم پنجره اینفوی اون نیست. لطفا راهنمایی کنید.:rose:

دوست عزیز احتمالا از تنظیمات مانیتورت هست رزولیشنش رو تغییر بده احتمال زیاد میاد :rose:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز پست داری میزنی درست و حسابی بزن این چه راهنمایی که میکنی ؟؟

شما باید از منوی View - window Layout - Normal رو بزنی یا کلید های ترکیبی Shift+alt+L رو بزنی

mnh40

Well-Known Member

شما باید از منوی View - window Layout - Normal رو بزنی یا کلید های ترکیبی Shift+alt+L رو بزنی

عزیزم چرا ناراحت میشی

مشکلش از رزولیشن مونیتورش بود دیدی که حل شد و تشکر کرد بهتر بود که شما دیگه پست نمیزدی :cool:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
گل پسر حالا مورد اون خاص بود سعی کنین پست میزنین اطلاعات داشته باشین رو هوا راهنمایی نکنین متاسفانه به دلیلی اینکه خیلی از نرم افزار هایی که ما ها میریم دنبالش به اون صورت کلاس خاصی در موردش نیست و این انجمن هاست که خیلی برای همه ما ها مهمه

پس لطفا دقیق تر راهنمایی کنین لطفا ناراحت نشید من مخلصه همه بچه های مجید آنلاین هستم

mnh40

Well-Known Member
گل پسر حالا مورد اون خاص بود سعی کنین پست میزنین اطلاعات داشته باشین رو هوا راهنمایی نکنین متاسفانه به دلیلی اینکه خیلی از نرم افزار هایی که ما ها میریم دنبالش به اون صورت کلاس خاصی در موردش نیست و این انجمن هاست که خیلی برای همه ما ها مهمه

پس لطفا دقیق تر راهنمایی کنین لطفا ناراحت نشید من مخلصه همه بچه های مجید آنلاین هستم

عزیزم من نمیخوام الکی پست بزنم اگه اطلاع نداشتم و رو هوا راهنمایی میکردم که مشکلش حل نمیشد یعنی شما میخوای بگی من رو هوا راهنمایی کردم و رو هوا هم طرف مقابلم مشکلش حل شد واقعا که...........
من رو تجربه این حرف رو زدم چون این مشکل برای من هم پیش اومده بود
موقق باشید:rose:

aliziya

Member

ممنون . روش کار همینه که فرمودید. تشکر پست قبلی هم برای این بود که از layot نرمال استفاده کردم و کارم حل شده بود

جدیدترین ارسال ها

بالا