نبودن گزینه Voronio - set Particle \ Geometry در Rayfire 1.65

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام دوستان.
من یه مشکلی دارم، طبق موضوع تاپیک مین این گزینه رو یعنی Voronio - set Particle \ Geometry رو تو بخش fragments و Fragmentation type ندارم، که با این گزینه مثلا با Line خطوطی رو رسم میکنیم میون جسمی که میخوایم خرد بشه و بر اساس Line ترسیم شده جسم از اون قسمت ها خرد میشه.
میخواستم بدون شما هم این مشکل رو دارین؟ اگه دارین چجوری حلش کردین؟!
با تشکر، یا حق

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

rezazarasvand

کاربر فعال
سلام دوستان.
من یه مشکلی دارم، طبق موضوع تاپیک مین این گزینه رو یعنی Voronio - set Particle \ Geometry رو تو بخش fragments و Fragmentation type ندارم، که با این گزینه مثلا با Line خطوطی رو رسم میکنیم میون جسمی که میخوایم خرد بشه و بر اساس Line ترسیم شده جسم از اون قسمت ها خرد میشه.
میخواستم بدون شما هم این مشکل رو دارین؟ اگه دارین چجوری حلش کردین؟!
با تشکر، یا حق

سلام دوست عزیز ، این ورژن 1.65 رو از کجا آوردید؟!! آخرین ورژنش 1.64 باید باشه! من 1.61 دارم
Voronio - set Particle \ Geometry رو داره و مشکلی باش ندارم.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام دوست عزیز ، این ورژن 1.65 رو از کجا آوردید؟!! آخرین ورژنش 1.64 باید باشه! من 1.61 دارم
Voronio - set Particle \ Geometry رو داره و مشکلی باش ندارم.

اون اشتباه تایپی بود ببخشید، ورژن 1.61 رو امدم دان کنم از cgpeers ولی سخت دان میکرد.
میشه بپرسم ورژن phyx چنده؟
ممنون از پاسخ گوییت
یا حق

rezazarasvand

کاربر فعال
physx 2.8.5 ، شرمنده من فعلا اینترنت پر سرعت ندارم وگرنه آپ میکردم واست. برم شرکت آپ میکنم.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
physx 2.8.5 ، شرمنده من فعلا اینترنت پر سرعت ندارم وگرنه آپ میکردم واست. برم شرکت آپ میکنم.

دوست عزیز، شرمنده، نمیدونم چرا اینجوری شدم من، قبلا کارم راهنمایی بود الان مثل جیپ تو گل گیر کردم .
همه کار کردم ولی وقتی جسمی رو برای تست رو جسم خرد شونده میندازم طبق تنظیماتم جسم خرد نمیشه.
قبلا مشکل داشت ولی با آپ کردن physX حل میشد ولی الان نه.
شما چیزی به ذهنت میرسه؟

rezazarasvand

کاربر فعال
دشمنت شرمنده باشه، من شرمندم دیر پستت رو دیدم، حتما demolish geometry رو فعال کن و بعد برای ورژن 1.6 کلید bake و برای پایینتر record play رو بزن. موفق باشی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا