نا امید.

@l!rez@

Member
امیدوار بودم به من روحیه بدین.بابا اینقدر ها هم بچه نیستم. یه ذره به من امید بدین.
:)

دایی محسن

Active Member
@l!rez@ عزیز در مورد چی ؟ اصلاً چی شده ؟ بگو خوب ما روحیه میدیم اما چی هست اخه این موضوع ؟

iranimation

Member
امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید

اینم 243 تا امید
بیشترم خواستی امید میدیم

جدا از شوخی برای چی باید بهت امید بدیم

@l!rez@

Member
ممنون

اول سلام.دوم خیلی ممنون.سوم:من قبل از این توی یک قسمت دیگه به اسم عضو جدید امیدوارخودمو معرفی کردم.فقط من باشما عزیزان یه تفاوت دارم اونم سنمه . من 14 سالمه و چند وقته کار با مکس رو آغاز کردم اینم طرح یه اتاقه.من این دو تا طرح رو دادم تا بتونم باکمک شما عزیزان پیشرفت کنم و کار های قویتری ارائه بدم.اما خوب کسی نیامد کمک.این شد که من شدم نا امید.ولی با این همه امید شما دیدم نه بابا ما هنوزم خیلی تنها نیستیم بازم ممنون.امدیوارم با کمک شما دوستان بتون پیشرفت کنم.

پیوست ها

• room1.jpg
    room1.jpg
    63.1 کیلوبایت · بازدیدها: 24

دایی محسن

Active Member
ببخشیدا اما تو *** . من هر کاری می کنم نمی تونم یه کار گرافیکی بکنم حالا تو با 14 سال سن این و طراحی کردی حالا ما باید به تو امید بدیم !!!!!

ویرایش شده توسط علی
از آقا محسن خواهش دارم توی لحن صحبت کردنشون با یه عضو جدید تجدید نظر کنن. ممنونم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

einollahia

Well-Known Member
کسی تا حالا یه شبه راه صد ساله نرفته.

برای پیشرفت باید تلاش کرد، عرق ریخت.
در مورد سنتم بگم که 14 سال برای کار با اینترنت زیادی پایینه.:)

@l!rez@

Member
تشکر زیاد

خیلی ممنون . البته من که گفتم خیلی بلد نیستم با نرم افزار های گرافیکی کارکنم.بعد هم من دارم سعی میکنم که بهترین کارهام رو روش وقت بذارم.بعد هم درسته 14 سال برای اینترنت به نظر کمه , اما من فکر میکنم نحوه استفاده از اون هم که احتمالا نکته قابل تاکید شما به منه باید بگم خیلی ممنون که به من یاداوری کردید اما دیگر الان بیشتر کارهای روزمره با همین اینترنت انجام میشه.بازهم از شما به خاطر نظراتتون تشکر میکنم.:)

Divine Love

Well-Known Member
خوش به حالت هنوز 14 سالته. وقت زیاد داری. :)
ما که پیر شدیم رفت.
یکی بیاد به من امید بده. :cry:

@l!rez@

Member
امید

امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید
این ها امید هایی اند که به من داده اند.حلا شما که می گی ما پیر شدیم اینم امید که ناامید نشین دوست عزیز.:d

جدیدترین ارسال ها

بالا