Fa ناپدید شدن متنها !

p30sis

New Member
سلام .
راستش من یه پروژه رو داشتم او کی میکردم .
همه چی ردیف شد . اتوران هم که ردیف شد رایتش کردم .
ولی چون تعدادش اولیه پکش 19 دی وی دی بود توی ویندوز سرعت رایتم خیلی پایین بود .
اینم بگم که سورس همه فایلها رو دارم . فایلای کامپایل شده هم درست بود .
ولی چون سرعت رایت بیاد بالا رفتم توی Safe Mode شروع کردم به رایت !
وقتی که رایت تموم شد کامل یکی از اتوران هارو اجرا کردم
اول کار یه اروری داد راجع به کارت صدا یا ... که ساپورت نمیشه !
از اون به بعد کلا هم تو سورس فایلهام هم تو فایلهای کامپایل شده متن هام دیگه نمایش داده نمیشن !
وقتی که فایل کامپایل میشه دیگه مشکلی نباید باشه که !
الان خیلی جالبه توی سورس فایلها مثلا یه پاراگراف که روش کلیک میکنی متن رو نشون میده .
اوکی که میکنی متن ها ناپدید میشن !
البته اینم بگم که یه بلایی سر پی سی من اومده چون تو سون دی وی دی های رایت شده رو تست کردم مشکلی نداشت !

الان اون کار تموم شده و بقیه کارام مونده ولی متنها ناپدید شدن از توی سورس ها و اتوران های کامپایل شده !
:cry::cry::cry::cry::cry:

اینم بگم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم . ضمن اینکه دقیق هم نمیدونستم این مشکل را با چه عبارتی بسرچم !

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
بنظر نمیاد این مشکل از جانب mmb باشه، ضمن اینکه خودتون هم اشاره کردید که روی یک سیستم عامل دیگه که تست کردید مشکلی وجود نداشته.

از اینکه به چه دلیل همچین وضعیتی برای سیستمتون پیش اومده اطلاعی ندارم، ولی نباید برای سورس کارهاتون مشکلی پیش اومده باشه، یعنی اگه روی یک سیستم دیگه تستش کنید (مثلاً همون 7) نباید مشکلی براشون ایجاد شده باشه.

p30sis

New Member
سلام مجدد . اون که درسته مشکلی برای سورس یا ... پیش نمیاد
ولی جالبیش اینه که دی وی دی پروژه که رایت شده که طبیعتا قابل تغییر هم نیست
متن هاش نمایش داده نمیشه !!!!!!!!!
آخه این از چی میتونه باشه ؟! متن یه اتوران که کامپایل شده و رایت شده نمایش داده نمیشه !
من والا دیگه موندم چیکار کنم . کارم گیره باید بقیه پروژه ها رو تحویل بدم :cry::cry::cry::cry::cry:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب مگه نمیگید تو ویندوز 7 تست کردید و مشکلی وجود نداشته، و همچنین سورس ها مشکلی براشون ایجاد نشده !؟
پس قطعاً مشکل از سیستم خودتون هست، و فایلها ایرادی ندارن (براساس گفته های خودتون)، شاید لازم باشه ویندوزتون رو عوض کنید و دوباره تست کنید تا از همه چیز مطمئن بشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا