افزونه ناد آفلاین 2 :: NodOffline 2

amin2dpr

Well-Known Member
ناد آفلاین 2.4 :: NodOffline 2.4

ناد آفلاین نسخه 2

توضیحات برنامه:

شناخت نوع آنتی ویروس *1*

ایجاد آپدیت آفلاین با تاریخ آپدیت *2*

کرک کردن ناد 32 به صورت آفلاین و آنلاین *3*

یوزر و پس روز ناد 32
*جدید*

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیت های ساخته شده با برنامه *جدید* *4*

اعلام وجود آپدیت جدید *جدید* *5*

اطلاعات دیتابیس ناد ۳۲ *جدید*

===================================

(*1*). مدل (اسمارت سکیوریتی | آنتی ویروس) و نسخه بسته امنیتی شما ==> مثال: ESET Smart Security 6.7.102.5

(
*2*). آپدیت ها اجرایی بوده و داری راهنمای فارسی *فایل اجرایی نیز فارسی سازی شده و کمی کاهش حجم پیدا کرده * تاریخ آپدیت ==> مثال:10784 (20150103)

(*3*).کرک برای تمامی نسخه ها می باشد

(*4*). با فعال کردن این گزینه آپدیت های ایجاد شده در مراحل بعد حجم بسیار کمتری دارن

(*5*). در هربار اجرای برنامه، به شما اعلام می شود که آپدیت جدید برای ساختن آپدیت آفلاین وجود دارد یا اینکه شما قبلا آن را ساختین

---------------------------------------------------------------------
تغییرات اعمال شده در نسخه 2.4

رفع مشکل شناخته نشدن آنتی ویروس در ویندوز های 64 بیتی و بعضی از ویندوز های دیگر

بهینه سازی کدهای مرتبط با دستور دریافت یوزر و پسورد ناد 32

تغییرات جزئی در ظاهر برنامه

رفع برخی از باگ های جزئی

---------------------------------------------------------------------

منتظر پیشنهادات شما هستم

:: لینک دانلود برنامه ::

attachment.php

پیوست ها

• NodOffline.png
    NodOffline.png
    255.4 کیلوبایت · بازدیدها: 54
آخرین ویرایش:

amin2dpr

Well-Known Member
دوستانی که برنامه رو دانلود کردن:

برنامه یه باگ جزئی داشت که رفع شده و فونت هم به برنامه اضافه شده که در هیچ سیستمی بهم ریختگی فونت وجود نداشته باشه

لینک اصلاح شده می تونن دوباره دانلود کنن

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام
خواستم برنامتون رو تست کنم اول پیغام NodOffline.exe has stopped working ظاهر شد بعد از انتخاب Close the program پیغام Runtime error 217 at 04B10331 و بعد از Ok کردن برنامتون اجرا و پیغام برنامه ناد32 روي سيستم شما نصب نيست ظاهر شد در صورتی که Eset Smart Security روی سیستم من نصب بود.
ضمنا پیشنهاد میشه قسمت نمایش پیغام رو به جای استفاده از MessageEx خودتون در برنامه یه کادر در قالب تم برنامتون با یه اسلاید نمایش بدین.

amin2dpr

Well-Known Member
loo30fer ممنون از نظرت

حتما چک می کنم این مورد و اطلاع میدم

ضمنا پیشنهاد میشه قسمت نمایش پیغام رو به جای استفاده از MessageEx خودتون در برنامه یه کادر در قالب تم برنامتون با یه اسلاید نمایش بدین

درست می گید من هم می خواستم این کارو بکنم، ولی راستیتش دیگه حوصله طراحی و ... . نداشتم

ولی حتما با چک کردن برنامه توسط دوستان و اعلام باگ های احتمالی در این پست، در بروزرسانی بعدی حتما راهنما رو در قالب تم میارم.

amin2dpr

Well-Known Member
دوستانی که برنامه رو دانلود کردن، در صورتی که اشکالی در برنامه دیدن، و یا پیشنهادی دارن نظراتشون رو مطرح کنن در این پست که برنامه رو هرچه زودتر اصلاح کنم

mbzzz

New Member
سلام
برای من برنامه درست اجرا شد و بدون مشکل کار میکرد
فقط گرافیک برنامه بخصوص کروسر هایی که واسه موس گذاشته بودین بدجوری روی مخ بود و خیلی قدیمی
من اگه جای شما بودم روی این موضوع بیشتر کار میکردم برنامه تون خیلی بهتر میشد
البته الان هم خیلی عالیه

amin2dpr

Well-Known Member
برنامه ناد آفلاین بروز شد

لینک دانلود برنامه رو هم به روز کردم

مواردی که دوستان از جمله loo30fer و mbzzz گفته بودن رو هم بررسی کردم و تغییرات لازم رو اعمال کردم و

یک قابلیت جدید هم به برنامه اضافه شده که همه این موارد در همین پست به رنگ آبی درامدن که قابل تشخیص باشند

این برنامه روی ویندوز 32 و 64 بیتی تست شده و به درستی عمل کرده

البته اگه دوستان هم تست کردن و مشکلی داشتن در همین پست مطرح کنن تا اقدامات لازم صورت بگیره

جدیدترین ارسال ها

بالا