ناخوانا کردن فایل

سلام دوستان من به برنامه نویسی بسیار علاقه مند هستم و از این نرم افزار مولتی مدیا بیلدر و چند نرم افزار دیگه در این زمینه استفاده میکنم و سوالم این هست که چگونه میتووانم فایلهای فیلم عکس و موزیک و...
را برای رایت نا خوانا کنم خیلی از این نرم افزار های این طور ی رو دیم
خیلی برای من مهمه کمک کنید
و با توجه به این که

khoushechin

Well-Known Member
برای رایت ناخانا کنید ! یعنی چی!
چنین فایلی رو دارین ! اگه دارین پیوست کنید!
متوجه نمیشم!

m javad

کاربر متخصص
سلام:rose:
نمیدونم دقیقا منظورتون این هست یا نه
ولی میتونید فایل رو اطلاعاتش رو با یه فرمول به هم بریزید تا قابل خواندن و استفاده توسط دیگران نباشه
و هر وقت نرم افزار خودتون به اون نیاز داره دوباره فایل رو به صورت اول برگردونه و استفاده کنه
برای این کار باید از پلاگین استفاده بکنید
البته این کار 100% تضمین نمیکنه امنیت فایلتون رو و برای فایلهای حجیم هم روش خوبی به شمار نمیره
موفق باشید

rasool_jelve

Active Member
سلام:rose:
نمیدونم دقیقا منظورتون این هست یا نه
ولی میتونید فایل رو اطلاعاتش رو با یه فرمول به هم بریزید تا قابل خواندن و استفاده توسط دیگران نباشه
و هر وقت نرم افزار خودتون به اون نیاز داره دوباره فایل رو به صورت اول برگردونه و استفاده کنه
برای این کار باید از پلاگین استفاده بکنید
البته این کار 100% تضمین نمیکنه امنیت فایلتون رو و برای فایلهای حجیم هم روش خوبی به شمار نمیره
موفق باشید
من در همین حد میخام که هر کسی نتونه نرم افزار رو هک کنه حالا یه نفر حرفه ای این کار رو بکنه زیاد مهم نیست
من میخام یه مجموع هآموزشی بسازم و به این ناخوانا کردن فایل بسیار زیاد نیاز دارم چون میخام در سطح گسترده منتشر کنم و اگه فایل هام رها باشه هر کسی میتونه از ش کپی بگیره و زحمتم به باد میره

جدیدترین ارسال ها

بالا