می خوایم یه forum بسازیم، راهنماییم می کنید؟

bitaroos

Member
سلام دوستان

من و چند تا از دوستام می خوایم یه forum بسازیم. ولی نمیدونم کدوم برنامه بهتره. البته هر چه ارزون تر و امکانات بیشتر داشته باشه و شکیل تر باشه بهتره. نمیدونم با wordpress یا vb و .... میشه این کار روکرد یا نه؟

در کل می خواستم یه برنامه خوب معرفی کنید چون امکانات و زیباییش برامون مهم تره.

forum ما خیلی کوچیکه و فقط در 2 یا 3 تا موضوع (از گرایش های رشته متالورژی)، قراره بحث بشه.
اگر برنامه ی خوبی سراغ دارین و پولی هم هست، اونم معرفیش کنید ممنون میشم.

با تشکر

Milad

Well-Known Member
wordpress سیستم مدیریت بلاگ هست ، bbpress نسخه فرومش هست ...

MyBB ، PhpBB , SMF رایگان هستند ، Mybb و SMF خوب هستند ( Smf سبک و سریع و راحته کار کردن باهاش ، پشتیبانی قوی و فعالی داره + تعداد زیادی تم و افزودنی )

VB و IPB هم لیسانس دارند که باید خریده بشه IPB رو پیشنهاد میکنم اگر میخوای بخری ، اگر میخوای از نسخه نال شده هم استفاده کنی هر دو موجوده ...

کلا اگر میتونی گزینه های مورد نظرت رو تست کن هر کدوم به نظرت بهتر بود از اون استفاده کن .

موفق باشی .

آخرین ویرایش:

v.b.f1

Active Member
به نظر من همه چیزایی که دوستمون میلاد گفت خوبه

منم مثل همیشه نسخه سوئیت ویبی رو به شما پیشنهاد میکنم هم مجله داره هم انجمن

که کارتونو بهتر میتونید پیش ببرید با توجه به اینکه ویبی هم قالب زیادی داری هم پلاگین و کد

اما مشکل اصلی رو با چندتا سوال مطرح میکنم

قبل از راه اندازی هر سایتی به نظر من یه لوکال هاست راه بندازید روی سیستم خودتون و امتحانش کنید
بعد بیاین روی یه هاست

انگیزتون تا چه حده خدایی دو روز راه انداختی چند روز بعد کم اوردی ولش کنی که اینم واسه من بار ها پیش اومده از روی بی انگیزه ایم بوده

اول هدف تونو معین کنید بعد مبدا و مقصد ببینید واقعا میتونید تا اخرش برید یا نه بعد فکر راه اندازی باشید

یه بار روی لوکال هاست امتحان کنید اگر جواب رو گرفتین و دیدین همون جوری که تو ذهنتون ساخته بودید شده روی هاست راه اندازی کنید وگرنه بهتره ؟؟؟؟؟؟؟

البته نمیخوام پشیممونتون کنم اما این بلاهایی بوده که سرخودم اومده چندین بار پس روی اینم فکر کنید

اگه بین اینا خواستین ویبی رو انتخاب کنید من در خدمتم تا جایی که بتونم کمکتون میکنم باتشکر

sparksun

Member
سلام دوستان

من و چند تا از دوستام می خوایم یه forum بسازیم. ولی نمیدونم کدوم برنامه بهتره. البته هر چه ارزون تر و امکانات بیشتر داشته باشه و شکیل تر باشه بهتره. نمیدونم با wordpress یا vb و .... میشه این کار روکرد یا نه؟

در کل می خواستم یه برنامه خوب معرفی کنید چون امکانات و زیباییش برامون مهم تره.

Forum ما خیلی کوچیکه و فقط در 2 یا 3 تا موضوع (از گرایش های رشته متالورژی)، قراره بحث بشه.
اگر برنامه ی خوبی سراغ دارین و پولی هم هست، اونم معرفیش کنید ممنون میشم.

با تشکر
اگه بصورت اختصاصی میخواید در ایران این سایت رو درست کنید
من می تونم بصورت اسپانسری براتون طراحی رو انجام بدم
تمایل داشتید یه ایمیل یا پخ ارسال کنید تا صحبت های لازم رو با هم داشته باشیم

bitaroos

Member
از تمامی شما دوستان عزیز که وقت گذاشتید و راهنماییم کردید واقعا ممنونم.

فعلا در حال بررسی این کاریم که تا چه حد می تونیم پیش ببریمش، میدونم بازم سوالاتی برامون پیش میاد، پس بازم مزاحمتون می شم.

بازم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا