می خوام دور طرحم رو یک حاشیه بکشم نمی شه

ashimagnet

New Member
با سلام خدمت همه شما متخصصین خبره کارل

آقا ما یه مشکلی که داریم اینه که می خوام داخل کارل مثلا یک نوشته ساده دارم مثلا ( اشکان ) حالا این یک Text هستش دیگه حالا می خوام دور این نوشته یک خط بکشم که اگه این Text رو پاک کردم این خطه بمونه

در اصل می خوام که داخل فونت را خالی بکنم و فقط خط دورش رو داشته باشم

دوستانی که فتوشاپ کار کردن اینجوری بهشون بگم در اصل می خوام که دور طرحم Strok بندازم لطفا کمکم کنید

ممنونم از کمکهای سبزتان:rose:

sallarmelli

Active Member
توی فتوشاپ می گیرن Fill اون لایه رو صفر می کنن

راستی اول بهش افکت می دن یه چیزی مثل سایه یا glow یا stroke می دن بعد می گیرین fill اون لایه رو صفر می کنن

آخرین ویرایش:

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام
منظورتون كدوم از يك دو حالت زيره :

اگر هر كدوم از اينها بود بگيد تا توضيح بدم.
اگر جور ديگه اي مد نظرتون هست يه نمونه فتوشاپيش رو بزاريد.

موفق باشيد
مهدي

ashimagnet

New Member
سلام عزیزم منظورم طرح اولی هستش در کارل

در اصل می خوام از طرح نوشته توپر به طرح اول که یک نوشته تو خالی هستش برسم

ممنونم از لطفت

خیلی ماهی مهدی جان

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام عزیزم منظورم طرح اولی هستش در کارل

در اصل می خوام از طرح نوشته توپر به طرح اول که یک نوشته تو خالی هستش برسم

ممنونم از لطفت

خیلی ماهی مهدی جان

سلام دوست من
براي اين كار متنتون رو تايپ كنيد اون رو انتخاب كنيد و روي رنگ سفيد كليك كنيد تا نوشته سفيد بشه يا روي علامت ضربدر بالاي پالت رنگ كليك كنيد تا بي رنگ شود و بعد روي هر رنگي كه مي خواهيد به طور مثال مشكي كليك راست كنيد تا دور خط نوشته ايجاد شود.
براي اعمال تغييرات در رنگ و اندازه و نوع دور خط يا همون Outline با انتخاب نوشته كليد F12 را بزنيد صفحه اي باز مي شود كه در اين صفحه ضخامت خط ، رنگ خط ،‌ همينطور نوع اون رو ار لحاظ نقطه چين و ... مي تونيد تغيير بديد.
در زير اين صفحه گزينه اي تحت عنوان "Behind fill" هست كه پيشنهاد مي كنم اون رو فعال كنيد به اين خاطر كه Stroke را از بعد از نوشته ايجاد كند در واقع شبيه گزينه Outside در برنامه فتوشاپ

موفق باشيد
مهدي

جدیدترین ارسال ها

بالا