می خوام آموزش هک یاد بگیرم(خصوصی)

ali_azari84

New Member
سلام

به یه نفر نیازمندم تا به هم در شهر خودم به صورت خصوصی آموزش هک بده هر که که می تونه به من آموزش بده پیغام خصوصی بده تا بگم تو کدام شهر هستم

فقط فوری هست قیمت توافقی

sinless

Member
اول مشخص کن چه چیزی رو می خوای حک کنی؟
دوم سوادت توی اون زمینه چقدره؟
سوم تا چه سطحی می خوای آموزش ببینی؟ (مقدماتی، کارگاه یا پیشرفته)
اون موقع میشه یه کاری کرد!

ali_azari84

New Member
اول مشخص کن چه چیزی رو می خوای حک کنی؟
دوم سوادت توی اون زمینه چقدره؟
سوم تا چه سطحی می خوای آموزش ببینی؟ (مقدماتی، کارگاه یا پیشرفته)
اون موقع میشه یه کاری کرد!

می خوام طوری بشه هک سایت کنم

در حد خوب

پیشرفته

sinless

Member
اسطوره حک ایران وحید بهزادان (این اسم رو تو گوگل سرچ کن) تماس گرفتم گفت چند روز دیگه میاد ایران
دو نفر دیگه هم هستند که باید تماس بگیرم اونها رو هم بهت معرفی می کنم.
خوش باشی!

آخرین ویرایش:

ali_azari84

New Member
من وبلاگ شو پیدا کردم و براش نوشتم حالا میشه شما اگه تلفنی ازش دارید لطف کنید مرسی

aloo

Active Member
اسطوره حک ایران وحید بهزادان (این اسم رو تو گوگل سرچ کن) تماس گرفتم گفت چند روز دیگه میاد ایران
دو نفر دیگه هم هستند که باید تماس بگیرم اونها رو هم بهت معرفی می کنم.
خوش باشی!

اولا که چرت و پرت نگو هنوز سنش قد نمیده به زمانی که ما داشتیم مقاله های روسی رو ترچمه می کردیم چیزی از یاد داشته باشه
2- آدم های بزرگ خیلی زیادن خواستی تماس بگیر یه چندتاییشون رو بهت معرفی کنم کسانی که علم هکینگ رو وارد ایران کردند
3- این آقای ali_azari84 کلا کارشون مشکل داره و ما هم نفهمیدیم ایشون بالاخره دنبال چین به اسم چیز دیگه دارن یه کار دیگه می کنن

sinless

Member
اولا که چرت و پرت نگو هنوز سنش قد نمیده به زمانی که ما داشتیم مقاله های روسی رو ترچمه می کردیم چیزی از یاد داشته باشه
2- آدم های بزرگ خیلی زیادن خواستی تماس بگیر یه چندتاییشون رو بهت معرفی کنم کسانی که علم هکینگ رو وارد ایران کردند
3- این آقای ali_azari84 کلا کارشون مشکل داره و ما هم نفهمیدیم ایشون بالاخره دنبال چین به اسم چیز دیگه دارن یه کار دیگه می کنن

البته شما هم اگر بخوای می تونی اسطوره باشی، کافیه بخوای!!! :wink:

شوخی بود، ما به شما جسارت نمیکنیم ولی وحید بهزادان هم دقیقا نسبت به سن پایینش اسطورست!

جدیدترین ارسال ها

بالا